"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 31

  • 57 930
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 936





Скрит текст:
Али, който на пет години става свидетел на смъртта на майка си, е приютен и отгледан от Рауф

- готвач на товарен кораб. Работейки заедно на товарния кораб, те оставят след себе си 24 години. Рауф бил за момчето и майка, и баща,

посветил е живота си на Али. Али с помощта на Рауф, когото той нарича "майка", завършва корабостроително образование. Под внимателните грижи

на Рауф, Али забравя, че е сирак. При навършването на 28 години, Али става красив, зрял, говорещ 5 езика, общителен моряк.
А дъщерята на собственика на кораба Текин Миркеламоулу, Дерин е на прага да вземе важни решения за живота си. Колкото повече се доближава до

щастливия край с годеника си Иит, толкова по-нещастна става тя. Докато корабът, в който е Али, се доближава до пристанището,  Дерин става с

друга мечта от леглото си същата сутрин, но в този ден тя дори не знае, че животът й ще се промени...
Али нарочно, в продължение на много години, не иска да работи в корабите, които. акостират в Истанбул. След преживяната травма, той е обиден

на града. След толкова години, заради носталгията на "майка" Рауф, той се съгласява да дойде с него, но има едно условие, той няма да слиза

от кораба на пристанището.
В действителност Рауф идва в Истанбул специално за Али. Той разбира, че болестта му прогресира. Твърдо решен е преди смъртта си да разкрие

тайната на Али, свързана с неговото минало, и да предаде момчето в добри ръце. Именно затова той намира бившия шампион по бокс Шахин Варгъ.

След като спират на пристанището обаче, работите не се развиват така, както очаква Рауф. Веднага щом корабът спира, Али става герой в

историята на едно момиче, чието име той не знае...





Участват още:Осман Алкаш,Дефне Кайалар,Нилпери Шахинкайа,Али Йоренч,Бурак Тамдоан,Седа Акман,Берак Куш,Бенгю

Ергин Балта,Хакан Чименсер,Серкан Бьорекйемез,Хазал Бенли,Джемре Йоктем,Емир Йозйакъшър,Селим Тюркоолу,Баръш Аккойун






Продуцентска къща:Ay Yapim
Продуценти:Керем Чатай, Пелин Дишташ Яшароолу
Режисьор: Чааръ Вила Лостувалъ и Ендер Михлар
Основна идея:Едже Йоренч
Сценарий:Мелек Генчоолу и Дениз Маданоолу
Музика: Тойгар Ъшъклъ















Скрит текст:
Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул. Висок е 1,79 м. В Турция е известен с

ролята си на Керем Сайер в сериала "В очакване на слънцето".
Когато е на 10 месеца семейството му се мести в Единбург. До 13-годишната му възраст живеят в различни страни, тъй като баща му е инженер в

международна петролна компания. През 1999 година се местят в САЩ и се установяват в Тексас. Там той се влюбва в театъра. Завършва

образованието си по "Маркетинг и реклама" в Емерсон Колидж в Бостън. Керем започва актьорската си кариера в Лос Анджелис, като междувременно

се труди на различни работни места. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман и участва във филмите "Sharktopus" и

"Дворецът на прокълнатите". Учи актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Бюрсин владее отлично английски език и френски език -

средно ниво. В гимназията се интересува от музика и свири на бас китара в група. Любител е на конната езда, силовите спортове, футбол,

тенис, баскетбол и най-много лакрос. Любимият му актьор е Даниъл Дей Луис! Когато идва в Турция на сватбата на свой близък се среща случайно

с Гайе Сьокмен и се записва в нейната агенция. Не след дълго е избран за първата си роля в сериал.





Harold's Fall
Mariner
The Music Man
Fiddler on The Roof
All out


Rozar Man/Macalester - 2006 г. - късометражен филм
Thursday/Grauss - 2006 г. - късометражен филм
Strawberry Melancholy - 2007 г. - независим филм
The Architect/Craig - 2007 г. - късометражен филм
Killian/Lennox - 2008 г. - късометражен филм
Wendigo/Andy - 2010 г. - независим филм
Sharktopus/Andy Flynn - 2010 г. - кино филм
Palace of the Damned/Adam - 2013 г. - кино филм
Unutursam Fisilda/Erhan - 2014 г. - кино филм











El Polo Loco/Tequila Shoot - 2010 г.
Line/Sen Line Indir - 2013 г
Lipton/Sans Opucugu - 2014 г.
Turkcell - 2014 г.
Mavi - 2015/2016 г.





Tum Amerika Liseler Arasy Tiyatro - En Yyi Erkek Oyuncu
Evvy Odulleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/The Architect-Craig - 2008 г.
Ege Universitesi Medya bulusmas? - En iyi Erkek Oyuncu/Gunesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Dilek Odulleri - En iyi Erkek Oyuncu/Gunesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
20.Altin Objektif Odulleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/Gunesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Kristal fare Medya Odulleri - En iyi Erkek Oyuncu/Gunesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
AYAKLI GAZETE 5.TV YILDIZLARI - En iyi genclik dizisi erkek oyuncu - 2014 г.
GQ Turkey - Rising Star Man of the Year - 2014 г.
14. Y?l?n Y?ld?zlar? Odulleri - En Iyi Erkek Sinema Oyuncusu/Unutursam Fisilda
22. ITU Basar? Odulleri - En Basar?l? Erkek Oyuncu/Unutursam Fisilda
GSU EN Odulleri 2014 y?l?n?n EN Iyi Dizi/Sinema Erkek Oyuncusu / Seref Meselesi - Yigit K?l?c (2015)





# 1
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Розичке, благодаря за новата тема! bouquet
Много е хубава!

Понеже първа пиша, ще започна с целувка, да ни върви на хубаво - сетих се как й се искаше на Аслъ да бъде целуната, милата. Когато Али й каза, че тя е единственото истинско нещо и държеше лицето й в ръцете си, как й се разтопи сърцето и се приготви за целувката...обаче той се отдръпна. Чак аз се почувствах зле - отхвърлена и отблъсната. Много гадно чувство трябва да е, това разочарование...
Другото, което ми се заби в мозъка - Дерин призна на майка си, че му е "отдала себе си". Ако сме имали някакво съмнение до този момент дали само се гушкаха на ринга с дрехите, отпадна, всичко се изЯсни.
В тази сцена беше много добра Лейля - когато плачеше нещастно на рамото на майка си, говореше за своята любов и искаше помощ от единствения човек на света, който винаги, при всички случаи, би помогнал на детето си. Аз й повярвах и даже аха да се разплача с нея, много ми дожаля. (Това, че не е случила на майка, е отделен въпрос.)
Доколкото съм запозната с "художествения" арсенал на турските сериали, една такава нощ обикновено дава две чертички на теста за бременност след 3-4 седмици. Интересно ми е дали ще завъртят нещата около тази възможност. Напоследък е модно из сериалите да се появяват бебетата от такива единствени нощи и аз нямам нищо против - сладки са и внасят свежест. Али като татко сигурно ще е прелестна гледка. Размечтах се. Ама предпочитам бебета пред биячи с боксове и тояги и пред подпалвачи.

И последно да изкоментирам - сцената с концерта. Малко абсурдно ми дойде - нищите духом, които бият, убиват, мамят, крадат и живеят върху насилие се облякоха елегантно и отидоха да слушат някакъв виртуозен концерт за пиано! Ирония? Или закономерността на парите.

# 2
  • Мнения: 9 541
Запис и от мен Hug Много красиво оформена тема, Черна розичке bouquet
Ох, твоят ник все ми напомня сериала Karagul, що мъка беше и там Cry

Светле Hug, чудесно си разказала серията Heart Eyes сега чопнах оттук оттам и кажи речи я изгледах Joy
Мда, видях сцената с Лейля и майка и, наистина беше учудващо добра, на фона на общото и присъствие в серията Mr. Green



Само се чудя, тая Лейля на кого ли се е метнала? При тия родители изверги? newsm78

Нилпери е страхотна newsm10.Можеха да я дават повечко на екран Heart Eyes Чудесна е и Несрин и синът и. Peace

А Шампионът и Рауф ми идват в повече, едно и също 6 серии. Палежите също Mr. Green

Ако искате да купите на половинките си  палтенце като на Али, сега е моментът Laughing



Керем го боли глава...и как не, като дава всичко от себе си....но не е достатъчно, зрителите да  харесат масово сериала newsm78

# 3
  • Мнения: X
Привет в новата тема  Hug Hug  Heart Eyes


Диди,  Hug Heart Eyes  благодаря ти за новото къще  bouquet bouquet

Да видим ринг ли ще е, бебешка стая ли...  ooooh! Laughing
като гледам карираното одеало е начело на темата...  Hug Laughing Laughing



Лиа  Hug Heart Eyes Как няма да го боли глава Али, гледай Светлето е наредила двете чертички в теста за бременност  Joy Joy
Сега стана сложно, женен, с извънбрачно бебе, и севгили, баща, майка, кандидат мащеха и кандидат доведен брат... ох, и мен ме заболя чак  ooooh! ooooh! а беше самотен ... морски лъв  Laughing



Светле  Hug Heart Eyes  много готин пост, изкушаваш ме да превъртя епизода Grinning Grinning  Но ще изчакам превода

# 4
  • Мнения: 1 641
Здравейте и от мен! Чета Ви редовно, с някои от нещата съм съгласна , с други не.
Възхищавам се на Керем Б., който  открих с този филм . Загледах се заради Лейля , която до този филм смятах за добра актриса, но до това момче направо ми бледнее. И като се зарибих по него, започнах да гледам В очакване на слънцето по цяла нощ. Много силно впечатление ми направи, много по различна е играта му от останалите турски актьори. Колкото до този проект , започна силно, но нещо му куца. Много зациклиха на едно място ми се струва. Любовната история също не ми беше ОК. Но определено ще следя сериала  заради Керем. Много ми се иска да го видя усмихнат като в слънцата, повече ми харесва засмян, отколкото разплакан. За мен обаче е най харизматичният актьор, поне от тези които съм гледала до тук. До сега не съм била фен на нито един артист, но сега се присъединявам към феновете на Керем Б.

# 5
  • Мнения: 8 408
Привет в новата темичка. Hug Hug Hug

Диди, Heart Eyes и тук да ти благодаря за нея.  bouquet Много е хубава. Hug

Катрина,  Hug добре дошла.  bouquet  Радвам се, че си открила Керем - наистина е страхотен. Hug Точно както си го описала. Heart Eyes

Светле, Лу, Лия, Hug Hug Hug

Аз съм за тази двойка, ама знам, че няма да я бъде.  Mr. Green

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 18:04 от ·٠•Snejka•٠·

# 6
  • Мнения: 1 641
Снеже тази актриса е много добра , но за отрицателни роли. В сезона на вишните беше най– добрата.
Може би и заради това не мога да я приема за главна героиня в положителен образ. Иначе добре ми стои до Али, ама то до него всяка ще стои добре, но надали всяка може да му импонира на играта. Лейля определено не се справя.Макар че аз много я харесах в Любов под наем.

# 7
  • Мнения: 9 541
Снеже тази актриса е много добра , но за отрицателни роли. В сезона на вишните беше най– добрата.
Може би и заради това не мога да я приема за главна героиня в положителен образ. Иначе добре ми стои до Али, ама то до него всяка ще стои добре, но надали всяка може да му импонира на играта. Лейля определено не се справя. Макар че аз много я харесах в Любов под наем.

Катринка Hug, добре дошла Peace То и аз всъщност съм нова в темата, ама карай да е весело Heart Eyes
Аз се запознах с Нилпери за първи път в положителна роля -в "N'olur Ayrılalım". За съжаление отсвириха сериала Wink

Скрит текст:

 А Керем Бурсин ми е новичък, още го опознавам Laughing



Тук си тръгва, ама ако знае само какво още го чака..... ooooh!

Последна редакция: сб, 11 фев 2017, 19:27 от lia-martin

# 8
  • Мнения: 1 641
Лиа и за мен е нов, нищо че изгледах старите му сериали на един дъх, буквално за десетина дена, но наистина го чувствам като нещо ново и много , много силно. Гледай в Очакване на слънцето и Въпрос на чест  и после ще си говорим пак. Макар че аз и двата ги гледах на вереф ,защото нямах търпение, но сега ги започвам отново и няма да прескачам.Иначе не бях чувала за Керем Б. допреди да започне този сериал

# 9
  • Мнения: 9 541
Катринка Hug, за "В очакване на слънцето" вече ми подсказаха тук, веднага ще го захапя при повечко свободно време Laughing Виж за "Въпрос на чест" съм пас, защото съм любителка на италианския оригинал - мафиозо Тонио -
Скрит текст:
и непрекъснато ще правя сравнения hahaha

# 10
  • Мнения: 1 641
Лиа аз вече съм пристрастна към Керем, така че моето мнение не е обективно. Хубавото е, че вече мога да разбера фенките на другите актьори, защото преди ми бяха направо непонятни

# 11
  • Мнения: 8 936
Катрина,добре дошла сред нас! Hug Hug Hug
Лия,според мен трябва да пробваш и баща ми харесва много италианската версия,но тук историята е поднесоха с излизане от оригинала нито нашето остана жив, нито нищо умря заради брат си и щерка си  Peace
Детето не знаеше нищо.Има промяни в турската версия нищо няма да загубиш ако пробваш според мене.... Hug Hug Hug
Обаче това ми хареса наистина все ходи по гробища в сериалите. Cry


# 12
  • Мнения: 9 541
Черна розичке Hug, мерси за обяснението, може пък и някога да пробвам, кой знае? newsm78
Пишеш: Обаче това ми хареса наистина все ходи по гробища в сериалите, ами то няма много опции в турските драматични сериали Mr. Green, ако не е гробище, ще е затвор, болница, е, поне той ходи..., а не му идват Sick
Скрит текст:
черен хумор Mr. Green Stop





# 13
  • Мнения: 4 830
Добро утро, мили момичета! Hug Hug Hug

Диди, Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за новата тема, ще ти благодаря за нея после с подобаващи чичеци Peace Peace Peace

Хогарена, Hug Heart Eyes Катрин, Hug Heart Eyes добре дошли в темата на Керем!
Нямате представа колко драго и приятно ми стана като ви прочетох постовете.. Не знам защо, но се чувствам щастлива от това, че се увеличават феновете на Керем.. Той заслужава да ги има Peace Peace
А за фенските войни, и аз ще се изкажа, но нека първо да пуснем преведените епизоди, да ми олекне и тогава. Peace Peace

Светле, Hug Heart Eyes Лиа, Hug Heart Eyes Снеже, Hug Heart Eyes Снейки, Hug Heart Eyes Деми, Hug Heart Eyes Лу, Hug Heart EyesДиди Hug Heart Eyes

Нови снимки с Керем..

Тези пуснати от екипа с думите: Дъ Бурсин, дъ мъж..





Говори се, че снимат сцена на боксовия ринг, Керем се боксувал с киксбоксьор, май този от снимката, това не го разбрах добре.




Според написаното тук, говорело се, че Керем може да снима реклама с Найк.. Но също не разбрах кой е писал това и къде newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Но новинката е пусната със заглавие: Новото лице на спорта..




Снимката е пусната с думите: Посрещнахме актьора Керем Бюрсин в ресторанта ни.. Благодарим му за топлосърдечното отношение и усмихнатото му лице..




Засега това са новите неща, на които попаднах.
Желая ви приятна и релаксираща неделя! Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 1 641
Добро утро! Благодаря на всички за топлото посрещане.Познавам виртуално някои от вас с които съм писала в други теми, някои от вас са ми напълно непознати, но се надявам да се получи добра дискусия независимо от различията в мненията ни.

Общи условия

Активация на акаунт