Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 24 925
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 940
Един коментар от туитър дето ми хареса и почти същите мисли ми минаха през главата, коагато за първи път изгледах клипчето
"Това момиче се върна към живота. Това момиче живее в съвсем нова различна епоха. Това момиче ни дава нова различна аура. ТОВА МОМИЧЕ Е ЩАСТЛИВО ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО НЯКОГА СЪМ Я ВИЖДАЛА."


Меги, когато гледах фотосесията им си мислех, че от началото на 2019 г. не съм виждала Ханде толкова хубаво да се усмихва и да грее! Мисля, че близките на Ханде трябва да са много благодарни на този разкошен мъж Керем и на целия екип на нашата приказка, че наистина върнаха Ханде обратно към живота!

Според моите здравни теории всички лоши болести се дължат на тъга! Затова, мили момичета, гледайте радостно и с много усмивки на живота!

В интервюто Ханде си пожела точно това за новата 2021 г. - много усмивки! Това беше едно от нещата, които ме впечатлиха!

# 721
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Мери, съгласна съм с теб. Серкан най-много израстна, промени се към добро. А Айфер не ми харесва в какво се опитват да я превърнат, Hands Minus1 Фифи която е вечно около нея - също...
В епизода може да не преобладава драмата, но направо ми стана кофти от фрагмана като Серкан каза на Еда, че я обича и нейните пълни със сълзи очи...

# 722
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Тази дето не трябваше да й споменаваме името, а сега се молим да й го споменаваме би си подхождала много добре с принца.

А тая Балджа я нямаше във фрага, май?


# 723
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 832

"Това момиче се върна към живота. Това момиче живее в съвсем нова различна епоха. Това момиче ни дава нова различна аура. ТОВА МОМИЧЕ Е ЩАСТЛИВО ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО НЯКОГА СЪМ Я ВИЖДАЛА."

Дай боже да е така...но аз лично не възприемам носенето на сако на голо....

# 724
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Един коментар от туитър дето ми хареса и почти същите мисли ми минаха през главата, коагато за първи път изгледах клипчето
"Това момиче се върна към живота. Това момиче живее в съвсем нова различна епоха. Това момиче ни дава нова различна аура. ТОВА МОМИЧЕ Е ЩАСТЛИВО ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО НЯКОГА СЪМ Я ВИЖДАЛА."


Меги, когато гледах фотосесията им си мислех, че от началото на 2019 г. не съм виждала Ханде толкова хубаво да се усмихва и да грее! Мисля, че близките на Ханде трябва да са много благодарни на този разкошен мъж Керем и на целия екип на нашата приказка, че наистина върнаха Ханде обратно към живота!

Според моите здравни теории всички лоши болести се дължат на тъга! Затова, мили момичета, гледайте радостно и с много усмивки на живота!

В интервюто Ханде си пожела точно това за новата 2021 г. - много усмивки! Това беше едно от нещата, които ме впечатлиха!
Мире, аз не я познавам, за първи път тук се запознах с нея, но съм чела това, което сте споделяли за нея.  🤗

# 725
# 726
  • Мнения: 3 234
Да се включа, докато не съм изпаднала от темата Joy

Първо ви нося рекламата на утрешното издание на "Гласът"



Внимавайте много на 0:38-0:46 да видим дали ще го познаете Stuck Out Tongue Winking Eye

Второ Керем-Мелиса, според мен е измислица, за да вкарат интрига между Мелиса и Ханде Sunglasses Защото като ГГ е ясно, че е неминуемо ще сватосат Ханде и Керем, а Ханде и Мелиса ги гледаха под лупа в началото на сериала заради връзките им с Екин Мерт. Заради него нямат проблем и айде да пробват с Керем... Малко сложно го обясних, но дано ме разбрахте Laughing

# 727
  • София
  • Мнения: 5 740
Като гледам тийзъра за Гласа на Турция утре, не съм много сигурна, че нашите ще пеят заедно > https://www.instagram.com/p/CJb-dp9J-mO/?igshid=10100o0v8jxhc

Имаме ли 100% инфо, че ще пеят или пак са фенски мераци??

# 728
# 729
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 832
Като гледам тийзъра за Гласа на Турция утре, не съм много сигурна, че нашите ще пеят заедно > https://www.instagram.com/p/CJb-dp9J-mO/?igshid=10100o0v8jxhc

Имаме ли 100% инфо, че ще пеят или пак са фенски мераци??
Важното е че поне Керем ще пее, а тя ще е заедно с него на сцената...


# 730
  • Мнения: 940
Опитвам се да намеря едно видео, което Анъл /Енгин/ или Сарп /Ердем/ бяха качили. Бяха снимали как Керем се доближава към Ханде, а тя върти очи, седнала до заседателната маса в офиса на Серкан заедно с бабата и новия. Коментара на шеметите беше, че един рус варан търси вниманието на женската, но тя знае за намеренията му и се прави на недостъпна, а и възрастните гледат. Бяха снимали Мелиса, която закрива с косата си лицето и говореха, че това е руса птичка, която прави всевъзможни номера, за да привлече внимание, което ѝ липсва. На следващия кадър е Ферит, който е на терасата. Накрая двамата малко чалнати актьори се бият като петли за вниманието на Лейля.

Гледах го с превод от рускините, но не мога да го открия.

Мелиса пък публикува по коледните празници снимка, на която е в скута на един хубавец. Мисля, че беше в сторито ѝ.

Смятам, че дори да е имало нещо между нея и Керем в началото, вече е приключило, защото Керем е твърде близо до Ханде през цялото време.

# 731
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Като гледам тийзъра за Гласа на Турция утре, не съм много сигурна, че нашите ще пеят заедно > https://www.instagram.com/p/CJb-dp9J-mO/?igshid=10100o0v8jxhc

Имаме ли 100% инфо, че ще пеят или пак са фенски мераци??
ами не, Керем сам пее....
Ханде ще пее ли изобщо, нямам идея. Последно, което прочетох е, че Керем е знаел, че Ханде е там, но не знаел, че е седнала на стола, пък тя отишла да го подкрепи.......
Кое е вярно и кое не, на този етап е много трудно да се улови 😂

# 732
# 733
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Да си дойдем на думата Stuck Out Tongue Winking Eye





# 734
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 832


Общи условия

Активация на акаунт