Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 105)

  • 32 979
  • 736
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 13 621
Днес ми е едно носталгично. Дали от времето, не знам. Но попаднах на една много хубава песен на Никос Вертис, "Ако си една звезда". Съдържанието на песента е много подходяща точно за нашите влюбени.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 13:40 от БлагаВест

# 346
  • Мнения: 5 080
От стори на Ханде

Пише, че идеята дали да си направи отново бретон не и излиза от главата.



Коментират, че е стара снимката. От миналата фотосесия за Nocturn, след като се върнаха от Малдиви.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 14:38 от midnight__sun

# 347
  • София
  • Мнения: 13 621
След погледа на Керем следва отговора на Ханде.

# 348
  • Мнения: 3 241
Линде, от времето е. Аз много обичам есента, но многото дъжд ми се отразява по същия начин. Чакам още слънчеви дни, не бързам да прибирам и цветята даже. Grinning

Дочаках някой да пусне гръцка музика, в темата май досега не сме. Heart Eyes Също така колкото и да съм се оглеждала за клипове с ЕдСер озвучени с такава - все не откривам.

# 349
  • Мнения: 5 080
Маги, като сме минали на вълна гръцки песни, тази Ханде преди много време я беше споделила на стори. Редовно след това си я слушам и досега така. Даже с Константинос след сторито се последваха. Satisfied

# 350
  • София
  • Мнения: 13 621
Линде, от времето е. Аз много обичам есента, но многото дъжд ми се отразява по същия начин. Чакам още слънчеви дни, не бързам да прибирам и цветята даже. Grinning

Дочаках някой да пусне гръцка музика, в темата май досега не сме. Heart Eyes Също така колкото и да съм се оглеждала за клипове с ЕдСер озвучени с такава - все не откривам.
Марги, радвам се че имам съмишленици. В такова дъждовно време обикновено съм сантиментална. Слушам нежна музика и чета любовни романи. А тези двамата, нашите патрони, направо са ми като мехлем на душата. Обичам всякаква музика, но в случая гръцката ми допада най-вече. Много са им смислени и силни текстовете.  Връща ме в най-хубавите ми години на младостта.

Слънчице, тази песен на Константинос е много хубава. Аз също я слушам често.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 16:09 от БлагаВест

# 351
  • Мнения: 2 047
Ноктюрн X Hande Erçel

 „Ноктюрн увенчава сътрудничеството си с успешната актриса Ханде Ерсел в продължение на четири сезона с амбициозния филм за кампания за колекция есен/зима 2021-22.

# 352
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Не мога да не се включа в коментарите за гръцката музика...Все пак съм от онзи край на България.
Не съм намирала клипове на СерЕда на такава музика, но ето ви един друг мой любим клип...
Скрит текст:
От сериала "Имението с лозите"


https://www.vbox7.com/play:608d2172fa
И разбира се любимата ми гръцка песен.....


https://www.youtube.com/watch?v=-5pDGH9ktNo
И в клип " по поръчка"


https://www.vbox7.com/play:93482d71a3?p=playlist&id=2023955
Имам клипче подарък направен от приятелка по един от сериалите, които следях....


https://www.youtube.com/watch?v=PG8ORbFCs_0

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 16:50 от gostenka68

# 353
  • София
  • Мнения: 13 621
Гости, както виждам и моят мъж е от "онзи" край, от който си и ти. Прекрасен град. Много го обичам. Може би, защото от там е любимият ми човек. Синът ми израстна там, всяко лято при баба и дядо.

# 354
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Гости, както виждам и моят мъж е от "онзи" край, от който си и ти. Прекрасен град. Много го обичам. Може би, защото от там е любимият ми човек. Синът ми израстна там, всяко лято при баба и дядо.
Супер.....Заради пандемията отдавна не съм си ходила в родният край....

# 355
  • София
  • Мнения: 13 621
Гости, дано по-бързо да премине това чудо. Да можем спокойно и без притеснение да си ходим на гости.

Защо ми се струва, че Ханде си е сменила цвета на косата. Или това е перука. 

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 17:49 от БлагаВест

# 356
  • Мнения: 828
Нашите много тихи , че и ние покрай тях Joy

# 357
  • Мнения: 2 047
Ханде и Башак са споделил това стори
В стената имало котенца но собственика не давал да се разбива стенат

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 20:35 от sani1212

# 358
  • Мнения: 4 613
От стори на Ханде

Пише, че идеята дали да си направи отново бретон не и излиза от главата.



Коментират, че е стара снимката. От миналата фотосесия за Nocturn, след като се върнаха от Малдиви.



Ако  е нова прическа на Ханде много й отива и бритон, абе на нея каквото и да смени дали цветя на косата, прическа винаги е така ослепителна.
Но и в миналото също е имала добра визия






















В крайна сметка каквото и да е визията на Ханде, важното е че Керем си я харесва и обича такава каквато е.




# 359
  • София
  • Мнения: 13 621
Керем през 2014г.,  на представянето на сериала "Въпрос на чест" (Şeref Meselesi).

Общи условия

Активация на акаунт