Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 105)

  • 33 018
  • 736
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 10 257
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен ден, изпълнен с много добро настроение и усмивки Wink

Gift Heart

# 361
  • Мнения: 4 634
Добро утро, дами.В този дъждовен ден ви пожелавам поне веднъж да се усмихнете и ще ви върви съботния ден приятен.Приятна почивка.










Прекрасни Ханде и Керем
















# 362
  • Мнения: 2 047
Добро утро прекрасен ден момичета
Нови /стари

Котенцата са спасени

Керем е харесал това

Гамзе


Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 10:35 от sani1212

# 363
  • Мнения: 3 273
По традиция Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:


Гледам на една вълна сме били вчера... Моите любими съвпадат с една част от тези в спойлера на Гости. Пък за подаръка й- всеки път като видя нещо подобно чувството е близко до това все едно се наслаждавам на нещо предназначено лично за мен Sweat Smile Толкова е ценно някой да вложи мисъл и отдели от времето си...

# 364
  • Мнения: 4 634
По традиция Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:


Гледам на една вълна сме били вчера... Моите любими съвпадат с една част от тези в спойлера на Гости. Пък за подаръка й- всеки път като видя нещо подобно чувството е близко до това все едно се наслаждавам на нещо предназначено лично за мен Sweat Smile Толкова е ценно някой да вложи мисъл и отдели от времето си...
Благодаря за фрага.





Дано нашите тази година спечелят наградите

# 365
  • Мнения: 258
Здравейте момичета, сериала е наистина прекрасен и много завладяващ, изгледах го за една седмица! Бихте ли ми препоръчали друг също толкова хубав сериал с участието на Керем? Благодаря!

# 366
  • Кърджали
  • Мнения: 10 296
Аз лично всичките, но зависи какво ти харесва.
Въпрос на чест и Този град ще тръгне след теб са много добри, но са драма. В очакване на слънцето минава за по-лек...

# 367
  • Мнения: 3 273
Имаше ги май и на заглавната страница, но ще си позволя да ги сложа и тук. В хронологичен ред са  събрани, идеята беше да ги има хем в оригинал, хем с бг суб - в зависимост кой как предпочита да гледа, но сега като цъкнах да проверя линковете, те в Ютюб не са цели епизоди ами откъси. Smirk
А сайта където са качени с превод на български при мен не работи както трябва, но все пак...

# 368
  • София
  • Мнения: 5 740
Здравейте, момичета! Purple Heart

В днешния ден се сещам за тази сцена…
Нека песента е поздрав за вас:


Скрит текст:
Снощи загледах един сериал и след първия епизод не можах да се спра. Не си легнах, докато не изгледах всички епизоди. Искам да ви го препоръчам. Невероятна игра и химия при главните актьори. Много истински ми бяха. Реалистичен, докосващ сценарий. Много интимни сцени. Страхотни млади акьтори. Още съм във филма, признавам си. Просто съм влюбена в Мариан и Конъл. Искам да ги гледам още и още. Такива филми / сериали обичам. Които те превземат и с дни не си ти. Normal people се казва. 12 епизода х 30 минути.

Ако сте киномани, задължително трябва да гледате този сериал. Ако пък обичате да четете - по роман е. Световен бестселър. Книгата е преведена на български език и можете да си я купите от Ozone, Lira и т.н. Wink

# 369
  • София
  • Мнения: 13 644
Снимка на Керем от миналата зима. Феновете са като ловджийски кучета. Веднага са разпознали, че тази снимка е направена в дома на Ханде. Майтапят се с Керем, че не може да лъже. Когато Ханде търсеше да си закупи нова къща, попитаха Керем дали е вярно, а той отговори, че не знае. Но ако тя потърси помощта му, той е готов да й помогне.  Докато ни е пращал за "зелен" хайвер, те вече са подреждали дома.   



# 370
  • Мнения: 4 755
Добро утро Heart

Марги, сайтът на Аским си работи , ей сега случайно пробвах един епизод на "Великолепния тандем", работи си , всичко е ок. Просто , за да заредиш клипа преди това те прехвърля на рекламни страници няколко пъти , даваш назад или скриваш рекламата с хикс , ако има такава опция. Това не са вируси , това е от функцията на безплатния плеър. За да бъде използван безплатно включват реклами , които потребителите искат - не искат ще видят Joy Има ги сериалите и по други сайтове, но ги трият, особено ако се закупи сериала в бг и изчезва веднага от платформите. Само в този сайт си стоят абсолютно всички, не могат да ги барнат.

Пожелавам ви прекрасен ден! И дано скоро има нещо ново от нашите любимци за обсъждане. Не сме напуснали кораба, тук сме си, на балкона е навалица, но сме на принципа "ако нямаш какво съществено да кажеш, по - добре си мълчи" Joy

# 371
  • Мнения: 3 273
Добро утро, Мики Joy Heart Eyes Знам си аз, че можеш да дадеш най-точен отговор за сайта, понеже  ти беше човека, който ми предостави линковете. Сигурно е безопасен щом казваш, но си играе с търпението ми направо. И все пак е хубаво, че ги има.

То няма и какво да се коментира ако трябва да сме честни, а аз чак започнах да омръзвам на себе си. Докато момичетата припомнят стари или споделят нови неща, аз тъпча на едно място - нося основно фрагмани и се изказвам по епизодите Joy Но е преднамерено, де - да не секва ентусиазма на новите дружки и все така с желание да ни посещават както всяка сряда Wink

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 14:59 от Margarita N.

# 372
  • Мнения: 2 047
Стори от Ханде която си играе с кучетата и на ръката си е с сините оченца
https://twitter.com/i/status/1449342530936623105


Керем

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 15:12 от sani1212

# 373
  • Мнения: 5 099
Така е, няма нищо ново, но успяваме да побутнем темата напред. Simple Smile

https://www.instagram.com/stories/handemiyy/2685757447843807325/





Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 15:57 от midnight__sun

# 374
  • Мнения: 4 634
Красавици






Общи условия

Активация на акаунт