Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова

  • 53 002
  • 863
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 628
Joisi, добре дошла и успех!
Диди, много съжалявам… Прегръщам те и ти пожелавам успех през новата година!

Аз вчера, на втори ден от цикъла, бях на преглед след неуспешната стимулация миналия месец и се оказа, че имам един избързал фоликул, а другите са много малки. Затова този цикъл няма да правим стимулация - няма смисъл. Това е заради възрастта ми. Ако ще правим стимулация за инвитро, един месец преди това ще приемам противозачатъчни, за да си регулирам хормоните и да са ми еднакви фоликулите. Не тая много надежди, защото съм с пет мутации за тромбофилия и заключението на генетиците е, че не отговарям добре на стимулация. Т.е. при мен и с инвитро няма шанс. Но каквото - такова…


Хей, все пак е нужна една читава, за да стане! Щом изобщо има материал- всичко е възможно. И аз вървях с неравномерни. Имах 11 в началото, докторката се зарадва, но накрая окапаха. Извадихме малко и финално едно оцеля, но пък се захвана...
Да- става трудно с годинките, но сте на пътя! Това е важното. За тромбофилиите...ще ги държиш под контрол, щом изобщо знаеш за това. Не се филмирай авансово. Просто няма да отговориш с 10 яйца, а да речем с 4, но се надявай да имаш боец сред тях. Няма, какво друго да се стори просто....действаш, падаш, ставаш и така до дългоочаквания миг на безмълвие...а после - не ти се вярва, страх от всичко, пълна лудост и не спира- от седмица на седмица, от преглед до преглед...
Не става по-леко, та- недей авансово да сдухваш, пази сили, ще стане!🤗

# 76
  • Мнения: 156

Здравейте, прекрасни момичета! Мина днес и моят трансфер на едно 5 дневно бластоцистче. Стискайте ни палци да останем заедно до края! Желая на всички ви светли Коледни и Новогодишни празници! Нека бъдем позитивни, колкото и да ни е трудно и тежко! Прегръщам всички ви! ❤️

# 77
  • Мнения: 628
Успех Деби!
Пази се и намери начин да се разсейваш през дългото чакане!🤗

# 78
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета и Честита Нова година! Моят първи опит приключи с отрицателен тест. Имаме още 3 замразени на 5 ден бластоциста и се надявам в тях да ни е късмета! Желая на всички успех през новата година! Не се предаваме, продължаваме борбата! 😊

# 79
  • Мнения: 628
За много години момичета! Пожелавам ви вълшебна 2022 с най- големия подарък!
Съжалявам Деби🙁, но- остани позитивна! Сега ще е по- леко, само ще връщате. Организмът ще има време да се подготви. Първият път си е физически и емоционален шок...не сме готови.
Прегръдка и успех!!!🤗

# 80
  • Мнения: 156
За много години момичета! Пожелавам ви вълшебна 2022 с най- големия подарък!
Съжалявам Деби🙁, но- остани позитивна! Сега ще е по- леко, само ще връщате. Организмът ще има време да се подготви. Първият път си е физически и емоционален шок...не сме готови.
Прегръдка и успех!!!🤗
Много благодаря, Tirex ❤️ Прегръдки и на теб ❤️

# 81
  • Мнения: 380
Честита Нова година, момичета! Нека тя донесе здраве, щастие, късмет на всички! Пожелавам на всяка една от нас да роди тази година!

Деби, много съжалявам и те прегръщам! Недей да се отчайваш и не губи вяра.

Ние изпуснахме овулацията този път, защото неочаквано много подрани. Яд ме е, даже плаках и се ядосвах, как може да съм такъв карък, но после реших да не си развалям празниците. Отдадох се на ядене и пиене без угризения.

# 82
  • Мнения: 14
Здравейте! Още съм нова в областта с инвитрото. Тепърва ми предстои. Имам момченце на 5 години, за което именно д-р Сенкова ми помогна да се случи по нормален път. Нейна пациентка съм от 2013г. Сега обаче имам проблеми с тръбите,които могат да се отстранят само оперативно. Някоя от вас да е минавала през лапароскопия и къде?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 700
Честита Нова година, мили момичета! Нека това бъде най-позитивната темичка през 2022-ра година Simple Smile Всяка една от нас да се докосне до мечтата си! Нека бъдем здрави, положително настроени, спокойни, весели и усмихнати, а вярата в сърцата ни да е неизчерпаема сила! Всичко лошо да оставим зад гърба си, нека остане в миналата година! Simple Smile Прегръщам ви силно! Heart

# 84
  • Мнения: 156
Здравейте! Още съм нова в областта с инвитрото. Тепърва ми предстои. Имам момченце на 5 години, за което именно д-р Сенкова ми помогна да се случи по нормален път. Нейна пациентка съм от 2013г. Сега обаче имам проблеми с тръбите,които могат да се отстранят само оперативно. Някоя от вас да е минавала през лапароскопия и къде?
Здравей. Аз съм с отстранени тръби, едната следствие на извънматочна бременност, другата заради хидросалпингс след 1 година. Операцията по отстраняване е сравнително лека. Моите бяха в Плевен в св. Марина при проф. Славчо Томов. Предния ден отивам сутринта гладна и жадна, правят изследвания, рентген, хапвам супа и край с яденето. Вода до към 20.00 вечерта. Сутринта ме свалят за операция, която не трае повече от час. Буся се в реанимация без болки, с катетър, сложен след като ме упоят. След 2 3 часа дават водичка. Общо взето остатъка от деня и нощта се преспиват/дремят. Сутринта махат катетъра и с количка качват до стаята. Ставаш и веднага започваш да се движиш. Повече движение=по - бързо възстановяване. На следващия ден изписват ако няма усложнения, но едва ли ще има такива. 2 седмици и след двете операции бях пушка.

# 85
  • Мнения: 14
Скрит текст:
Здравейте! Още съм нова в областта с инвитрото. Тепърва ми предстои. Имам момченце на 5 години, за което именно д-р Сенкова ми помогна да се случи по нормален път. Нейна пациентка съм от 2013г. Сега обаче имам проблеми с тръбите,които могат да се отстранят само оперативно. Някоя от вас да е минавала през лапароскопия и къде?
Здравей. Аз съм с отстранени тръби, едната следствие на извънматочна бременност, другата заради хидросалпингс след 1 година. Операцията по отстраняване е сравнително лека. Моите бяха в Плевен в св. Марина при проф. Славчо Томов. Предния ден отивам сутринта гладна и жадна, правят изследвания, рентген, хапвам супа и край с яденето. Вода до към 20.00 вечерта. Сутринта ме свалят за операция, която не трае повече от час. Буся се в реанимация без болки, с катетър, сложен след като ме упоят. След 2 3 часа дават водичка. Общо взето остатъка от деня и нощта се преспиват/дремят. Сутринта махат катетъра и с количка качват до стаята. Ставаш и веднага започваш да се движиш. Повече движение=по - бързо възстановяване. На следващия ден изписват ако няма усложнения, но едва ли ще има такива. 2 седмици и след двете операции бях пушка.

Благодаря!

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 06:36 от AnMary

# 86
  • София
  • Мнения: 8 165
Някой, който е правил ЗЕТ, може ли да каже горе долу колко струва? Защо така нямат ценоразпис, объркващо е така.
 

# 87
  • Мнения: 156
Някой, който е правил ЗЕТ, може ли да каже горе долу колко струва? Защо така нямат ценоразпис, объркващо е така.
 
Аглея, ако сте по фонда Зет след неуспешен свеж трансфер се поема от фонда в размер на 500 лв мисля, че. Останалите неща ги плащаме ние- изследвания, прегледи, лекарства. Аз съм след неуспешен свеж и ще се готвя за ЗЕТ, но не знам кога. Ще пиша като започна.

# 88
  • София
  • Мнения: 8 165
Не, не съм по фонда. Ще си местя ембрионите от друга клиника и ще правя там ЗЕТ.

# 89
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!
Някой да знае дали клиниката работи и днес макар,че е неделя и дали има тел.номер ,за да мога да си запазя час за преглед за утре ...втори ден от цикъла.
Просто да знам дали да пътувам рано сутринта за София...

Общи условия

Активация на акаунт