За бебета и деца от 0+ месеца - Бързи въпроси, отговори и съвети. Тема 97

  • 16 925
  • 723
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 124
Татко й спи така, дъщеря ми също,хаха, не е от хрема и подобни, от бебе е така, вече на 1г8м.Оставям я както й е комфортно.

# 451
  • Мнения: 1 606
Благодаря ви, дами! ❤️❤️❤️

# 452
  • Мнения: 61
Здравейте мами ,да попитам имащите опит (заразлика от мене) ,малкият е на 2+++ м. И вече откри,че има ръце. Съответно иска свободното време те да прекарват в устата му ,ровейки понякога до повръщане . Въпросът ми е рано ли е да започнем войната "ръцете не там" или да е почвам да не стане късно ? Може ли толкова малък да изгради тоя гаден навик да си смуче пръстите? Как да го отплесвам ,освен с бибероната ,която безцеремноно плюе и пак набутва ръка ?

# 453
  • Мнения: 129
Здравейте, мами, имате ли представа дали детето може впоследствие да развие лактозна непоносимост?

# 454
  • Мнения: 6 769
Здравейте мами ,да попитам имащите опит (заразлика от мене) ,малкият е на 2+++ м. И вече откри,че има ръце. Съответно иска свободното време те да прекарват в устата му ,ровейки понякога до повръщане . Въпросът ми е рано ли е да започнем войната "ръцете не там" или да е почвам да не стане късно ? Може ли толкова малък да изгради тоя гаден навик да си смуче пръстите? Как да го отплесвам ,освен с бибероната ,която безцеремноно плюе и пак набутва ръка ?
Това им е инстинкт, няма да ви разбере, просто коригирайте, да не повръща чак. Ако има конкретно желание да суче палеца си, което е доста различно от обичайното лапане и гризане на цялата длан и всички пръсти, аз лично бих се постарала да не свиква да суче палче, защото неусетно от утеха става закоравял навик.

# 455
  • Мнения: 1 606
Някоя мама ползвала ли е Персил Сензитив за дрешки на новородено, че нийде не виждам 0+ ... ❤️

# 456
  • Мнения: 4 064
Има си бебешки Персил. Аз ползвах такъв, както и Ариел.

# 457
  • Мнения: 6 769
Някоя мама ползвала ли е Персил Сензитив за дрешки на новородено, че нийде не виждам 0+ ... ❤️
Аз го ползвам в момента.

# 458
  • Мнения: 751
И аз съм ползвала такъв Дори в родилното ни дадоха мострички.

# 459
  • Мнения: 494
От Бочко съм доволна много също

# 460
  • Мнения: 1 606
сОпер! До сега бях на Тео бебе, но много силна миризма ми идва ....

# 461
  • Мнения: 7 898
Най- доволна съм от Fairy. Става и за бебета и за възрастни.

# 462
  • Мнения: 494
Да си  помрънкам.Болна съм вече втора седмица, и това чудо от нищо не се влияе. ( не е Ковид, някакъв друг вирус, пак с гърло и кашлица). Страх ме е за малкото, държи се още. Heart

# 463
  • Мнения: 376
Да си  помрънкам.Болна съм вече втора седмица, и това чудо от нищо не се влияе. ( не е Ковид, някакъв друг вирус, пак с гърло и кашлица). Страх ме е за малкото, държи се още. Heart

Аз кърмя и още като усетя че гърлото ще ми се дразни взимсм от тези бонбони , при мен помагат много 😊



Бързо оздравяване😌

# 464
  • Германия
  • Мнения: 865
За ръчичките в устата, всички бебета минават през този период. Няма какво да се направи.
За Персил, веднъж нашият прах не го намерихме, взех Бебешки Персил, страхотен е.

Общи условия

Активация на акаунт