Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 24 898
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 740
Леле! Този фраг беше много странен. Май Еда е отказала и се е съгласила да играе по свирката на бабата или??

# 46
# 47
  • Мнения: 1 326
Бърборанка, моля, сложете си розовите очила...

# 48
  • Мнения: 5 563
Има ли някакъв шанс Еда да откаже на Серкан при предложението? Това и в РП го гледахме, все пак. Там Санем, за да предпази Джан му отказа първия път като и предложи брак..
Фрагът е много объркващ. Какво показва бабата на Еда на таблета? Някаква статия за Серкан беше..

# 49
  • Мнения: 423
айдааа, ще имаме предложение за брак 😂

Еда, ще се отдалечи от Серкан, за да го защити...
абе не дадоха много в тоя фраг....
И аз това си мислих, че не разбрах много от фрага, ама последното изречение на Серкан ме обнадежди!

# 50
# 51
  • Мнения: 1 035
На някои сцени много трудно разбрах какво се казва. При Еда най-вече. Но фрагът е страхотен. Такава емоция блика от него, че се разтреперих.
Толкова любов, тъга и страх. Всичко едновременно те хваща някак и имаш нуждата да го изглеждаш отново и отново.

# 52
  • Мнения: 4 614
благодаря за новата темичка
относно за епизода съм малко радвоена можеше повече моменти да дадат с Серкан и Еда
дано Еда не се подаде на влиянието на бабата и на Балджак дано в новия епизод поне се съберат като гаджета най накрая нека да има интриги но вече да са си заедно

# 53
  • София
  • Мнения: 1 245
Има ли някакъв шанс Еда да откаже на Серкан при предложението? Това и в РП го гледахме, все пак. Там Санем, за да предпази Джан му отказа първия път като и предложи брак..
Фрагът е много объркващ. Какво показва бабата на Еда на таблета? Някаква статия за Серкан беше..

И аз точно за това се сетих, за "Ранобудна птичка"! Ако Еда каже "не" на Серкан, тогава ще трябва да се въоръжим с нерви като корабни въжета, за да очакваме отговор "да" някъде към 35-36 епизод (по аналогия със споменатия сериал!)!

# 54
  • Мнения: 571
Имаме предложение за брак ! Ще искаме Еда ,ама тайно ! Grinning
   Серкан каза ,че има план .Хитро ни е момчето и тук ще играят някаква игра .Няма да има раздяла ,хаирр ! Wink

# 55
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
Благодаря на Алекс и Али за преводите....

Няма да се ядосвам повече и ще се надявам любовта на Еда и Серкан да издържи....Първо сгреши Серкан, за да предпази Еда...сега е неин ред да го защити...да видим...
Благодаря на всички за коментарите и компанията...

# 56
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Серкан: Знаеш ли какво осъзнах днес? Всяка глътка въздух с теб е толкова важна.Трябва да ценим свободата си, Еда
Еда: А ако не си толкова свободен колкото си мислиш?
Еда: Какво искаш от мен?
Семиха: Приключи с тази връзка
Серкан: Единственото което ни спира са страховете ни.Но когато ти си до мен, аз не се страхувам от нищо
Еда: А ако аз се страхувам?
Семиха: Не се страхувай. Засега е само в мен
Балджа: Серкан излезе преди малко, отиде при Еда
Серкан: Еда Йълдъз, ще се омъжиш ли за мен?





Както и предположих - бабата и Балджа са в заговор , Балджа се е оплакала в полицията че Серкан я е нападнал, и сега бабата я узнудва да зареже Серкан или медиите ще гръмнат с новини за Серкан Болат  /това сглобих по някои кадри които показаха, Еда е пир бабаат и гледа на таблета някакъв материал за Серкан /

# 57
  • Мнения: 9 530
Момичета, според мен трябва да се радваме, че ни нареждат до Любов под наем и Ранобудна птичка. Това са успешните летни сериали. Нека се радваме, че ще имаме 25+ епизода. Сигурна съм, че ще сме доволни накрая. Ханде и особено Керем няма да играят в лош проект. Знаете колко внимателно Керем си избира ролите. Сигурна съм, че няма да развалят сериала. Напротив. Да се радваме на успеха му, да стискаме палци за още по-голям. Най-много се радвам за Ханде и Керем обаче. Ще имат възможност по-дълго време да са на екран и да докажат колко добри са в това, което правят. Simple Smile
Ханде и особено Керем няма да играят в лош проект. Знаете колко внимателно Керем си избира ролите. Сигурна - с това НЕ съм съгласна . Подписват договора и играят каквото им пишат , за това са актьори и професионалисти  . Това да не са Робърт де Ниро или друга холивудска звезда ? А и последните им поне 2 проекта и на двамата не бяха особено успешни ( не по тяхна вина разбира се ) .Знаем Енгин Актюрек и Неслихан Атагюл каква класа актьори са , а си продължават да играят в онзи водевил ДП .  Така ,че ДАНО новият екип използва екранната химия и хубавата история до сега , че да ме доволни и ние !

# 58
  • Мнения: 514
Толкова много съм благодарна на Айше Кутлу, че ни събра, че ни накара да се влюбим в нейната история. Неведнъж съм писала, че ѝ свалям шапка за това как умело пиши и ни потапя в един нежен любовен свят с много символика и мисъл в казаните думи, изрази поднесени така, че искаш да са били изречени на теб. Благодаря ѝ за тази вълшебна приказка.
Да си пожелаем успех с новите сценаристи, да имаме подобаващо продължение на нашата история.

Фрагът ми се стори интересен Blush, ах този Серкан брак ѝ предложи.
Алекс, Али, благодаря ви момичета Blush

# 59
  • Мнения: 231
По треперещият гласа на Еда, когато казва: Какво искаш от мен? За жалост мисля, че ще прави каквото бабата й каже. 😔

Алекс, Али благодаря за преводите!❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт