Какъв крем за лице използвате? – 21

  • 66 842
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 939

А какъв тип е кожата ти?
От няколко години вече е суха, преди беше нормална към мазна, сега обратното.
Зряла е предвид годините ми 45+, нямам пъпки или белези някакви, не почернявам лесно на слънцето, но пък е склонна към пигментация.
Единствено сега забелязах, че откакто прилагам пилинга, имам по-силно изразено омазняване на челото.

# 106
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Ползвам Uriage, дневен ,нощен, очен. След всички филорги, ести лаудери и други скъпотии, без особен ефект, тази козметика ми пасна добре.

# 107
  • Пловдив
  • Мнения: 5 952
Момичета, какво ви е мнението за Advanced Night Repair серума на ЕЛ? Знам, че има много изписано, но повечето постове са стари и моля за по-актуални мнения.
Преди време го бях ползвала от мостри и си спомням, че правеше кир ефект. При вас как се държи?

# 108
  • Мнения: 4 587
От няколко години вече е суха, преди беше нормална към мазна, сега обратното.
Зряла е предвид годините ми 45+, нямам пъпки или белези някакви, не почернявам лесно на слънцето, но пък е склонна към пигментация.
Единствено сега забелязах, че откакто прилагам пилинга, имам по-силно изразено омазняване на челото.
Точно затова попитах, защото моята пък е мазна и не знам дали този крем ще действа като при теб. Иначе и аз отдавна го заглеждам, но просто не знам как ще се отрази на кожата ми. Иначе съм на 39.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 250
Окуражена от добрия ми опит с Дева Матюрел,  продължавам да пробвам продуктите им. Спонтанно оная вечер се оказах с едно шишенце от това олио за лице
Студовете и сухия от парното въздух се отразяват ужасно на кожата ми - зачервява се непрекъснато и опъва неприятно, и реших, че малко масла няма да дойдат зле на 46-годишното ми лице:grinning:. Засега съм доволна - няма неприятна реакция,  няма прекомерно омазняване, комбинирам успешно с нощния крем и се надявам да продължим все така добре да си съжителстваме цяла зима.

# 110
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Момичета, какво ви е мнението за Advanced Night Repair серума на ЕЛ? Знам, че има много изписано, но повечето постове са стари и моля за по-актуални мнения.
Преди време го бях ползвала от мостри и си спомням, че правеше кир ефект. При вас как се държи?
При себе си чудеса не видях.

# 111
  • Мнения: 2 631
Аз съм заклет фен на ЕЛ АНР. Кир ефект няма.

Влизам да споделя: очарована съм от серията на Биотерм с кафяво водорасло Amber Аlgae. Получих тестер към една поръчка на дневния крем и държи кожата цял ден сочна, хидратирана и има стягащ анти ейдж ефект. Буквално си я усещам някак по-стегната в сравнение с някой чиста хидратация. Мазничък е и стои прекрасно под грим. Нощният също ме очарова и ги поръчах.
Принципно от много време ползвам анти ейдж сериите на Биотерм и само тази с кафявото водорасло не бях пробвала. Дават я за зряла кожа (над 40-50), което мен като 28 годишна изобщо не ме интересува както съм споделяла и преди в темата. Кремовете са страхотни. В сравнение с този с червеното водорасло, който също обожавам и ползвам в момента, амбър алгае е една идея по-хидратиращ и мазен. Не е подходящ за акнеична, проблемна, мазна кожа.

# 112
  • France
  • Мнения: 726
Ползвам Uriage, дневен ,нощен, очен. След всички филорги, ести лаудери и други скъпотии, без особен ефект, тази козметика ми пасна добре.
Имаш ли впечатления от кремовете на Урияж за суха, зряла кожа ?

# 113
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Ползвам Uriage, дневен ,нощен, очен. След всички филорги, ести лаудери и други скъпотии, без особен ефект, тази козметика ми пасна добре.
Имаш ли впечатления от кремовете на Урияж за суха, зряла кожа ?
Моята е смесена, ползвам Ейдж протект. От всичко ползвано до сега като нощна грижа сутрин се събуждах с лъщящо лице и още по-големи пори. При суха кожа може би  за теб ще са недостатъчно подхранващи.

# 114
  • Мнения: 4 587
Моята е смесена, ползвам Ейдж протект. От всичко ползвано до сега като нощна грижа сутрин се събуждах с лъщящо лице и още по-големи пори. При суха кожа може би  за теб ще са недостатъчно подхранващи.
Кой точно използваш?
Гледам, че има няколко вида, които ги дават хем за комбинирана, хем за суха кожа и ми стана странно.

# 115
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Age protect multi actions detox night и същия дневен със спф 30.И двата са за всички типове кожа.

# 116
  • София
  • Мнения: 22 950
Ползвали ли сте нощното олио за лице на Лореал, Ревиталифт? Отзиви?!

# 117
  • Мнения: 2 604
Ползвали ли сте нощното олио за лице на Лореал, Ревиталифт? Отзиви?!
За серума с ретинол ли става дума?

# 118
  • София
  • Мнения: 22 950
Ползвали ли сте нощното олио за лице на Лореал, Ревиталифт? Отзиви?!
За серума с ретинол ли става дума?

Да

# 119
  • Мнения: 526
Здравейте! Бих искала да попитам някой има ли мнение за кремовете на M.Asam? Дали си струват парите? Тези двата ме интересуват предимно
https://bionat.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82/vit … 1%80%d0%b5%d0%bc/

https://bionat.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82/aqu … 1%80%d0%b5%d0%bc/

Общи условия

Активация на акаунт