Време е за ИКЕА! - Тема 35

  • 33 868
  • 755
  •   2
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 6 010
Ние си взехме шкаф за съдомиялна за вграждане и проектантът не ни каза нищо за особености. Още не сме ги сглобили и не е ясно дали сме изпуснали нещо, но се съмнявам.

# 136
  • Мнения: X
Здравейте, с малко по-особен въпрос се включвам.
Една позната сподели, че от Икеа си купила замразени кроасани и бутерки и ги изпекла у дома. Били много хубави.
Има ле такива неща наистина в този магазин или е объркала с името?

# 137
# 138
  • Мнения: 1 013
Някой, пазарувал с безплатна доставка за настоящия период да каже бави ли се датата за доставка, моля Simple Smile

# 139
  • Мнения: 87
Здравейте,моля,ако някой има информация ,дали има начин да поръчам калъф за диван от Икеа-Солун,да сподели как става Някаква фирма за доставка с адрес в Солун,че нищо не откривам
Благодаря

# 140
  • Мнения: 6 292
Здравейте,моля,ако някой има информация ,дали има начин да поръчам калъф за диван от Икеа-Солун,да сподели как става Някаква фирма за доставка с адрес в Солун,че нищо не откривам
Благодаря
Еконт асистирано пазаруване? Те отиват и купуват вместо Вас и доставят до БГ.

# 141
  • Мнения: 68 647
Еконт имат офис в Солун.
Може да се поръча онлайн до него. И от там до тук. Такова нещо си мисля, не знам дали може, трябва да се пита все пак...

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Еконт имат и двете услуги- и да го купят вместо теб и само да ти доставят полученото в техния офис. Пробвах такава доставка от Румъния и работи добре.

# 143
  • Мнения: X
Напоследък гледам често клипове на дизайнери на тема "Продукти, които не изглеждат като от Икеа". 😆 Не знам в България как е, но по принцип не е много добре в един дом да "блъска" на Икеа.

# 144
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Напоследък гледам често клипове на дизайнери на тема "Продукти, които не изглеждат като от Икеа". 😆 Не знам в България как е, но по принцип не е много добре в един дом да "блъска" на Икеа.

Много по темата. А нещо по същество?

# 145
  • Мнения: 2 210
Аз не съм толкова изискана и обичам да ми блъска на удобство. Мойто си, субективно, удобство.

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Мдам. Точно това щях да напиша - удобни са, здрави са, на добро съотношение цена- качество, и ми харесват като дизайн. Хич не ми дреме, че било много Икея. У нас хич не е изискано. Simple Smile

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 2 914
Хи хи..,вярно ,че извън граница Икеа е много евтин бранд за стандарта на живот,но тук е много  по-добре да ме блъсне Икеа,отколкото Виденов .
Не сравнявам качество ,а визия,за което иде реч.
Купих си Икейска черна бар маса,за да я правя на кухненски  остров.ММ и отряза краката с 10 см,за да стане на нивото на плота.Ами чудна е-и здрава ,  и супер стабилна,и плотът и  е с някакво ПВЦ покритие,по което не остават следи(и това на черно).

# 148
  • Мнения: X
Тези продължават да се правят на гръмнати. Написах им писъмце. Поредното, вече не любезно.
Скрит текст:
Здравейте,
Като компенсация ми предоставяте ваучер, който не е активен. Обадих се два пъти и писах два имейла, и ваучерът все още не е активен? Вие ми предоставяте ваучер за компенсация или се подигравате с мен? Това е толкова несериозно, че дори не е смешно, а обидно. По казуса, за който получавам компенсация, получих 10 обаждания от вас и казусът така и не се разреши както бяхте обещали. Оставам с впечатлението, че такива неща при вас са обичайни... Много жалко, че представлявате марка, известна в цял свят с отношението си към клиентите, но явно не са попаднали на хора в България...

# 149
  • Мнения: X
Напоследък гледам често клипове на дизайнери на тема "Продукти, които не изглеждат като от Икеа". 😆 Не знам в България как е, но по принцип не е много добре в един дом да "блъска" на Икеа.

Много по темата. А нещо по същество?

Съвсем по темата е предвид постовете за поръчки от Икеа от чужбина.

nelina_London, не е до евтино. Те имат и не евтини, даже скъпи неща. Просто цялостно изпълнение на стая или дори цяло жилище с Икеа е някак си много Икеа. Поне дизайнерите така казват. Никой не отрича обаче преимуществата на марката.

Общи условия

Активация на акаунт