Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 51 812
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 728
shampein1, a от мезотерапия та доволна ли си? Казваш, че торбички те не се повлияли и от нея но то нали на мезотерапия та друга и е целта, да подхрани в дълбочина. Че още се чудя мезотерапия ли да е, Plasma IQ ли де е, не знам как да си помогна на зоната под очите да е по-свежа

# 151
  • Мнения: X
АфРоДиЗиаЧкА, ако бръчката е дълбока може да бъде запълнена с филър и ако има нужда допълнително да се инжектира ботокс.

Спри се на лекар, които работи постоянно с филъри (ама не само да прави устни), защото ще има опитна ръка и ще подбере правилен продукт.

Тук се коментират имената на д-р Денкова, д-р Михайлов и  д-р Трендафилова (по памет пиша имената), които съм запомнила, че работят с филъри по цялото лице и знаят какво правят. Ася Данчева, също имам спомен, че е добре специализирана също в тази област.

Има и вариант апаратни процедури, но ако бръчката е само една и ако това е недостатъкът по лицето ти, не мисля, че си заслужава. Simple Smile

# 152
  • Мнения: 22 879
Аз бих опитала първо с ботокс.
Д-р Нора Буеши хвали много моя близка.Иначе аз бих се доверила на моя лекар(д-р Чилингирова) и д- р Присадашка, гледайки как е работила върху лицето на моя приятелка.

# 153
  • Мнения: 69
Здравейте. Бихте ли ми посъветвали каква процедура да си направя и при кой специалист (гр. София) за премахване на бръчка на челото. На 29 години съм, като цяло кожата ми е добре, но тази бръчка адски много ме дразни, защото си е дълбока. Ботокса ли е най-доброто решение? Ако да, коя е клиниката с най-добрите специалисти, на които мога да се доверя?
Д-Р ДЕНКОВА

# 154
  • Мнения: X
Аз пък реших да взема нещата с бръчките под очите ми в свои ръце Bowtie и като за начало, и домашна грижа се спрях на апаратчето NuFace. Благодарности на tuali, за което, тъй като беше споменала информация за продуктите. Hug Днес си го поръчах, решила съм и да вдигна за няколко месеца концентрацията на ретинола за окоолочната ми зона, а след като мина курса от процедури за белезите, ще направя серия колагенови мезотерапии и ще се оглеждам за информация и лекар, който ще се съгласи да се направят лазерни процедури в зоната.

Че както и да го въртя и сучя, положението няма да става по-добре Grinning  и ако мога да предприема нещо от сега, ще е по-добрата опция.

# 155
  • Мнения: 2 728
Polcho, какъв ретинол ползваш за тази зона? За мезотерапиите към кой лекар си се насочила? Аз леко се колебая за мезото, за да не се получи разтягане на кожата, знам ли, леко ме е страх

# 156
  • Мнения: X
dete2, в момента използвам околоочния на Atache, а иначе мисля да сменя с този на la Roche Posay с ретинол. На доста хора им идва силен и тежък, което означава, че за мен (в случая) ще е ок за два-три месеца употреба.

От моя личен опит досега, след направени около 7 мезотерапии нямам влошаване или промяна в зоната под очите, кожата изглежда по-освежена и си с една идея "по-бистър поглед". Не ми е суха кожата обаче там кожата и не знам какъв ще е ефектът при този случай, и дали няма да се хвърлени пари на вятъра. Тъй като резултатите от мезотарпиите са кратковременни. А за разтягане на кожата силно се съмнявам, че може да се получи от подобен продукт (мезотерапиите са с ниска плътност и водниста консистенция), по скоро от неправилно съобразено количество филър или неподходяща апаратна процедура.

Най-вероятно ще съм пак при д-р Сапунджиева, защото съм доволна, комфортно ми е вече в тази клиника, а свикнах и с всякакъв вид процедури. Макар че, последния път като й казах какви ми се въртят в главата, ме изгледа малко с повдигната вежда Grinning , но като му дойде времето ще го мислим.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 16:14 от Анонимен

# 157
  • Мнения: 15
Здравейте Здравейте прекрасни момичета не съм писала но имах доста натоварени дни сложих си още четири конци аптос  понеже ми беше отказан фейслифта и направих първата процедура с лазер CO2 има лека дискомфорт( моя праг на болката е доста висок) но има проблем че хиалурона( в устните и около тях)го разграждам много бързо и мисля да си сложа на  бръчките над устната т.н бар - код някакъв синтетичен филър( много са дълбоки)  и в устните  за да не се получи " Патешкия ефект" Ако някоя от вас е решила тези проблеми успешно ще ви бъда много благодарна да споделите .💕

# 158
  • Мнения: 2 272
А, каква е цената на CO2 лазера?
Една процедура не е ли достатъчна?
Аз гледах резултати при една дерматоложка в Пловдив и от една процедура имаше видима разлика. Цената тогава беше около 800 лв.

# 159
  • Мнения: X
Melany99, зависи какъв проблем се третира с лазера. При бръчки, белези и други неравности по кожата, в повечето случаи са необходими повече от една процедура.

Цените варират между 500 до 1000 лв. за една процедура с лазера.

# 160
  • Мнения: 198
Здравейте,
Из интернет пространството попаднах на клипчета за рисковете от поставяне на филър, напр. риск от ослепяване:
https://www.youtube.com/watch?v=LenA0Zy0JAg
За пръв път чувам такова нещо, не си спомням и да е присъствало като текст в информираните съгласия, които съм подписвала.
Какво ви е мнението, доколко съществува такъв риск?

# 161
  • Мнения: 15
Понеже си сложих мезоконците при нея ми направи пакетна цена 300лв на процедурата Аколкото до филърите риск винаги има за всяко нещо!

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 18:11 от Snejana Stoikova 704667

# 162
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Здравейте,
Из интернет пространството попаднах на клипчета за рисковете от поставяне на филър, напр. риск от ослепяване:
https://www.youtube.com/watch?v=LenA0Zy0JAg
За пръв път чувам такова нещо, не си спомням и да е присъствало като текст в информираните съгласия, които съм подписвала.
Какво ви е мнението, доколко съществува такъв риск?

Сега вече работят с аспириране. Отдавна са наясно и знаят как да не го допуснат.

# 163
  • Мнения: 3 263
Искам да си сложа ботокс на гневна бръчка, но ме притеснява това, че нося лещи от много години. Очите ми са вече винаги червени и се опасявам да не навредя и с ботокса.
Някоя от вас да е имала проблем с очите след ботокс?

# 164
  • Мнения: 4 671
Искам да си сложа ботокс на гневна бръчка, но ме притеснява това, че нося лещи от много години. Очите ми са вече винаги червени и се опасявам да не навредя и с ботокса.
Някоя от вас да е имала проблем с очите след ботокс?
от моя скромен опит разбрах, че не е добре да се прави само на една зона (всъщност не знам дали това е предвид, ако има нужда навсякъде или по принцип). Защото като се блокират мускулите в тази зона, в другите се засилват.

Общи условия

Активация на акаунт