Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Октомври 2021 (Тема 15)

  • 65 358
  • 666
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 898
Нищо особено , а ако са велур забрави. Simple Smile

# 391
  • Мнения: 5 832
Нищо особено , а ако са велур забрави. Simple Smile
Много ясно, че са велур, трябва да ми е трудно все пак. 😅 Обожавам го и го нося само в сухо време. Макар че бойните ми боти, с които газя в мокрото, са си велур и не са мръднали.

# 392
  • Мнения: 3 801
В темата за Нови придобивки преди 2 дена имаше супер сайт на Турски неща
Въпроса е как може да се пазарува от техен сайт. В случая девойката има адрес там.
Аз фейс не ползвам, за да я открия.
Мислех, че може да доставят. Но не го отбирам тоз’  език
Ето сайта, изрових го
И якета има интересни.
https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cucm9iaW4 … yM21zZzQzNjM5MzM5

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 22:55 от MarietaYo

# 393
  • Мнения: 7 898
Нищо особено , а ако са велур забрави. Simple Smile
Много ясно, че са велур, трябва да ми е трудно все пак. 😅 Обожавам го и го нося само в сухо време. Макар че бойните ми боти, с които газя в мокрото, са си велур и не са мръднали.
Не ме грабват по никакъв начин. Ако вляза в магазина, просто няма да ги забележа, но това съм аз.

# 394
  • Мнения: 2 109
Стринче, ако ги сънуваш тая вечер, то ти трябват. Ако не са ти пленили сърцето или разума казва друго, стой в очакване нещо друго да ти се изпречи на пътя. 
Аз понеже не съм ваксинирана, а нали от утре строги мерки, а такива като мен ще имат забрани и хоп в двата мола във Варна.
В Страдивариус намерих едни боти в цвят крем, удобни на височина, но нещо около кокалчето се мачкат   не знам колко ще са удобни за по цял ден например,  тъй като са с тънка подметка. Иначе се очакват други бели ботуши, ама онлайн.  После в Humanic пробвах черни танкове. Моя си номер толкова трудно обух, а после крака ми отзад е халтав, хлопа. Та само от Zara си взех още един панталон като който си взех последно, но в друг цвят.
И от тази вечер,
Взех на заем новите боти на детето

# 395
  • Мнения: 7 898
Пинк дрес, тцъ Simple Smile.

# 396
  • Мнения: 5 832
Стринче, ако ги сънуваш тая вечер, то ти трябват. Ако не са ти пленили сърцето или разума казва друго, стой в очакване нещо друго да ти се изпречи на пътя. 

Днес докато търсех в какво да се влюбя, срещнах тези и веднага за теб се сетих.
https://www.mangooutlet.com/bg/women/shoes/squared-toe-leather-a … html?c=36&n=1

Не ме грабват по никакъв начин. Ако вляза в магазина, просто няма да ги забележа, но това съм аз.
Имам слабост към този модел ботуши явно. 🙂

# 397
  • Мнения: 7 898
Не ми харесва муцуната на ботушите, също и тока. Единственото което ми харесва е, че ципа е отзад на глезена.

# 398
  • Мнения: 2 109
И до Манго отскочих днес и нищо нямаше. Но тия ме харесват и точно моя модел са.  Благодаря, ще поръчам за проба, но няма моя номер.
Какво пак не ми хареса? Blush

# 399
  • Мнения: 5 694
Калина, на мен много ми харесват ботушите и като цвят и това, че са велур. Не топлят но са ми слабост.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 00:22 от NOVA NADEJDA

# 400
  • София
  • Мнения: 6 803
Olga, ти сериозно ли? Питам с какви обувки виждате роклята, ти ми предлагаш как да я нося като жилетка? Малко ми прилича на темите, в които търсят "бяла пола, М размер, дълга и лятна", отдолу предлагат черна къса пола S размер. Какъв точно е смисълът?

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 10:25 от Klemy

# 401
  • Мнения: 8 105
Ох, пак ли се връщат на мода тези бомбета Fearful
Скрит текст:

Смачкват се неприятно над бомбето, притискат нокътя на палеца и (поне на мен) претриват кокалчетата на следващите два пръста... Айде, резнати да са, но не така скосени и ниски отпред Rolling Eyes

Klemy, аз такава рокля нося с равни високи ботуши тип офицерски, ако ми влезе прасеца де, че съвсем наедря Close
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 10:45 от peneva_a

# 402
  • Мнения: 7 898
Пенева, много точно си описала проблемите при този вид бомбета.

# 403
  • София
  • Мнения: 38 611
Аз си купих черни боти с такива носове. Адски елегантни. 😜 Добре, че дъщерята ги слага за поводи.

# 404
  • Мнения: 2 307
Klemy и аз като  peneva_a или с чизми (пак ниски разбира се). Обожавам велурените обувки. Естествено не ги ползвам за газене в кал и киша. Макар че и туристическите ми обувки с gore tex мембрана са комбинация от велур и някакъв високотехнологичен текстил. Виж те много кал са изгазили Simple Smile.
Тези боти вероятно ще са удобни само на ограничен брой потребители с много тесни и фини стъпала. Само като ги гледам и ми се образуват пришки...

Общи условия

Активация на акаунт