Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 24 839
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 388



Еда като най-добра студентка печели степендия, за да завърши образованието си в чужбина. Въпреки това в последния момент я губи – изключена е от университета и остава само с диплома за завършено средно образование. Няколко месеца се опитва да се срещне със Серкан Болат който отговорен за случилото се. Еда започва да работи с леля си в отглеждане на цветя. След като разбира къде ще се проведе бизнес срещата на Серкан, решава да отиде да се срещне с него, но двамата ще бъдат принудени да изкарат един ден оковани в белезници. Импулсивността на Еда и привличането между тях, ще ги въвлича в игра, която ще играят дълго време.

































Последна редакция: сб, 26 дек 2020, 23:10 от Galka 😊

# 1
  • Мнения: 5 563
Благодаря за новата тема, прекрасна е! Heartbeat
Сега има да чакаме за фрагаааа...

# 2
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Благодаря Гале, Диди за новата темичка 🤗

Алекс, Али, благодаря за преводите 🤗

Алекс, така ли й каза Серкан "Ще бъдеш ли моята любима? " 😘😘😘

# 3
  • Мнения: 1 853
Благодаря. Очаквам фрага с нетърпение. Да видим змията какво е намислила.

# 4
  • Мнения: 3 309
Записвам се.
Чакам фраг.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 242
Включвам се, за да благодаря за новата тема!
 

Иначе съм толкова разочарована от епизода (от някои герои и сцени в епизода), че не съм в състояние да напиша нищо приповдигнато, весело и красиво! Прекалено много дразнители (Балджа, г-жа Семиха), много сцени с тях и много изтъркани клишета! В повече ми дойдоха! AngryAngryAngry

# 6
  • Мнения: 10 123
Галка, Диди, благодаря за новата темичка Flowers Hibiscus Hug

Stuck Out Tongue Winking Eye

Simple Smile


# 7
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Така подпалих, но се издумах в старата тема и ми олекна....
Благодаря за прекрасната тема....да я изпшем с много усмивки и любов...

За домакините...

# 8
  • София
  • Мнения: 5 740
Нареждам се да благодаря за новата тема! 🤗👏🏼🤩❤

Не съм притеснена въобще за смяната на сценаристите. Наскоро прочетох, че доста от сериалите ще са с нов екип сценаристи от Нова година нататък. Явно това е нещо типично за турските сериали. Нека бъдем позитивни и стискаме палци да е за добро. Simple Smile

На мен епизодът много ми хареса! Отдавна не ми е харесвал така епизод на нашия сериал. Имаше нещо различно. Имаше динамика. Но имаше баланс. Не знам. Наистина страшно много ми хареса. Дано утре имаме добър рейтинг, защото напълно го заслужават.

Стискам палци, каквато и да е причината за ареста, Еда да му повярва, да не се отдръпне и заедно да се опълчат на бабата. Време е вече да се съберат. Официално. ❤

# 9
  • Мнения: 10 123
Ето го и принца Wink


# 10
  • Мнения: 456
Благодаря и от мен, със смесени чувства съм и от серията и от смяната на сценаристите.....

# 11
  • Мнения: 231
Благодаря за новата тема!😍

Момичета, благодаря ви за всичко, което пишете, защото не мога тази вечер да гледам, а с вас не пропускам нищо важно!❤

Дано фрагмана да ни зарадва и Еда и Серкан да са щастливи!

# 12
  • Мнения: 11 965
Ох, тези софри по мардински ще са точно по вкуса на Серкан бей...
Благодаря за темата и преводите в ефир!

# 13
  • Мнения: 1 316
не дадоха как Серкан излезе от Балджа...

# 14
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Серкан дали щеше да й предложи брак? Как мислите?

И на мен ми хареса епизода

Общи условия

Активация на акаунт