Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 26 517
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301



Скици Sweat Smile Heart

# 706
# 707
  • Мнения: 296
След анализа ,който правят рускините на фотосесията ,въобще не ми се пише за бабката. Не правя коментар на фрага, защо е подвеждащ.
    Чрез думите на героите, сценаристите подсказват какво ни очаква.В предишня епизод Семиха каза на Еда , че не трябва да упорства , а да се възползва от всяка възможност, т.е  принцът е тази възможност-дърта лакомия.Еда е дъщеря на баща си, а не внучка на баба си , за нея любовта  ,а не парите имат значение. Серкан има план, има подкрепата на своите хора .
  При последната си среща , Аптекин каза на Серкан, че той си остава негов баща и ако има нужда ,ще му помогне.Той се чувства длъжник  и мисля ,че не би се поколебал да направи необходимото за сина си.Тайно се надявам принца  да има малко ум в главата, достатъчно мъжество и след като   разбере за отношенията между Серкан и Еда , да изиграе немци в тил на фосила от Мардин, тя да си вземе резбованото столче и откъдето е дошла.
    От всички образи най много израстна Серкан- агресивният , безгрешният ,нетърпящият възражения работохолик се превърна в стабилен , спокоен, търпелив ръководител с отличен нюх за хората около него.Жалко ,че трябва да изтърпи и това унижение от бабушкерата.
    Еда също се променя,макар и не толкова колкото Серкан.След като се изясниха, кой кого и къде е чакал, тя свали гарда и въпреки шамара в асаньора, нямаше нищо против и отвърна на серкановата терапия.В дома на Серкан съвсем омекна и видяхме предишната закачлива ,неподправена ,гальовна Еда.
  Най-слаба за мен е Айфер. Докато Еда  наричаше през цялото време баба си  "Семиха  ханъм", тя веднага я нарече "Мамо" .
    Като изключа краткия престой на Серкан в ареста, не очаквам кой знае каква драма.Все пак от едната страна са Серкан, Еда, Артлайф, момичетата,вероятно и Айдан и Сейфи ,от другата са Семиха, вятърничавата кухарка Балджа и Сузи. Вярно и трите са " хвани едната ,удари другата".

# 708
  • Мнения: 9 282


Диде, това за аблата го четох в един руски форум за Керем и си обясних защо не се е влюбил в Доандемир. Вие какво знаете по този въпрос, че ми стана много любопитно?
Глупости пълни аз не чета нищо на руски всичко следя от турския години наред виж рускините може да я виждат за абла на Керем ама той да и е казал абла това никога не е било постоянно му висеше на врата после Керем си снима неговото меселеси и,че девойките я харесват колкото Керем въобще реклама на гръб на Керем,но най-голямата тъпотия беше да пише на фенчета да ги настройва срещу Ямур и Керем и после да се прави на БФФ на Ямур

Искаш да кажеш, че тя се е влюбила в него и е започнала да прави гадни номера на конкуренцията, под прикритието на бест френд форевър? Тя преди сериала, по негово време или след това имала ли е някаква връзка? Знам, че е соло към момента.
Ами дали се е влюбила не знам,но е разбрала погрешно милоста и държанието на Керем определено тя тогава ходеше с Окан Я

# 709
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Един коментар от туитър дето ми хареса и почти същите мисли ми минаха през главата, коагато за първи път изгледах клипчето
"Това момиче се върна към живота. Това момиче живее в съвсем нова различна епоха. Това момиче ни дава нова различна аура. ТОВА МОМИЧЕ Е ЩАСТЛИВО ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО НЯКОГА СЪМ Я ВИЖДАЛА."

# 710
# 711
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


Диде, това за аблата го четох в един руски форум за Керем и си обясних защо не се е влюбил в Доандемир. Вие какво знаете по този въпрос, че ми стана много любопитно?
Глупости пълни аз не чета нищо на руски всичко следя от турския години наред виж рускините може да я виждат за абла на Керем ама той да и е казал абла това никога не е било постоянно му висеше на врата после Керем си снима неговото меселеси и,че девойките я харесват колкото Керем въобще реклама на гръб на Керем,но най-голямата тъпотия беше да пише на фенчета да ги настройва срещу Ямур и Керем и после да се прави на БФФ на Ямур

Искаш да кажеш, че тя се е влюбила в него и е започнала да прави гадни номера на конкуренцията, под прикритието на бест френд форевър? Тя преди сериала, по негово време или след това имала ли е някаква връзка? Знам, че е соло към момента.
Ами дали се е влюбила не знам,но е разбрала погрешно милоста и държанието на Керем определено тя тогава ходеше с Окан Я
Ами неговото държание предполагам е не типично за тази среда и е много лесно да се разбере погрешно!

# 712
  • София
  • Мнения: 5 740
Фили (надявам се, че може така за по-кратко), той никъде не е казвал, че са близки приятели, а че са приятели. Гледай интервюто, което Ирина сподели, там доста ясно и категорично отговаря, че няма такова нещо, че е споделил стори с нея (онова с фешън иконата, защото имаше носеше сандали на токчета с чорапи), че са приятели и толкова. Даже ми направи впечатление колко категорично отрече в този случай. Защото на същите въпроси относно Ханде се смее и казва само, че добре си вършат работата. А тук беше доста категоричен в отговора си. Wink Не вярвам да не й лайква снимките, за да не се издаде, че са гаджета. Много сложен план. 😅😅😅 Излишно сложен. А това, че тя се върна след отсъствие с повече екранно време, надали се дължи на връзка с ГГ, ако имаше такава. Може да е решение на сценаристите, на продуцентите, нейните агенти така да са поискали. Simple Smile

# 713
# 714
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Идвам да помогна след една тежка серия на ДЕК....завършила оптимистично обаче с един хубав танц....

# 715
  • Мнения: 9 282


Диде, това за аблата го четох в един руски форум за Керем и си обясних защо не се е влюбил в Доандемир. Вие какво знаете по този въпрос, че ми стана много любопитно?
Глупости пълни аз не чета нищо на руски всичко следя от турския години наред виж рускините може да я виждат за абла на Керем ама той да и е казал абла това никога не е било постоянно му висеше на врата после Керем си снима неговото меселеси и,че девойките я харесват колкото Керем въобще реклама на гръб на Керем,но най-голямата тъпотия беше да пише на фенчета да ги настройва срещу Ямур и Керем и после да се прави на БФФ на Ямур

Искаш да кажеш, че тя се е влюбила в него и е започнала да прави гадни номера на конкуренцията, под прикритието на бест френд форевър? Тя преди сериала, по негово време или след това имала ли е някаква връзка? Знам, че е соло към момента.
Ами дали се е влюбила не знам,но е разбрала погрешно милоста и държанието на Керем определено тя тогава ходеше с Окан Я
Ами неговото държание предполагам е не типично за тази среда и е много лесно да се разбере погрешно!
Това само той си го знае,но понеже избра Ямур изяде помията на века години на ред

# 716
  • Мнения: 9 282
Идвам да помогна след една тежка серия на ДЕК....завършила оптимистично обаче с един хубав танц....


Гости,ще направят ли ЗейБар,че точно заради това ме е шубе да гледам обичам Ибо ама героя му е драйфане .....

# 717
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851

# 718
  • София
  • Мнения: 5 740
Така влияе Керем на хората около себе си. 😍
Един коментар от туитър дето ми хареса и почти същите мисли ми минаха през главата, коагато за първи път изгледах клипчето
"Това момиче се върна към живота. Това момиче живее в съвсем нова различна епоха. Това момиче ни дава нова различна аура. ТОВА МОМИЧЕ Е ЩАСТЛИВО ПОВЕЧЕ ОТ КОЛКОТО НЯКОГА СЪМ Я ВИЖДАЛА."

# 719
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 851
Гости,ще направят ли ЗейБар,че точно заради това ме е шубе да гледам обичам Ибо ама героя му е драйфане .....
Не знам...прехвърчат искри, но Баръш е внимателен, а и Саваш му слага спирачка..Зейнеп наистина в момента не е готова за нова връзка...Трябва първо да излекува раните си...

Общи условия

Активация на акаунт