Какъв крем за лице използвате? – 21

  • 67 378
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 666
Съгласна съм. Става за хидратация, но е много ароматизиран, на което може би се  дължи моя проблем с него. От друга страна си мисля че лятото ще ми е много добре като консистенция.

# 676
  • Мнения: 2 316
Мъжка серия имат Кларинс и Биотерм!

# 677
  • Мнения: 1 666
Споделете, моля от кой измиващ гел сте доволни. Аз до сега бях с Апивита с лавандула, но обмислям да го разнообразя. Имат с лимонова трева за мазна кожа, та се замислям за него.
Също така харесвате ли ампулата вит. Ц на Юсерин?

# 678
  • Мнения: 1 190
Тенът ми се избистри от ампулата, но скоро не съм я купувала, понеже имам отворен серум на друга марка.
Моята кожа е комбинирана, редувам тези 2 гела на Нютроджина, не премиват и не пресушават:
Скрит текст:

# 679
  • Мнения: 1 666
Благодаря за отговора. А какъв серум вит ц използвате в момента?

# 680
  • Мнения: 1 190
Този на The Ordinary:
Все още нямам изградено мнение. Преди него съм пробвала и ампулата на Клиник, но не видях задоволителен резултат, имам неотворена една опаковка и понататък ще и дам още един шанс.

# 681
  • Мнения: 297
+1 за първия гел. В началото не ми допадна, мислех си, че не прави достатъчно пяна, но явно слагах повече. Сега съм много доволна, не ми изсушава кожата и е доста лек.

Тенът ми се избистри от ампулата, но скоро не съм я купувала, понеже имам отворен серум на друга марка.
Моята кожа е комбинирана, редувам тези 2 гела на Нютроджина, не премиват и не пресушават:
Скрит текст:

# 682
  • Мнения: 36 211
Споделете, моля от кой измиващ гел сте доволни. Аз до сега бях с Апивита с лавандула, но обмислям да го разнообразя. Имат с лимонова трева за мазна кожа, та се замислям за него.
Също така харесвате ли ампулата вит. Ц на Юсерин?

пресушава с лимоновата трева
имат един трети (на снимката), ухае фантастично и също е много добър
но най-хубав е точно лавандуловият

# 683
  • Мнения: 1 666
Имам го този, пресушава ми. Но благодаря, в такъв случай няма да взимам лимоновия. Може да пробвам Нютроджината.

# 684
  • Мнения: 2 638
Пробвай на Кийлс с лайка (calendula). За мен е перфектен и определено Не изсушава кожата. Измивните на марката са ми любими.

# 685
  • Мнения: 16
От повече от година съм с Avene Tolerance Extreme крем. Нямам пъпки, много добре ми понася и кожата е мека с него, но не хидратира за много часове, рано идва онзи момент все едно нищо не съм сложила. Може би мащото го слагам само вечер. И ац съм за бой.

Но го избрах заради чистия състав.
Но въпреки това фини линии имам около очите. Ползвам серум с прополис на iunik.

Сега попаднах на кремовете на PYOT и им се чудя.
Търся без силикони, алкохол,  парафин и минерални масла. Бихте ли препоръчали?

# 686
  • Мнения: 2 020
Аз харесвам Sensibio на Биодерма - много нежен и си върши работата добре.

# 687
  • Мнения: 16
Не е за мен има парабени парафин и силикон. Ще стана в пъпки.

# 688
  • Мнения: 2 020
Пропуснах да уточня, съжалявам - говоря за измивния гел Blush
За крем, хареса ми Apivita Aqua Beelicious - особено за лятото е супер.

# 689
  • Мнения: 16
Супер звучи сега го видях. Благодаря много

Общи условия

Активация на акаунт