Драстично отслабване

  • 3 748
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, имам молба. Моля кажете някоя наистина драстична диета. Бих искала да уточня следните неща. Тотално наясно съм с йо-йо ефекта. Наясно, колко трудно може да бъде. Наясно съм и със здравословните проблеми, до които може да доведе драстична диета,ако не се внимава. Моля само и единствено да ми се споделят драстични, тежки диети, които просто работят.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 31 380
Карай 20 дни на вода и си готова.

# 2
  • Мнения: X
Карай 20 дни на вода и си готова.

Ама, тя, авторката, щеше преди месеци да кара само на сокове.

Май-май иска, ама няма желание. Joy

# 3
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Не се ли сещаш какво работи? Просто не ядеш нищо с много калории. Зеленчуци и зеленчукови супи. От време на време някое варено яйце, печено пилешко филе, по малко сурови ядки.

Явно си наясно с нежеланите ефекти.

# 4
  • Мнения: 31 380
Карай 20 дни на вода и си готова.

Ама, тя, авторката, щеше преди месеци да кара само на сокове.

Май-май иска, ама няма желание. Joy
Ужас.
Тази май иска да се самоубие.
Или фрешовете не са помогнали или не я е  правила.

За тия 6 месеца ако се подложи на нввмх щеше да е свалила отдавна.

# 5
  • Мнения: 3 134
Любовна мъка доста помага...

# 6
  • Мнения: 12 627
Дюканската диета. Там поне не се ограничаваш в количеството, а само във видовете храни. И не се тегли толкова, а си мери обиколките, по-точно показва прогреса. Обаче трябва да пиеш наистина много вода, защото се натоварват бъбреците.

# 7
  • Мнения: 11 253
Мини на тароатор + салати.

Честно казано защо са тези безумни желания? За какво ти е да си слаба, но болна?

# 8
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Влюбването помага повече. Любовната мъка може да избие и в лекуване с ядене.

# 9
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 15 536
Яж само салати, без олио. Или стани веган.

Имаше някаква диета за преди да се ходи на море едно време, първи ден се изяжда една ябълка (друго не се яде), втори ден две ябълки, трети ден три и т.н. и така продължаваш една седмица, пие се и доста вода ежедневно.

# 10
  • Мнения: 13 668
Основният компонент в Най - добрата диета Е силната воля. Като чета поста, виждам, че желание има но воля няма. Съответно каквато и диета да бъде споделена ще бъде безупешна.

# 11
  • Мнения: X

Не на всички.. От любовна мъка резултатът ми беше +10кг. и още повече зор после, докато ги сваля. Grin
До авторката - Само с диета не става и малко пот си трябва. Simple Smile Иначе може да се пробва моното на Ваня Червенкова - за него много е писано, в подробности няма да изпадам.

# 12
  • Мнения: 2
1200 калории, но само от зеленчуков прясно изведен сок. Само вода и чисто еспресо ,ако обичате да пиете. Повече вода и за 21 дни сте стопили доста. Зеленчуковия пост е най-подходящия. Няма захар! Пийте чай детокс и чай от матча

# 13
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
За да докара 1200 калории от зеленчуци, трябва да не спира да яде цял ден.

Общи условия

Активация на акаунт