Подаръци от Nimm2 за радостта в детските очи!

  • 10 740
  • 213
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 666
Най сладкото и хубаво нещо е прекарване на колкото се може повече време с децата.Няма такава радост като видя усмивките на лицата.Винаги се стремя да накарам да ги усмихна като им приготвям любимите й храни,като им купя понякога дребни играчки.Децата ми се радват за дребните неща например като една целувка или прегръдка.

# 61
  • Мнения: 633
Играем заедно, изненадвам го с любими и интересни неща. Последно му взех много интересни карти за рисуване на човечета и заедно рисувахме. Приготвям му любими храни ❤️

# 62
  • Мнения: 461
Последното най- сладко нещо, което направих за моето дете е, че го записах на тенис (отдавнъшна мечта) и го заведох без да знае къде отиваме. Радостта беше огромна Simple Smile

# 63
  • Мнения: 998
Обичам усмивката на моето дете и се опитвам да я предизвиквам честичко. Последното беше днес - като никога имах възможност да го заведа на училище и той беше много щастлив 😀

# 64
  • Мнения: 546
Откакто беше много малка  на ставане от сън и на лягане тя намира под възгкавничката си моите бележки с надпис " Обичам те, много! МАМА" . Дъщеричката ми вече тръгна на училище и ми носи бележчици написани от нея" Мамо, много те обичам!".

# 65
  • Мнения: 2 127
Най- сладки и хубави са споделените  моменти.През летния сезон имаше такива мигове, но сега есенно- зимния е почти ежедневие ( за щастие).Повече време прекарваме вкъщи, играем настолни игри, говорим си, гледаме филми...Обичам да изненадвам приятно децата- да им приготвя любимо ястие или десерт, да организирам някакво посещение за уикенда...
Последно изненадах момчето си като му купих отдавна желана книга, а каката, като й запазих час за маникюр без тя да знае.И двамата са доволни и   с усмивки на лицата! 😊

# 66
  • Мнения: 309
Да се развихрим в кухнята заедно, да приготвим нещо сполучливо и да се похвалим за постигнатия резултат.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Най-сладкото нещо, което съм правила за  големият ми син е гигантска панда торта:)
Иначе, той възприема за супер сладко, когато облекла костюма ми на супер герой и се бием двамата.
Малкия ми син, обожава да го целувам, а самия той е най-сладкото нещо за мен.

# 68
  • София
  • Мнения: 833
И двете  ми момчета много се радват като неочаквано им взема някое боклуче за похапване. Тъй като имаме ограничения за вредности до веднъж в месеца, много се радват като им занеса чипс или тортичка изненадващо. Също малкото обича като му донеса до пианото измити плодове да си гризка докато свири! Тогава пуска една самодоволна усмивка и оставя лепкави отпечатъци върху клавишите, които после да чистя Simple Smile

# 69
  • Мнения: 882
Малка изненада без повод му спретнахме в неделя като спонтанно решихме да отскочим до зоологическата градина в София.
Най-сладко, мисля е, че сутрин/вечер го галя по гръбчето или гъделичкам за събуждане/заспиване Simple Smile)

# 70
  • Мнения: 22 867
Не правя нарочни изненади, но е прекрасно да видиш светнали очички с благодарност в тях в отговор на нещо обикновено, според мен, което съм направила. Взаимно е щастието в такива моменти.

# 71
  • София
  • Мнения: 10 835
Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!

Споделеното щастие, боят с възглавници, играта на криеница и гоненица. А щом види плодове, сокчета, десерти - очичките му стават на палачинки.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 212
Винаги,  когато имам възможност,  приготвям или поръчвам нещо любимо за хапване. Моето дете е най-усмихнатото човече,  никак не е трудно да ми подари усмивка. Много обичаме да си говорим "по женски", да играем на любима игра, или да пазаруваме заедно.

# 73
  • Мнения: 4 564
Най-сладкото нещо, което правя според мен, е че когато е в лошо настроение намирам начин да се смеем, обикновено като си разказваме вицове или използваме различно значение на казаното: “ а на нас?” - “ананас” Grinning

# 74
  • Дупница
  • Мнения: 285
Последната сладка изненада бяха вашите прекрасни близалки и бонбони ,които моята внучка обожава.Тя е само на 3 год. и се радва на дрени вкусни лакомства.

Общи условия

Активация на акаунт