Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 26 562
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Не знам на какво се дължат слуховете за връзка между Керем и Мелиса, но ми се струват напълно безпочвени, каквито бяха тези за връзка с Демет Йоздемир. Сигурно този път е пил от чаша с буква М. Wink Разбирам надеждите за връзка с Ханде заради всичко, което виждаме. Тези погледи, усмивки, тази химия, близостта между двамата и така нататък. Но не мислите ли, че, ако има нещо с Мелиса, не би си позволил такава близост с Ханде?? И щеше да е харесал поне една снимка на Мелиса в Инстаграм. Да, с Ханде са колеги и т.н., в главните роли са, намерили са общ език, но, ако Керем си имаше приятелка или свалка с друга жена в момента, би бил доста по-обран в отношенията си с Ханде според мен. Замислете се. Wink Това не го казвам в подкрепа на това, че е с Ханде. А че не мисля, че има друга. Особено Мелиса. Simple Smile
Слуховете са от феновете...просто на някой са му харесали един до друг и е решил, че трябва да ги сватоса.

# 691
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Някой знае ли откъде тръгнаха слуховете за Керем и Мелиса? Аз и по-рано писах, че не отхвърлям напълно подобна вероятност. Не отхвърлям и възможността да е с Ханде. Както и да не е с никоя от двете! Joy

Диде, много хубави думи! Аз също не си падам по това да се налага мнение и да се изпада в безсмислени спорове. Керем сега го откривам. Преди няколко страници някое от момичетата много на място го каза, че може да не се влюбиш в него от пръв поглед, но от втори ще останеш очарован. И Ханде не бях гледала - такова слънчево създание е. И поотделно ме радват, но заедно още повече Heart Eyes

П.П. Меги, сега те видях. Ясно. Нищо конкретно, само фенски мераци.

# 692
  • Мнения: 9 618
Керем никога не е викал на Доандемир абла Simple Smile ох разсмях се...де да беше викал тогава толкова ги харесвахме и тн ама човек като излезне не стока и става кофти история...


# 693
  • Мнения: 2 503
Диди,
Благодаря за отговора! 🌺

Ето въпросното интервю, на което Керем отговаря относно спекулациите с Мелиса.
https://youtu.be/UBL8W063bp8
Питат го дали е намерил любовта, казва, че не я е и ще усети, ако намери жената на живота си, но за сега не. 🤪
Питат дали помага на Ханде при намирането на новия дом, отговаря, че тя си търси дом и ако Ханде се нуждае от помощ, той ще ѝ помогне, но за сега няма такова нещо.

А тази Ханде е божествена.

# 694
# 695
  • Мнения: 969
Моят сценарий се доближава до този на Ирина!

Irinak, нали мога да те наричам така? Още повече, че Ειρήνη (Ирини) на гръцки означава "мир" на български. Сигурно затова имаме сходни мнения!

Иска ми се тайно да действат заедно срещу мардинската мандарина - Налбантова това ме разсмя!, за да има ответен удар и повече ситуации за размисъл - тактики, стратегии и от двете страни!

Иначе, пак ще влезем в ситуацията по времето на Айше - жертва се Серкан, а Еда се ядосва и чуди какво се случва, но няма явен отпор и интрига!

Диде, това за аблата го четох в един руски форум за Керем и си обясних защо не се е влюбил в Доандемир. Вие какво знаете по този въпрос, че ми стана много любопитно?

# 696
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Марги, ами то и Ханде и Керем към този момент са фенски мераци 😂😂😂😂

# 697
  • Мнения: 9 545
Не знам на какво се дължат слуховете за връзка между Керем и Мелиса, но ми се струват напълно безпочвени, каквито бяха тези за връзка с Демет Йоздемир. Сигурно този път е пил от чаша с буква М. Wink Разбирам надеждите за връзка с Ханде заради всичко, което виждаме. Тези погледи, усмивки, тази химия, близостта между двамата и така нататък. Но не мислите ли, че, ако има нещо с Мелиса, не би си позволил такава близост с Ханде?? И щеше да е харесал поне една снимка на Мелиса в Инстаграм. Да, с Ханде са колеги и т.н., в главните роли са, намерили са общ език, но, ако Керем си имаше приятелка или свалка с друга жена в момента, би бил доста по-обран в отношенията си с Ханде според мен. Замислете се. Wink Това не го казвам в подкрепа на това, че е с Ханде. А че не мисля, че има друга. Особено Мелиса. Simple Smile
Права си , обаче сега дяволчето в мен пита - след като Мелиса му е толкова близка ( колко близка , тя е почти тийнейджърка ) приятелка защо няма лайкове на нейни публикации ? А и онова странно отсъствие на Мелиса от 1-2 епизода и после се върна с повече екранно време от Фифи и Мело ... А, спирам вече , станах откачена детективка Tired Face

# 698
# 699
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Марги, ами то и Ханде и Керем към този момент са фенски мераци 😂😂😂😂
Е, да, Joy Joy нещо може да не съм се изразила правилно Joy Joy

# 700
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Марги, ами то и Ханде и Керем към този момент са фенски мераци 😂😂😂😂
Е, да, Joy Joy нещо може да не съм се изразила правилно Joy Joy
😂😂😂😂😂

Хайде, Диди каза да изписваме темата, че е готова с другата! 😂

# 701
  • Мнения: 9 618


Диде, това за аблата го четох в един руски форум за Керем и си обясних защо не се е влюбил в Доандемир. Вие какво знаете по този въпрос, че ми стана много любопитно?
Глупости пълни аз не чета нищо на руски всичко следя от турския години наред виж рускините може да я виждат за абла на Керем ама той да и е казал абла това никога не е било постоянно му висеше на врата после Керем си снима неговото меселеси и,че девойките я харесват колкото Керем въобще реклама на гръб на Керем,но най-голямата тъпотия беше да пише на фенчета да ги настройва срещу Ямур и Керем и после да се прави на БФФ на Ямур

# 702
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


Диде, това за аблата го четох в един руски форум за Керем и си обясних защо не се е влюбил в Доандемир. Вие какво знаете по този въпрос, че ми стана много любопитно?
Глупости пълни аз не чета нищо на руски всичко следя от турския години наред виж рускините може да я виждат за абла на Керем ама той да и е казал абла това никога не е било постоянно му висеше на врата после Керем си снима неговото меселеси и,че девойките я харесват колкото Керем въобще реклама на гръб на Керем,но най-голямата тъпотия беше да пише на фенчета да ги настройва срещу Ямур и Керем и после да се прави на БФФ на Ямур
Доандемир ли?
Вай бееее !!!!

# 703
  • Мнения: 969


Диде, това за аблата го четох в един руски форум за Керем и си обясних защо не се е влюбил в Доандемир. Вие какво знаете по този въпрос, че ми стана много любопитно?
Глупости пълни аз не чета нищо на руски всичко следя от турския години наред виж рускините може да я виждат за абла на Керем ама той да и е казал абла това никога не е било постоянно му висеше на врата после Керем си снима неговото меселеси и,че девойките я харесват колкото Керем въобще реклама на гръб на Керем,но най-голямата тъпотия беше да пише на фенчета да ги настройва срещу Ямур и Керем и после да се прави на БФФ на Ямур

Искаш да кажеш, че тя се е влюбила в него и е започнала да прави гадни номера на конкуренцията, под прикритието на бест френд форевър? Тя преди сериала, по негово време или след това имала ли е някаква връзка? Знам, че е соло към момента.

# 704
  • Мнения: 4 681
Незнам кой е по-изненадан Ханде или Керем.
Нямам търпение за утре

искам да ги видя да пеят заедно

Общи условия

Активация на акаунт