Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 110)

  • 38 666
  • 749
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3 247


Официални акаунти


Превод на интервюто с Керем за списание Аlem /от група за турски сериали/
Скрит текст:
Докато екипът се подготвяше за снимките в един невероятно студен и дъждовен ден, Керем се появи на снимачната площадка в много весело настроение. Обикновено се опитваме да развеселим човека, с когото работим, но този път беше обратното, Керем непрекъснато се шегуваше и оставяше много приятни спомени. Усмивката, държанието и стойката му бяха толкова привлекателни, че след края на снимките имах впечатлението, че продължавам разговор с моя близък приятел, когото не бях виждал от дълго време.

-Живееш с бързи темпове. Как е денят ти?
-Сега имам много натоварен период. Започвам деня със спорт, след това отивам в продуцентската компания. След работните ни срещи и т.н. се събираме с моята приятелка. Единият от нас двамата приготвя храна.
- Говорейки за готвене. Какво обичаш да готвиш?
-Обичам да опитвам различни неща. Ханде обича да готви традиционни ястия.

-Ти дойде на снимките толкова весел и позитивен, че развесели всички ни. Винаги ли харесваш това?
-Не винаги съм такъв, но се опитвам да бъда. Трябва да оцените момента, така че аз обичам да се смея и често карам любимите си хора да се смеят.
- Кой те разсмива най-много?
-Приятелят ми. Актьорът в Америка - Мат Макгори, той винаги ме кара да се смея.
- Наскоро станахте турски представител на движението HeForShe. Какво бихте искали да кажете за това значимо сътрудничество?
-Много ми е приятно да работя с тях. Те разглеждат въпросите на дискриминацията и неравенството от правилната гледна точка. Това е глобален проблем. HeForShe стартира дейността си през 2014 г. и дойде в Турция през 2015 г. Когато пристигнаха, участвах в рекламата им. И тогава започнахме да поддържаме връзка през годините. Освен това от известно време работя по тези въпроси от свое име. Получих също и коучинг обучение по тези въпроси в Inspire Justice в Съединените щати. След това HeForShe видя моите усилия и сега сме по този път заедно.

- Какви са плановете ти за близко бъдеще?
-Ще имаме една година упорита работа. Ще се съберем с HeForShe в университети в различни градове в Турция. Ще разработим стратегия с учениците. Ще работим как да привлечем повече мъже.
Ще видим какво работи, докато работим по него. Искаме да излезем още малко на терена и да поговорим по тези въпроси лице в лице с хората. Мисля, че е важно да говорим за въпроси, които мъжете смятат за неправилни или за които не могат да говорят, за привилегиите на мъжете, които причиняват неравенство, за това как да бъдеш мъж и как този натиск засяга както мъжете, така и жените.
- Има ли нови проекти, които ви вдъхновяват?
-HeForShe наистина ме вълнува, освен това има няколко проекта, които обсъждаме за актьорството. Работим и по някои неща в моята компания. Опитвам се да се забавлявам и да правя това, в което вярвам в момента.
- Чувствали ли сте се някога притиснат като мъж?
-Разбира се! Това е нещо, което зависи от културата. Усещате този натиск от време на време, докато пораснете или станете възрастен. Започва от детството или дори преди раждането. Например: „Мъжът не плаче“, „Мъжът не носи розово“. Като най-класически, но често чувани примери...

- Говорим за детството. Мечтаеш ли да станеш баща?
-Да. Винаги съм мечтал да стана млад баща, но сега вече разбирам, че това няма да стане. Искам това и разбирам, че това е голяма отговорност. Уплашен съм от появата на нов живот в този опасен свят. Не знам дали мога да го направя, но в крайна сметка всичко може да се случи в живота.
- Вие и Ханде обменяте ли идеи като двама колеги или се критикувате?
-Говорим за нашите професионални идеи или мечти, докато гледаме филма, обсъждаме всичко в детайли, независимо дали е сценарий или не. Ханде се интересува много от киното. През повечето време превъртаме филма назад и говорим за различните кадри в рамките на кадрите, които привличат вниманието ни. От друга страна, ние се опитваме да не смесваме бизнеса и отношенията си твърде много.

-Какъв човек си във връзка?
-Мисля, че съм готин. (Смее се) Шегите настрана, аз съм реалист. Не можете да ограничавате никого в една връзка и не трябва да се опитвате да промените другия човек. Следователно, когато промените човек, отначало започвате да не харесвате човека, когото сте променили, след това започва да ви липсва човекът, който е бил първоначално и казвате: "Какъв прекрасен човек беше преди." Обичам да се забавлявам с човека, с когото съм и да го разсмивам. Ако започнете връзка с някого, важно е да сте напълно естествени, в противен случай смятам, че това не е здравословен път.
- Смятате ли, че сте се променили след 30?
-Промених се и го чувствам много. Станах по-спокоен човек от преди. Преди много се притеснявах от всичко, бях по-нервен, гледах да съм редовен. Сега ми е много по-удобно.




  

Unutursam Fısılda (2014) bg sub

Can feda (2018)
rus sub


Iyi Oyun (2018)



Eflâtun (2020)




 

2013г. -Line
2014г. -Lipton
               Turkcell Superonline
2015-2016г. - Mavi
#1jean1tişört, #yepyenibirjean, #yaşasınmavi
2016-2017г. - Nike
2018г. - Nescafe
2019г. - H&M
               Hublot
2020г. - Under Armour
               BMW
2021г. - Lipton İce Tea
              BMW
Скрит текст:







Скрит текст:

















През 2021г.:
He For She


Проект "Цветни училища"




Весело посрещане на Новата година! Да е здрава, щастлива и успешна за всички!

А във виртуалното пространство все така да не ни липсват хубави поводи и желание да се събираме!

Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 10:42 от Margarita N.

# 1
  • Мнения: 5 563
Благодаря ти, Марги! Страхотна както винаги! 💜 Но защо звучиш все едно се сбогуваш в миналия си пост....

# 2
  • Мнения: 8 958
Запис!
Марги и компания златни ръце ви много хубава тема особено мечовците ще ги изям 😍
Бу ашкъм дано бързо оздравееш миличка!
Всички ви гушкам виртуално.

# 3
  • Мнения: 350



Нова година скоро идва, и в нова къща се намирам.
Марги страхотна си, Благодаря!
Благодаря на всички за всичко споделено в нея, надявам се да продължим с усмивки и позитивизъм в нея, да се събираме и споделяме хубави неща за нашите любимци.

# 4
  • Мнения: 10 225
Марги, станало е страхотно Kissing Heart
БРО, шапката много ми харесва Kissing Heart

Ново с Ханде Wink

Gift Heart

# 5
  • Мнения: 519
Здравейте , прекрасни!☺❤🎄

С благодарност и признателност за кой ли път   на  Марги Heart за новата ни уютна и красива къщичка вече с новогодишно настроение  , на Бро Heart за страхотната шапка !  Да ни е честита новата 110 тема , в която ще посрещнем и Новата 2022 година! Бро Heartдръж се, бързо и леко се възстановявай! Благодаря на всички момичета Heart , които поддържат темата ни жива, пъстра и цветна! За всички ВАС, момичета !











Flowers Hibiscus Преди една година...



Зад кадър при заснемането на фотосесията - ръцете....





Flowers Hibiscus Керем преди много години  в САЩ





Flowers Hibiscus Керем сега - възмъжал, неустоим и секси







Красива двойка са Керем и Ханде



Двамата  са невероятни в творческото им превъплъщение в  образите на Еда и Серкан











Посрещането на 2021 година в сериала





Flowers HibiscusМногобройни са през 2021 година заслужените награди на Ханде и Керем



2021 година е годината на ХанКер - бляскава, успешна, звездна ! Да им пожелаем да бъдат здрави , да се обичат и подкрепят , както и нови успешни  творчески проекти !



Момичета , приятен и усмихнат да е деня ви !❤

Последна редакция: ср, 29 дек 2021, 15:34 от akvamarin007

# 6
  • Мнения: 828
Марги, БРО, голямо БЛАГОДАРЯ за новата тема. Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 740
И аз се нареждам на опашката, за да благодаря за новата тема - чок гюзел и с много полезна информация за патрона. Марги, чудно си се справила отново! Flowers Hibiscus

Споделям с вас нещо, което много ми хареса. Можем да го включим в някоя от следващите теми, в заглавния пост. Wink


Усмихнат ден на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 8
  • Мнения: 1 856
Прекрасна нова тема, Марги, Бърборанке 🍀💖

Нека посрещнем новата година с много щастие и надежда 🌼

Моите 3 любими снимки от фотосесията







И един цитат от интервюто

"Не мога да понасям неуважение. То не просто трябва да е срещу мен, не мога да понасям, когато се прави на някого, защото говори много за характера на човека. Неприемливо е да се отнасяте неуважително към някой, който е в по-лошо положение от вас."

# 9
  • Мнения: 5 084
Момичета, благодаря ви за новата тема! Flowers Hibiscus

Керем е закупил тениска на Галатасарай с благотворителна цел.

# 10
  • Мнения: 1 558
Здравейте момичета, ❤️🍒
Марги, прекрасна нова тема Simple Smile
Благодаря ти,
Благодаря и на всички участнички в създаването и Simple Smile
Чудесни снимки на Керем, уникален мъж Simple Smile
Момичета пазете се и бъдете здрави,
Весело посрещане на новата 2022 година, нека е здрава, щастлива и благословена Simple Smile

БРО,  бързо и леко да минава, 🍀

# 11
  • София
  • Мнения: 13 625
УАУ,  Прекрасна тема!
                                         AMINIM!  
Предлагам това да ни бъде логото на нашата уникална и любима тема.

 Марги, Бърборанка и всички помощнички в сянка, огромни благодарности!
Момичета, вие разбирате ли какво правите? Това, което ни поднасяте наготово, с всяка нова тема, е нещо неповторимо. Без вас ще си бъдем едни бездомници. Няма как да не сме благодарни. Ако поне малко разбирах от това, което вие правите, щях с огромно удоволствие да се включвам и аз.
 Диди, скъпо момиче, знам че си много ангажирана, но ни липсваш. Това е твоята любима рожба. Чакаме те през Новата година да си по-активна тук.
За всички вас мили момичета, трудолюбивите пчелички, ви поднасям този букет от любимите ми "Фереро Роше". Нека да ви е сладък живота. Бъдете здрави и много щастливи.


Последна редакция: ср, 29 дек 2021, 15:02 от БлагаВест

# 12
  • Мнения: 4 619
Благодаря ви момичета за новата тема. Както винаги е прекрасна.
Част от интервюто на Керем за Alem
 

# 13
  • София
  • Мнения: 13 625
Ах тази наша Хандемий, обича си тя нейният Керем или КЕКЕ, както често го наричат феновете. Но защо се притеснява толкова много да показва смело и открито тези свои чувства.


# 14
  • Dupnica
  • Мнения: 306
Благодарности на авторския екип за новия дом! Нова година в нов дом!

     

Да се почерпим за предстоящите дни, в които ще споделяме, радваме и забавляваме в нашата тема,
за новините , които ще ни направят щастливи и ще се вълнувяме заедно за нашите любими ХанКер! Sparkling Heart

Празниците продължават!

Общи условия

Активация на акаунт