💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 6 (03.10.-10.10.2021)

  • 72 046
  • 1 729
  •   1
Отговори
# 1 680
  • София
  • Мнения: 212
Соня от „Игри на волята: България“: Най-голямата ценност в живота са хората, които ни обичат


Интересно, защо Соня е описана като "последният изгонен" от ИВ, а не като "последният отпаднал/ последният напуснал"?!?
Или просто са се изтървали и са си признали белята... ?   :  )))

# 1 681
  • Мнения: 9 700
Интересно, защо Соня е описана като "последният изгонен" от ИВ, а не като "последният отпаднал/ последният напуснал"?!?
Или просто са се изтървали и са си признали белята... ?   :  )))
Защото в плажния Баш Бай Брадър ги гонят, не отпадат Simple Smile

# 1 682
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Ех, Соня наистина беше силен играч и не заслужаваше подобно отпадане. Трябваше Мани да е там. 🙄

# 1 683
  • София
  • Мнения: 5 551
Това, че някой е попитал в темата "защо не показаха падането на Красима" не означава, че зрителите не разбират как функционира риалитито, как се заснемат интервютата или че си нямаме идея от телевизия. Не означава задължително и че на питащия не му е ясно, може би му се е искало да види падането на Красима или подлага контузията ѝ на съмнение. Аз не бих правила генерални заключения.

И писателската кариера на Калина Паскалева аз не бих определила като "завидна", но, да речем, че това е субективно.

# 1 684
  • Мнения: 2 033
Соня, от това което видях, не я харесвам като човек, но трябва да кажа, че беше и един от умните участници.  Към същата група бих причислила Виктория, Александър, Туджаров, Неделчо, Валентин и може би Борис.   
Между другото ако не се лъжа Борис май е единственият който винаги се изказва само положително за съотборници - както пред, така и зад гърба на другите. Това ме впечатлява изключително много.

# 1 685
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Елизабет се хвали с придобивка.



Габриела се е изрусила.

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 21:51 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 686
  • Sofia
  • Мнения: 3 776
Според мен Борис е много добре възпитан и интелигентен. Виж Туджаров не мога да го причисля към умните, но това си е мое мнение. Александър има изказ, прилича ми малко на политиците, много приказки и накрая, нищо. При него егото му ми дойде в повече.

# 1 687
  • Мнения: 1 839

Габриела се е изрусила.

[/center]

Тъкмо се канех да питам коя е русата от общите снимки.

# 1 688
  • London
  • Мнения: 6 732
От такава тежка обеца на пъпа и до днес имам белег..... тамън два пъти го дупчих и изтъняваше и се късаше месото. Явно съм била алергична, така поне ми се обясни.

# 1 689
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Обиците на пъпа са си риск, да. Моя приятелка пък имаше преди много години на веждата и й се скъса. Има белег там и веждата е прекъсната на това място. Аз имам една на носа (не нося нищо вече, но дупката не е зарастнала) и множество на ушите, но нося само 3 общо. Луди тийн години. 🤣
Аз вярвам на Красима за падането, а и лекарите потвърдиха. Смятам също обаче, че можеше да си изиграе спокойно елиминациите без драмите в последствие. Игрите са били кзвестни предварително, та можеха да я пуснат.

# 1 690
  • София
  • Мнения: 5 551
Елизабет се хвали с придобивка.

Скрит текст:
Аз имам фобия от пъпове и това украшенийце ми изглежда покъртително. Mask

Габриела се е изрусила.

Скрит текст:
Поне не ми се е привидяло снощи. Изглежда различна така.

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 00:21 от La Vikinga

# 1 691
  • София
  • Мнения: 212
... "последният изгонен" от ИВ, а не... "последният отпаднал/ последният напуснал"?!?
Защото в плажния Баш Бай Брадър ги гонят, не отпадат Simple Smile

Благодаря, Бенгън, можех и сама да се сетя, ама аз още вярвам, че гледам ИВ, а не  плБББ.  Нищо, де, сезонът вече е преполовен, та вече е все тая, евентуално ще разчитаме на следващия :  )

# 1 692
  • SF
  • Мнения: 21 172
Soney, предаването е заснето предварително. Разполагат със записи, които трябва да се разделят на епизоди с определено времетраене - до секундата. Преди да се изберат моментите, които ще влязат в епизодите, няма как да дадат на Димо реплика: уважаеми зрители, вероятно ще се запитате..
Не всички зрители се дразнят на предаването и очевидно не всички зрители се дразнят на едно и също в предаването. Примерно мене не ме интересува как точно е паднала Красима и кадърът с падането не ми пречи да продължа да си гледам предаването. Не се и съмнявам, че е паднала лошо и кракът й е подут. Показаха раненото й коляно - ами не ми се гледа. Съвсем други неща са ми интересни на мене в предаването.

# 1 693
  • Мнения: 9 475

И писателската кариера на Калина Паскалева аз не бих определила като "завидна", но, да речем, че това е субективно.

То тя е много далеч от завидна.

Габриела беше отговаряла на въпроси в инстаграм и я бяха попитали дали би повторила участието си, на което тя уклончливо отговори нещо от рода на “ да кажем, че бих опитала нещо друго”. Като цяло изглежда разочарована от предаването.

# 1 694
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Wow, Габи – с руса коса – е като същинска нимфа! Много ѝ отива! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт