Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 24 902
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 035

Внимавайте много на 0:38-0:46 да видим дали ще го познаете Stuck Out Tongue Winking Eye
Познах гоо Stuck Out Tongue Winking Eye Ама първо няколко секунди се чудих откъде ми е познат Joy

# 736
# 737
  • София
  • Мнения: 5 740
Марги, ей тези кадри не разбирам защо не си споделиха в профилите?? Нали са само прЕАтелчета. Wink Ами избраха най-постните. 😒😒😒

# 738
  • Мнения: 931
Да се включа, докато не съм изпаднала от темата Joy

Първо ви нося рекламата на утрешното издание на "Гласът"



Внимавайте много на 0:38-0:46 да видим дали ще го познаете Stuck Out Tongue Winking Eye

Второ Керем-Мелиса, според мен е измислица, за да вкарат интрига между Мелиса и Ханде Sunglasses Защото като ГГ е ясно, че е неминуемо ще сватосат Ханде и Керем, а Ханде и Мелиса ги гледаха под лупа в началото на сериала заради връзките им с Екин Мерт. Заради него нямат проблем и айде да пробват с Керем... Малко сложно го обясних, но дано ме разбрахте Laughing

Кате, учителят на Ханде по плуване!

# 739
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Честито на всички "преоблекли се" с аватари от новата фото сесия...тук вече освен  с успокоителни, ще трябва да се влиза и със слънчеви очила...

# 740
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Местим се, а аз до последно се мотая тук tiptoe

Бърборанке, да им се чуди човек Stuck Out Tongue Winking Eye

Кате, разбрахме те. Simple Smile Много любопитна подробност за връзките на Ханде и Мелиса с Екин Мерт (който и да е той, не бях го чувала).

# 741
  • София
  • Мнения: 13 624

"Това момиче се върна към живота. Това момиче живее в съвсем нова различна епоха. Това момиче ни дава нова различна аура. ТОВА МОМИЧЕ Е ЩАСТЛИВО ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО НЯКОГА СЪМ Я ВИЖДАЛА."

Дай боже да е така...но аз лично не възприемам носенето на сако на голо....
Гости, вгледай се внимателно и ще видиш, че отдолу Ханде е със сутиен с телесен цвят.

# 742
  • Мнения: 2 130
БлагаВест, скачай в новата тема, но преди това да ти кажа - толкова гледах, но нищо не видях😂


Може лепенки да има 😂

Общи условия

Активация на акаунт