Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова

  • 55 198
  • 868
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Здравейте, има ли дами сред вас, които да са били насочени от др. Сенкова за цветна снимка към др. Василева в Тина Киркова? Бихте ли споделили как протече, внимателна ли е докторката, добро ли е качеството на снимката?

# 706
  • Мнения: 2
Аз съм правила при нея, много е мила. При мен беше с упойка, по мое искане, минава за няколко минути всичко. Не знам какво е качеството, дадоха ми я само на диск и описано състоянието. Обсъдете предварително плащането, аз бях пропуснала този момент и накрая стана така, че дадох пари, а не ми издадоха документи за реално платената сума, т.е. не успях да си ги възстановя от допълнителното здравно.

# 707
  • Мнения: 328
Разбрах, че Сенкова не следи бременности и не изражда... а има ли сред вас такива, които след успешно забременяване тя е насочила към следящ АГ и в крайна сметка раждане при нейн колега? И изобщо в клиниката водят ли израждания?
Ние те първа тръгнахме по пътя към успеха и сме при д-р Сенкова, но си мисля живот и здраве ако се случат нещата дали може да бъде всичко водено от техния екип....

# 708
  • Мнения: 64
Е как така не следи бременности? Аз съм при нея от години и в момента съм бременна и продължава тя да ме следи. Но не изражда, да.

# 709
  • Мнения: 328
Е как така не следи бременности? Аз съм при нея от години и в момента съм бременна и продължава тя да ме следи. Но не изражда, да.

Извинявам се, явно аз не съм разбрала. А към кого и къде ви насочва за раждането?

# 710
  • Мнения: 158
Здравей, BeLive. След като забременях, държах да се следя при д-р Сенкова и затова пътувах на 2 седмици до София. Просто нямах доверие на никой друг. Относно раждането - прати ме при д-р Герджиков в Шейново, от когото съм изключително доволна, но постоях седмица преди и седмица след раждането и имам наблюдения горе долу върху почти всички лекари- отлични специалисти до един!

# 711
  • Мнения: 328
Здравей, BeLive. След като забременях, държах да се следя при д-р Сенкова и затова пътувах на 2 седмици до София. Просто нямах доверие на никой друг. Относно раждането - прати ме при д-р Герджиков в Шейново, от когото съм изключително доволна, но постоях седмица преди и седмица след раждането и имам наблюдения горе долу върху почти всички лекари- отлични специалисти до един!

Благодаря ви! Аз съм още далеч от това, но все пак бе важна информация за мен!

# 712
  • Мнения: 358
Разбрах, че Сенкова не следи бременности и не изражда... а има ли сред вас такива, които след успешно забременяване тя е насочила към следящ АГ и в крайна сметка раждане при нейн колега? И изобщо в клиниката водят ли израждания?
Ние те първа тръгнахме по пътя към успеха и сме при д-р Сенкова, но си мисля живот и здраве ако се случат нещата дали може да бъде всичко водено от техния екип....
Д-р Сенкова ми проследи цялата бременност. Невероятна е. Бях супер спокойна при нея и адски съжалявах , че не мога да родя при нея.

# 713
  • Мнения: 328
Разбрах, че Сенкова не следи бременности и не изражда... а има ли сред вас такива, които след успешно забременяване тя е насочила към следящ АГ и в крайна сметка раждане при нейн колега? И изобщо в клиниката водят ли израждания?
Ние те първа тръгнахме по пътя към успеха и сме при д-р Сенкова, но си мисля живот и здраве ако се случат нещата дали може да бъде всичко водено от техния екип....
Д-р Сенкова ми проследи цялата бременност. Невероятна е. Бях супер спокойна при нея и адски съжалявах , че не мога да родя при нея.

А към кого ви насочи да родите?

# 714
  • Мнения: 226
Като наближи раждането обикновено ако дадете повече детайли дали искате в частна или държавна болница да родите, д-р Сенкова спрямо този детайл насочва също. Мен ме насочи към МБАЛ Надежда, защото аз категорично не исках да раждам в държавна болница и исках мъжът ми да присъства на раждането, както и други подробности, които в държавна тя знаеше, че няма да ме устройват.

# 715
  • Мнения: 61
Здравейте!Имам въпрос, дали някой от Вас знае кога се пуска отпуската за инвитро по Кодекса на труда и за коя фаза от процедурата?

# 716
  • Мнения: 235
До колкото аз знам, болничния беше 20 дни, като покрива стимулация, пункция и трансфер (май дори за трансфера имаше право на допълнителен болничен). Също така по закон, работодателят е длъжен да те пуска на прегледи, ако се паднат през работно време, но трябва да предоставиш някакъв документ за това, че си в процедура.

Имай предвид, че Неовитро не издават болнични, само служебни бележки. Болничен ще трябва да си вземеш от личния лекар, но той може да ти каже най-добре какво трябва да му предоставиш, за да пусне болничен. Аз лично пуснах 3 дни болничен за деня на пункцията и 2 дни след това, но пък аз имам опцията да работя от вкъщи, така че не са ми нужни повече. Личната го писа ОВИ, за да не се занимавам със служебни бележки, така че виж твоята какво може да направи.

Успех!!

# 717
  • София
  • Мнения: 8 170
На мен това, че клиниката не издава болничен, ми е много голям проблем. Личната лекарка ми отказва болничен, не можела да ми дава болничен за неща, които не ѝ били в компетенцията. Предния път ме докара да рева след трансфера вкъщи, крещя ми по телефона.

# 718
  • Мнения: 484
Здравейте, преди време четох, че момичетата на регистратура са се сменили. То не бяха дъщерята на Валя, Ивета ли как се казваше, Биляна, едни момиченца на по 20. Сега разбирам, че отново има промени, как става записването ако сме били вече пациенти на клиниката и на др. Сенкова ? Не става въпрос за първичен преглед, защото те ми имат вече досието, но може ли някоя от вас, която е от по-скоро там да опише как става записването на час и колко време отнема ?

# 719
  • София
  • Мнения: 8 170
Никога не съм имала проблеми с регистратурата. Обаждам се по телефона и ми записват час.

Общи условия

Активация на акаунт