Имате ли интересни спомени от "първата ви среща"?

  • 13 086
  • 221
  •   1
Отговори
# 60
  • INFJ
  • Мнения: 9 398
Те може да се надяват тайничко за каквото искат на първа среща. Това, че си излязла с някой, не означава, че си се съгласила да спиш с него.
А и мъж, който наистина те харесва, едва ли ще очаква да си вдигнеш краката след 2 часа на кафе с него.

# 61
  • София
  • Мнения: 12 720
+1000, Елунария. Това, да се смяташ за длъжна, че някой ти е платил едно хапване, е все едно се приемаш за вещ, за която някой е внесъл такса. Той може да си мисли каквото ще, проблемът си е негов. Който смята, че някой му е длъжен, ще го смята и без да си е платил.

Ако не харесваш човека и нямаш намерение повече да се видите, плати си твоята част, като жест към него. В останалите случаи, плащането си е в реда на нещата, а желанието на мъжа да го направи, показва грижа и отношение.

# 62
  • Мнения: 15 356
Моя минаваше 500 км за да се видим.Плащаше хотел и всичко ,може би 600 лв му струваше първата ни среща ,не съм се чувствала длъжна.Мъжа за това е мъж,за да третира жената като принцеса

# 63
  • Мнения: 3 505
Аз винаги съм предлагала да си плащам моята, че и цялата сметка. Като по-млада даже много настоявах, но с годините станах по-умерена.

Последна редакция: вт, 05 окт 2021, 11:23 от +-123

# 64
  • Мнения: 395
може и 100 пъти да излизаш с даден човек и нещата пак да се провалят..да си споделяте ежедневието как е минало и т.н и да ти каже: '"и аз те харесвам ама изчаквам времето да покаже" трябва да ти стане ясно че няма да станат нещата (от личен опит го казвам)

# 65
  • Мнения: 15 356
Аз винаги съм предлагала да си плащам моята, че и цялата сметка. Като по-млада даже много настоявах, но с годините станах по-умерена.
Говори ми ,на 20-25 сама шпакловах и боядисвах,щото съм голямата работа и мога всичко .Мога да,но започнах да се оставям да се грижат за мен.

# 66
  • INFJ
  • Мнения: 9 398
може и 100 пъти да излизаш с даден човек и нещата пак да се провалят..да си споделяте ежедневието как е минало и т.н и да ти каже: '"и аз те харесвам ама изчаквам времето да покаже" трябва да ти стане ясно че няма да станат нещата (от личен опит го казвам)

Може и след 15 години брак и три деца да се провалят нещата.
Идеята е, че между мъжа и жената си има някаква динамика, някакви роли и неписани правила. Мъжка и женска енергия. Ако реалността се отдалечава прекалено много от това, просто не се получава.

# 67
  • Мнения: 395
след 15 години брак и 3 деца единствено ще страдат децата

# 68
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Много малко са тези мъже който се борят,повечето биха те завели на кафе,скъп ресторант или на хотел но тайничко се надяват че като се съгласяваш значи се съгласяваш да преспиш с него или да правите секс.В днешно време е така и оставаш разочарова защото харесваш го обаче той не те има за играчка!
Това се преценява преди първата среща или по време на срещата. Затова аз имах правило, винаги да имам достатъчно пари да платя това, което съм поръчала. Ако усетя,  че мъжът иска да си купи секс с почерпката, а аз не искам, или не излизам с него, или ако вземе да прави намеци, които не ми отърват, си плащам  поръчаното и кой откъдето.  Ако не е готов да ме чака   докато реша, че искам да съм с него, втора среща няма. Всъщност се познава лесно, ако знаем какво да гледаме и как да слушаме какво и как говори.

# 69
  • Мнения: 15 356
след 15 години брак и 3 деца единствено ще страдат децата
В името на децата си точно бих се развела ,ако бракът ми е нещастен.

# 70
  • Мнения: 395
след 15 години брак и 3 деца единствено ще страдат децата
В името на децата си точно бих се развела ,ако бракът ми е нещастен.



Ако е по-добре децата да израснат без баща и е няма бащината обич или да имат баща и обич която заслужават защото децата с нищо не са виновни за това че двама души не се разбират...

# 71
  • Мнения: 15 356
Защо да растат без баща?Хората не се развеждат като родители,а като съпрузи.Аз не бих понесла да знам,че майка ми е останала с баща ми заради нас.Без любов,без уважение,без топлина.Това би било бреме за мен .

# 72
  • Мнения: 5 291
Ейййй, как успяхте на 5-6 страници да стигнете от "първите трепети" до развода 🤣

# 73
  • Мнения: 15 356
Ейййй, как успяхте на 5-6 страници да стигнете от "първите трепети" до развода 🤣
От дума на лаф 😂😂😂😂

# 74
  • Мнения: 2 749
А може и обратно - от развода към първите трепети 😂

Общи условия

Активация на акаунт