Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 99)🍒

  • 29 444
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 230








Информация и профили в социалните мрежи:




Жанр: романтична комедия/романтична драма
Продуцентска къща: MF Yapım
Продуцент: Асена Бюлбюоулу
Режисьор: Алтан Дьонмез
История: Айше Юнер Кутлу
Музика: Айтекин Аташ

Актьорски състав:


Как започна всичко?
  Еда печели стипендия, за да завърши образованието си в чужбина. Мечтае да бъде уважаван ландшафтен архитект. В последния момент обаче губи стипендията и прекъсва следването си в университета.
  Серкан Болат е млад, красив и успешен архитект, чиято фирма е осигурила стипендията за следването на Еда. Еда обвинява Серкан за изгубената стипендия и иска да се срещне очи в очи с него. След като това се случва, двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден заедно, оковани в белезници.

Импулсивността на Еда и привличането между тях ще ги въвлекат в игра с неясен край...







Flowers Cherries Преведени фрагмани, сцени и интервюта от
Али и
Алекс



# 1
  • Мнения: 10 198
Дрийм тимът на Марги отново е сътворил чудеса. Къщичката ни е страхотна Hug

Gift Heart

Heart Eyes Tropical Drink

Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 13 612
Цоп и аз в тази невероятно красива тема.
Момичета, ама вие всеки път все по-красиви неща правите. Шапката е невероятно хубава. Нови снимки от последната серия, всичко е прекрасно. Вие сте магьосници.
За Марги, Бърборанка и всички помощнички е тази награда.




Даже и Керем е харесал нашата тема...

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 19:34 от БлагаВест

# 3
  • София
  • Мнения: 5 740
Благодаря и аз за тази уютна и красива нова тема! Flowers Bouquet

Да си я изпишем с кеф и удоволствие и дано има какво да коментираме и след края на сериала. Дано реалът е по-хубав и интересен от сериала! Heart Eyes


В духа на Едсер: “Те и само те. Любимата ми двойка. Любимият сериал. Завинаги.” Heart

# 4
  • Мнения: 945

Не, не - няма да кажа дали ми харесва новата тема!
Само ще вляза тихо, кротко ще приседна и няма да се наситя да я гледам! 😍 Приликите с известни литературни произведения са очеизвадни! 🙂
🌺Страхотни сте, момичета!🌺

Заслужихте си всички диаманти!

# 5
  • Мнения: 35
И аз съм тук. Да благодарим на нашите вълшебници за красотите, които сътворяват. БЛАГОДАРИМ ви красавици!

# 6
  • Мнения: 2 130
Този колоритен човек е написал това в своя профил. Гугъл ми го превежда смешно, но с фантазия си го оправих и е похвалил всичко. Али или Алекс, ако имат време и мерак, могат да му преведат поста.
Tokyo-то, така и не му знам името, но го следя покрай Демет... Помните го, беше на сета в един момент, голям фен беше на сериала.


Благодаря за темата. Черпя ви със сладолед. Малко съм яла вече от него, но жестът е важен, нали?! 😏

От миналия ден си мисля да го коментирам това момче. Вероятно и аз, ако видя Ханде, че и по бански, ще я гледам така. Може и да се спъна и да си обеля носа вероятно.

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 20:00 от Nalbantova

# 7
  • Мнения: 10 198
Керем е коментирал поста Wink

Този колоритен човек е написал това в своя профил. Гугъл ми го превежда смешно, но с фантазия си го оправих и е похвалил всичко. Али или Алекс, ако имат време и мерак, могат да му преведат поста.
Tokyo-то, така и не му знам името, но го следя покрай Демет... Помните го, беше на сета в един момент, голям фен беше на сериала.
Скрит текст:
И малко подкрепа за Керем: ( че му дишат във врата Wink )
https://tutelenovela.es/gran-final-mejor-galan-elige-a-tu-galan- … ngin-akyurek-vota

# 8
  • Мнения: 5 563
Благодаря за темата, момичета! 💓

# 9
  • Мнения: 810
Здравейте момичета и отново благодарности за Марги и Компания!
Тези дни се включвам рядко тъй като съм на Рилските езера, т.е. в Швейцария на Балканите... Покритието е чат пат когато го хвана, ще наваксвам. Поздрави и пожелания за здраве, любов и благоденствие на mi si със закъснение, но от сърце.

# 10
  • Мнения: 828
Благодаря за новата тема, наистина е чудесна

# 11
  • Dupnica
  • Мнения: 305
Flowers Cherries Благодаря Ви за красивата тема ,прекрасни момичета-творци! Gift Heart

Да си я изпишем с любов и още хубави новини от реалния живот на герите ни - Ханде и Керем!


А има и още да разберем как продължава и приказката за фамиия Болат и сие! Revolving Hearts


Хубава вечер!
Обичам Ви Yellow Heart

# 12
  • Мнения: 5 067
Идвам и аз в новата тема. Благодаря ви, момичета! Relaxed Flowers Cherry Blossom

Ако Керем беше преподавател, лекции не бихме пропуснали. Stuck Out Tongue Closed Eyes

И няма как да не отбележа, колко е красива Бамби. Най-красивата! Purple Heart Керем, милия сърцето си е дал, та апарата ли няма. Satisfied



Черпя ви един залез.

Последна редакция: пн, 16 авг 2021, 20:33 от midnight__sun

# 13
  • Мнения: 828
От няколко дни се каня да ви питам, но сега събрах смелост:
Това Бамби и Зетят, трябва да е нещо като "Красавицата и Звяра" ли, нямам време да чета темите назад, ако сте го коментирали, затова питам, но иначе е много сладко и асоциацията е много мила и забавна

Хубава и спокойна вечер дами и страшно съм благодарна, че ви открих

# 14
  • Мнения: 5 067
Керем бей, ако не си вече в Бодрум хващай първият самолет, че ни налазиха момичето. Satisfied



Diamand, имаше преди време колажи с тях на Красавицата и звяра и Аладин. Изобретателни са феновете. Relaxed
Трейлърът на вторият сезон определено наподобява на приказка. Срещата им на Красавицата и звяра и финалът с тичащата Еда и обувката на Кираз на Пепеляшка. Красиво го е преплела Айше. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт