Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 105)

  • 33 051
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 5 740
Днес явно съм на вълна танци…
Поздрав с едно ново видео…
И всичките танци на Едсер! Yellow Heart


# 376
  • Мнения: 9 163
Хайде малко пресно от работилничката










# 377
  • Мнения: 583
Прекрасна Ханде!😍А Мави е такава сладурана.❤

Значи все пак Ноче и Ниебла не са оставени в хотел.😜


Ханде се грижи за тях с такава любов, че чак им завиждам. Личи си, че е много привързана към тях, а и като цяло обича животните. Миналият ден пак беше постнала стори с много котенца, на които беше сипала храна. Топли ми душата тази нейна добродушност!❤
Нали хората казват, че можем да съдим какво е сърцето на един човек по отношението му към животните.🐶

# 378
  • София
  • Мнения: 13 671
Както знаем, между 24-27 октомври Керем ще пътува за Канарските острови, където ще бъде лице на модата на банските. Твърдят, че се очаква и Ханде да го придружи. Ако е така много ще се радвам.
Пишат, че Керем също трябва да се появи по бански. Лелеее, какъвто е атлет, ще ги сложи в малкият си джоб. Представям си и нашата Бамби да се появи по бански на сцената. Колко ли мъжки сърца ще разбие. А накрая Керем да клекне на колене и да поднесе едно пръстенче на Ханде. Ще стане невероятно шоу. Не ми се връзвайте, фантазирам си.
Ето снимки от предишното шоу.



# 379
  • Мнения: 4 646
Дано се случи така както казваш  БлагаВест. Ще хубаво ако Керем предложи на Ханде, аз си мисля че това ще се случи в САЩ след като заминат далеч от папараци, и нахални журналисти само те двамата.
Нашето момче изглежда доста яко.

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 22:38 от azisiq

# 380
  • София
  • Мнения: 13 671
Сестрата на Керем, Мелис е качила в сторито си тази снимка от нейното участие в изложбата в Истанбул. Това е единственото  видео засега. Предполагам, че Керем и Ханде са ангажирани около нея. Все пак толкова време брат и сестра не са се виждали. 



 Видяхме, че Мави е на гости при леля. Играе си с кучетата.Ето видеото на път към леля. Мави е със същото палтенце, с което се е снимала с Ханде.



 А късно тази вечер Джанер е качил едно кратко видео, на което е написал "Home". Снимал е как се прибират у дома. Предполагам, че са гостували на ХанКер и са се запознали с Мелис.


Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 02:30 от БлагаВест

# 381
  • Мнения: 10 317
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Simple Smile

# 382
  • Мнения: 3 301
....
Нали хората казват, че можем да съдим какво е сърцето на един човек по отношението му към животните.🐶
И към децата Heart

Прогнозата за днес: независимо от времето навън да ни е слънчево в душите Stuck Out Tongue Winking Eye
Едно видео не само с Еда и Серкан, включили са голяма част и от другите герои.



Ех, колко щури хора на едно място, със сигурност им е било весело по време на заснемане на някои /или повечето/ от сцените Sweat Smile

# 383
  • Мнения: 838
Animal Bee Добро неделно утро прекрасници!
Наяма как да не споделя поредния анализ на Филан/Филан
за любимците ни.
https://www.youtube.com/watch?v=leqrwQNNNiM
Харесва ми ...: whale:

# 384
  • София
  • Мнения: 13 671
Ново от Мелис Бюрсин. Нейното участие в изложбата продължава.

# 385
  • Мнения: 5 136
Ханде на стори Relaxed

Липсваш ми Еда Йълдъз. Sparkling Heart



# 386
  • Мнения: 3 301
Слънце, радвам се, че наруши мълчанието. И едновременно с това си отговорила на въпроса, който идвах да ви задам - видях я тъкмо в Туитър снимката на Ханде, много ми хареса, но не разбрах нова ли е. Grinning

# 387
  • Мнения: 5 136
Днес, цял ден влизам, рефрешвам, но е пълен леш положението. Smile Снощи видях стори с Нилайко от изложба и в отражението агентите бяха забелязали нашите. Търсих днес, но не успях да намеря снимката.

Марги, по-скоро не ми прилича да е нова.

Edit: Намерих я сега бързо. Явно не си дадох изобщо зор. Stuck Out Tongue Closed Eyes Пишат, че били нашите.



# 388
  • Мнения: 2 130
Марги, ще ти хареса, много ясно. Дори ще ти кажа защо толкова много ти е харесала - защото Ханде е..... с КЪДРИЦИ, мад@ фа*@ 😆

Иначе трябва да е стара, защото ми се вижда, че това е караваната 🤔

# 389
  • Мнения: 3 301
Заради къдриците е... признавам си, Налбантова. Нямаш спомен досега да съм казвала, че обичам къдрави коси, нали? Joy Ами трая си по този въпрос, но и аз си падам по къдрици. И действително се връщам десет пъти на тази снимка. Като кукла е.

Слънце, не се разпознават ама се загледах в отражението. Долавя се прилика с нашите сякаш Joy

Общи условия

Активация на акаунт