Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 24 900
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 245
Сега сте разочаровани, и нападате Айеш, ама аз ще се въздържа. Ако е трябвало тук да свърши историята ясно че нямаше да свърши така.
Тя създаде героите такива каквито ги обикнахме .в онези две -три серии в които я нямаше, /колкото и да ни убеждаваха че седяла зад екипа/ разликата се усещаше ... Тя създаде историята ... Имало клишета, нямало клишета, не обсъждам. Като правиш една история за екран е трудно да избягаш от клишетата.
На няколко пъти казах не знаем какво е станало. Може да е искала да приключи историята си така както е било планирано в началото. Ясно е че продуцентите ще искат повече серии /пари са това, много им пука за другото/, телевизията ако има рейтинг и тя ще иска серии /рекалим са това/. А като човек, който макар и аматьорски се занимава с писане мога да разбера и ситуацията в кято е Айше. Едно нещо е замислено по един начин, всичко върви към там и изведнъж - йок, ние искаме още пари, ще пишеш още. Едва ли и за нея е било лесно да вземе  такова решение, а може и да не са оставили на нея да го взимат . Тия неща никога няма да се разберат, освен ако някоя от страните не проговори, и то пак ще знаем едната страна.
Аз лично обаче -  до вчера съм била възхитена от начина по който създаде героите си, по който ги накара да пораснат .... Няма да кажа лоша дума за нея сега. Ако е решила да си тръгне има право.
А по въпроса дали го е съобщила в подходящ момент - никога няма подходящ момент.
Но да се обвинява нея за евентуален нисък рейтинг, не е сериозно. Колко пък народ ще каже - а тя напуска, другата серия няма да я пише, сменям канала. Напротив, аз ибх казала - чакай да видя какво е написала като за послдно.
И да между Серкан тази серия и Серкан предните две серии има разлика.
Надявам се новите сценаристи да се справят добре с историята /Любов под наем ми хареса, та имам надежда/


 Слагам тнук и последното което написах в старата тема

Гривната беше специална за Еда - Еда му  разказа че като малко преди да умрат родителите и майка и е подарила такава. Когато бабата искала да я отведе, Еда е чула как бабата и Айфер се карат, избягала отвкъщи. Поднала някъде, не разбрах къде, но тогава загубила и гривната. Каза - не забелязвах раните си, само че гривната я няма.
И кошмаритекоито сънува от тогава са били че някой я преследва, а тя е загубила гривната..Нещо такова беше


Подаръците които си размениха бяха много хубави, изпълнени със смисъл и символика - гривната за нея, Малкият прин с нейна рисунка за него.


Телефона ми се зарежда в другата стая, не мога да видя оригиналният текст на туитовете на продуцентката.
Да идва фрага.... Макар че няма да е много оптимистичен.
Надявам се, че сега Еда ще покаже на бабата как обича Еда Йълдъз

Алекс, Али, най-напред благодаря за преводите на епизода и тази вечер!


По повод на изречението на Алекс "Тя създаде героите такива каквито ги обикнахме", именно затова е напълно естествен процес и нормално да бъдем малко или много разочаровани от някои действия на тези герои, които Айше Кутлу създаде, а ние обикнахме! Иначе по повод това кой как се чувства, дали тя доброволно или не си отива, никога няма да рабзберем, но от опит зад гърба си с много, различен тип проекти мога да кажа само, че винаги е неприятно, болезнено и травмиращо, ако се наложи да прекъснеш работа или те принудят по някаква причина да прекъснеш работа по някой проект, който ти си създал, разработил и развил! Искам да кажа, че съм убедена, че отивайки си независимо от причините Айше Кутлу едва ли е много щастлива в момента! Но аз спрямо нея нямам никакви възражения, а само съжалявам, че се налага да напусне проекта! Защото образите на Еда и Серкан са наистина уникални и различни! Мога само да я поздравя задочно!

Последна редакция: сб, 26 дек 2020, 23:26 от nrgmama

# 31
  • Мнения: 11 984
Бабането като загрижена роднина принц от Дубай с мардински корени е намерила за внучката си, а то какво ще излезе , Балджа и приятелка ще объркат нещата. На едната нейните и в главата ще и заприказват отново, на другата звездите и Вселената. Пак ще са и криви сметкие на Семиха ханъм.

# 32
  • Мнения: 1 326
внимание - една минута до фрага...


ура, Серкан й предложи брак!!!

# 33
  • Мнения: 10 222
Алекс, ако Айше беше пуснала съобщението си сега щях да съм 100 % съгласна с мнението ти, но когато си в началото на "играта" и ти пущаш "Бомбата" срещу твоите, не го приемам някак си (от личен опит). Историята може да е твоята, но зад нея стоят над 100 човека, с денонощен труд и ти ги подкопаваш, не ми е ОК ....

Сега сте разочаровани, и нападате Айеш, ама аз ще се въздържа. Ако е трябвало тук да свърши историята ясно че нямаше да свърши така.
Тя създаде героите такива каквито ги обикнахме .в онези две -три серии в които я нямаше, /колкото и да ни убеждаваха че седяла зад екипа/ разликата се усещаше ... Тя създаде историята ... Имало клишета, нямало клишета, не обсъждам. Като правиш една история за екран е трудно да избягаш от клишетата.
На няколко пъти казах не знаем какво е станало. Може да е искала да приключи историята си така както е било планирано в началото. Ясно е че продуцентите ще искат повече серии /пари са това, много им пука за другото/, телевизията ако има рейтинг и тя ще иска серии /рекалим са това/. А като човек, който макар и аматьорски се занимава с писане мога да разбера и ситуацията в кято е Айше. Едно нещо е замислено по един начин, всичко върви към там и изведнъж - йок, ние искаме още пари, ще пишеш още. Едва ли и за нея е било лесно да вземе  такова решение, а може и да не са оставили на нея да го взимат . Тия неща никога няма да се разберат, освен ако някоя от страните не проговори, и то пак ще знаем едната страна.
Аз лично обаче -  до вчера съм била възхитена от начина по който създаде героите си, по който ги накара да пораснат .... Няма да кажа лоша дума за нея сега. Ако е решила да си тръгне има право.
А по въпроса дали го е съобщила в подходящ момент - никога няма подходящ момент.
Но да се обвинява нея за евентуален нисък рейтинг, не е сериозно. Колко пък народ ще каже - а тя напуска, другата серия няма да я пише, сменям канала. Напротив, аз ибх казала - чакай да видя какво е написала като за послдно.
И да между Серкан тази серия и Серкан предните две серии има разлика.
Надявам се новите сценаристи да се справят добре с историята /Любов под наем ми хареса, та имам надежда/

# 34
  • Мнения: 5 563
Предложение за брак ли имашеее?

# 35
  • Мнения: 1 326
да, предложи й брак!

# 36
  • Мнения: 1 130
Предложение за брак ли имашеее?
И аз само това разбрах
Еда Йълдъз, ще се омъжиш ли за мен? ❤

# 37
  • Мнения: 3 446
И фрага дадоха, за кратко е арестът на Серкан.

# 38
  • Мнения: 9 530
Гале Hug Heart Eyes , мерси за темата , джанъм Heart
Макар Еда и Серкан моментите да бяха много , за мен епизодът беше малко тъп - сори , ама ми заприлича на типичните турски комедийни дизита , не на сериала  от лятото в който се влюбих . За клишетата - нямам думи , толкова ли не могат да измислят нещо по умно и оригинално Confounded . Как ще си задържат публиката с такива неща - гледам пишете ,че същите случки е имало в Птичката .Разчитам на новите СЦ Smiley

# 39
  • Мнения: 11 984
А линк може ли?

# 40
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
айдааа, ще имаме предложение за брак 😂

Еда, ще се отдалечи от Серкан, за да го защити...
абе не дадоха много в тоя фраг....

# 41
  • Монтана
  • Мнения: 305
Момичета!!!!
Имаме предложение за брак!

# 42
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
Уау....Последната реплика предложение за брак ли беше..

# 43
  • Мнения: 295
"Любов под наем" беше успешен сериал, защото нямаше болници, затвори, ревяща рода, гробища, изобщо нямаше ги традиционните  клишета.Надявам се да спестят това на нашия сериал. Бабето е супер изнервяща твар, както и оная главоболничка ПР-ката и шантавата ѝ приятелка. Такива с капка вода бих удавила. За мен също са излишни персонажи .Страхувам се , че ще започнат да го пълнят с простотии и ще го съсипят,но каквото-такова.
  Образът на Еда е последователен- същата фурия е като в началото, но Серкан е неузнаваем и се питам може ли човек чак толкова да се промени.Дано тези промени да са за добро и да разкаже играта на бабушкерата.Flowers Four Leaf Clover
 Не ми стана ясно защо дъртия навлек стои у Айфер като си има къща, нещо недоизкусурено има в това.
    Поздравления  за тези, които познаха какъв е подаръкът на ПР-ката,както и финала на епизода!:rose:Не ми харесва ,когато развитието на действието е предвидимо.

Последна редакция: сб, 26 дек 2020, 23:29 от Mery18

# 44
  • Мнения: 1 035

Фраг
Серкан: Знаеш ли какво осъзнах вчера? Всяка глъдка въздух е толкова важна, че трябва да ценим свободата си, Еда.
Еда: А ако не си толкова свободен, колкото си мислиш?
Какво искаш от мен?
Семиха: Да приключиш тази връзка.
Серкан: Единственото нещо, което ни държи разделени са страховете ни. Когато съм с теб, не се страхувам от нищо
Еда: А ако аз се страхувам?
Семиха: Не се страхувай. Засега всичко е под мой контрол.
Балджа: Господин Серкан излезе току-що. Отива при Еда.
Серкан: Ще се омъжиш ли за мен, Еда Йълдъз?

Общи условия

Активация на акаунт