Какъв крем за лице използвате? – 21

  • 66 368
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 6 249
Ползвали ли сте нощното олио за лице на Лореал, Ревиталифт? Отзиви?!
За серума с ретинол ли става дума?

Да
Аз ползвам в момента серума с ретинол, но той не е с консистенция на олио, сходен е с емулсията на ТО.
Забележката ми е, че е доста ароматизиран, иначе съм доволна.

# 121
  • Мнения: 1 167
Получих си серумчето. Първо нанасяне ми е. Svr ampoule b3. Много лек и хидратиращ, не лепне и не опъва. Доволна съм. Много по добър от старият ми на the ordinary.
Имах и мостра лосион тяло Weleda нар. Доста подхранващ и няма силикон. Има доста масла вътре. Ще загледам нещата им за лице ако имат сигурно са хубави и те.

Относно SVR  B3

И аз от вчера го имам. Като отворих кутията самото шише е на винт с бяла капачка. При вас направо се отваря без счупване на лента под капачката - нали. - чудя се да не би да им апрпблем...

 После с пипетата, колко продукт се взема за лице и как размазвате- аз взех колкото грахово зърно и размазах с ръце ...

# 122
  • 1444
  • Мнения: 1 058
Относно SVR  B3
И аз от вчера го имам. Като отворих кутията самото шише е на винт с бяла капачка. При вас направо се отваря без счупване на лента под капачката - нали. - чудя се да не би да им апрпблем...
Няма проблем с опаковката.Tака са всичките продукти от тази серия на SVR. Аз имам серумите с витамин Ц и  ретинол - дойдоха в същия вид. Миналата година, когато ползвах ретиноловия серум пак беше опакован по този начин.
Аз засмуквам малко количество с пипетата и поставям точково по цялото лице. После размазвам.

# 123
  • Мнения: 27 500
Може ли мнение за серумите за лице на Velnea (от Лили)? Около 5 лв/20 юл струват. Има с вит. С, с хиалуронова киселина и още някакъв. Аз загледах вчера първите два. Не очаквам уау ефект, то е ясно, но все пак...поне малък ефект на освежено лице дали имат? И серумът с вит. С вечер или през деня е по-добре да се използва? Като се има предвид, че аз най-често съм без слънцезащита на лицето (освен когато съм с дневен крем). 🙂

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Момичета, някой назад беше споменал, че харесва почистващ балсам (или олио? ) на Bobbi Brown, но не го откривам сега. Може ли снимки/линк?

# 125
  • Мнения: 190
Момичета, някой назад беше споменал, че харесва почистващ балсам (или олио? ) на Bobbi Brown, но не го откривам сега. Може ли снимки/линк?

# 126
  • Мнения: 27 500
Знам, че не е точно по темата, но някой беше споменал (ако не се лъжа) и, че е доволен от почистващата пяна за лице на Балеа. Погледнах ги онзи ден в ДМ и, много странно, тази за чувствителна кожа е 3,99 лв, а тази за нормална и смесена кожа е с 1 лев по-скъпа. Учудих се, защото обикновено е по-скоро обратното с цените...🤔

# 127
  • Мнения: 262
Знам, че не е точно по темата, но някой беше споменал (ако не се лъжа) и, че е доволен от почистващата пяна за лице на Балеа. Погледнах ги онзи ден в ДМ и, много странно, тази за чувствителна кожа е 3,99 лв, а тази за нормална и смесена кожа е с 1 лев по-скъпа. Учудих се, защото обикновено е по-скоро обратното с цените...🤔
Ползвала съм и двете и не намерих разлика. Със суха кожа съм.

# 128
  • Мнения: 27 500
Благодаря. Аз пък съм с нормална към смесена кожа и обикновено предпочитам продуктите които не са за суха и чувствителна кожа..ще взема по-евтината вероятно и ще пробвам. Просто ми стана чудно за разликата в цената...

# 129
  • Мнения: 38
Здравейте, аз съм от тези, които почти не ползват кремове /до 35 години нямах навика и видимата нужда да ползвам кремове за лице/. Тъй като годинките продължават да се трупат, започнах да пробвам различни кремове за анти-ейдж грижа, подходящи за моята кожа /нормална към смесена/, но ефектът винаги е един и същ: появяват ми се тук-там миниатюрни пъпчици с бял връх, все едно че кожата ми е мръсна. Когато не ползвам никакви кремове, кожата ми е здрава и чиста. Досега съм пробвала различни серии на Виши, Нукс, Юсерин, Юриаж, Биотрейд. Не зная вече къде е проблемът...Къде бъркам?

# 130
  • Мнения: 1 370
Здравейте, аз съм от тези, които почти не ползват кремове /до 35 години нямах навика и видимата нужда да ползвам кремове за лице/. Тъй като годинките продължават да се трупат, започнах да пробвам различни кремове за анти-ейдж грижа, подходящи за моята кожа /нормална към смесена/, но ефектът винаги е един и същ: появяват ми се тук-там миниатюрни пъпчици с бял връх, все едно че кожата ми е мръсна. Когато не ползвам никакви кремове, кожата ми е здрава и чиста. Досега съм пробвала различни серии на Виши, Нукс, Юсерин, Юриаж, Биотрейд. Не зная вече къде е проблемът...Къде бъркам?
Ползваш кремове, неподходящи за твоята кожа, очевидно. Или имат комедогенни съставки, или текстурата им е неподходяща, или имат нещо сходно в състава, към което имаш непоносимост. Опитай се да се сетиш какво общо могат да имат помежду си.

# 131
  • Мнения: 2 603
Може би сте с маэна или прекалено чувствителна кожа. Пробвайте продукти беэ парфюм и евентуално анти ейдж грижа беэ масла, на основата на гелове.

# 132
  • Мнения: 2 937
Защо търсиш кремове ако нямаш нужда? Ползвай си само слънцезащитата и толкоз. Те имат и хидратиращи съставки какво още ти трябва? Ако искаш някаква анти ейдж грижа - разгледай различни ретинолови серуми или серуми с вит.С. Вечер, след като си измиеш лицето нанасяш тях. Ако ти се стори, че ти става суха кожата си вземи нещо за нетолерантна кожа с минимум съставки, аз ползвам Avene Tolerance Extreme емулсия, когато изобщо ползвам хидратант или ако имам пристъп на нечувствителност.
За да намериш твоя крем трябва доста проба-грешка. И най-вече да решиш какво искаш от грижата си за лице - бръчки ли, пигментация, акне, хидратация само… но не всичко на веднъж.

# 133
  • Мнения: 27 500
И моята кожа се държи по подобен начин. Търпи (ако изобщо) само минимални количества крем (не ми се получават пъпки, сърбеж, зачервяване или друго, но си чувствам кожата като мръсна с повече количество). В някои дни дори не слагам. Лятото обаче...карам без кремове. И без крем кожата ми си е ок. Но отскоро започнах по-редовно да слагам (макар и минимално количество), че съм на повече от 35 г. На майка ми, на приятелки със суха кожа кремовете направо се поемат от кожите им. Та явно нуждите са различни.

# 134
  • Мнения: 7 106
За дневна хидратация много обичам Shiseido Waso Clear Mega Hydrating Cream:
https://www.shiseido.com/us/en/waso-clear-mega-hydrating-cream-0 … 89.html?cgid=waso

За дневен ми допада и CLarins extra firming Jour, който е стягащ и против бръчки за суха кожа:
https://www.clarinsusa.com/en/extra-firming-energy/80070887.html

От серията Payot My Payot ползвам концентрата, енергизиращия крем и крема за около очи, с приятна консистенция са и трите и много добре освежават, допадат ми, особено за лятото:
https://www.payot.com/KW/en/products/face-care/my-payot-concentre-eclat

https://www.parfimo.bg/payot-my-payot-podarachen-komplekt-za-jen … id=null&pid=1

За нощен ползвам Shiseido Wrinkle Smoothing Cream Enriched:
https://www.shiseido.com/us/en/benefiance-wrinkle-smoothing-crea … 990000000205.html
Вярно е, че идва малко тежък, но аз съм със суха кожа и ми е добре за нощен, както и в студените дни за дневен.

Имам и още някои кремове и Biotherm и Payot, от които съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт