Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 58/

  • 24 898
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 623
Хайде и аз да се запиша в новата ни тема. Благодарности на момичетата, които се грижат да не останем без покрив над главите.        
Да ви почерпя с еклери, за да ви е сладък живота.
 

# 16
  • Мнения: 1 130
Благодаря за темата!
Аз пропуснах половината епизод, на след малко ще го прехвърля! Чакам фраг.

# 17
  • Мнения: 456
Това е от туитър от Асена
Скъпа @KutluUner
 Ще влезем в работно темпо за новата си работа. Самият по тази причина
@sencalkapimi__
 той си почива от писането. Благодаря ви много на Айше и нейния екип за тази красива любовна история. Надявам се, че ще напишете и последната част, Айше.

Сори за превода директен е от туитъра, ама май оставят отворена вратата за Айше


Алекс   за теб евентуално да преведеш
Sevgili
@KutluUner
 ile yeni işimiz için bir çalışma temposuna giricez. Kendisi o sebeple
@sencalkapimi__
 yazmaya ara veriyor. Ayşe ve ekibine bu güzel aşk hikayesi için çok teşekkür ederiz. Final bölümünü de yazman dileğiyle Ayşe’cimОбикалящи сърца

# 18
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Сега сте разочаровани, и нападате Айеш, ама аз ще се въздържа. Ако е трябвало тук да свърши историята ясно че нямаше да свърши така.
Тя създаде героите такива каквито ги обикнахме .в онези две -три серии в които я нямаше, /колкото и да ни убеждаваха че седяла зад екипа/ разликата се усещаше ... Тя създаде историята ... Имало клишета, нямало клишета, не обсъждам. Като правиш една история за екран е трудно да избягаш от клишетата.
На няколко пъти казах не знаем какво е станало. Може да е искала да приключи историята си така както е било планирано в началото. Ясно е че продуцентите ще искат повече серии /пари са това, много им пука за другото/, телевизията ако има рейтинг и тя ще иска серии /рекалим са това/. А като човек, който макар и аматьорски се занимава с писане мога да разбера и ситуацията в кято е Айше. Едно нещо е замислено по един начин, всичко върви към там и изведнъж - йок, ние искаме още пари, ще пишеш още. Едва ли и за нея е било лесно да вземе  такова решение, а може и да не са оставили на нея да го взимат . Тия неща никога няма да се разберат, освен ако някоя от страните не проговори, и то пак ще знаем едната страна.
Аз лично обаче -  до вчера съм била възхитена от начина по който създаде героите си, по който ги накара да пораснат .... Няма да кажа лоша дума за нея сега. Ако е решила да си тръгне има право.
А по въпроса дали го е съобщила в подходящ момент - никога няма подходящ момент.
Но да се обвинява нея за евентуален нисък рейтинг, не е сериозно. Колко пък народ ще каже - а тя напуска, другата серия няма да я пише, сменям канала. Напротив, аз ибх казала - чакай да видя какво е написала като за послдно.
И да между Серкан тази серия и Серкан предните две серии има разлика.
Надявам се новите сценаристи да се справят добре с историята /Любов под наем ми хареса, та имам надежда/


 Слагам тнук и последното което написах в старата тема

Гривната беше специална за Еда - Еда му  разказа че като малко преди да умрат родителите и майка и е подарила такава. Когато бабата искала да я отведе, Еда е чула как бабата и Айфер се карат, избягала отвкъщи. Поднала някъде, не разбрах къде, но тогава загубила и гривната. Каза - не забелязвах раните си, само че гривната я няма.
И кошмаритекоито сънува от тогава са били че някой я преследва, а тя е загубила гривната..Нещо такова беше


Подаръците които си размениха бяха много хубави, изпълнени със смисъл и символика - гривната за нея, Малкият прин с нейна рисунка за него.


Телефона ми се зарежда в другата стая, не мога да видя оригиналният текст на туитовете на продуцентката.
Да идва фрага.... Макар че няма да е много оптимистичен.
Надявам се, че сега Еда ще покаже на бабата как обича Еда Йълдъз

# 19
  • Мнения: 11 984
В турски сериал съм гледала, гривна се подарява на булката преди първата брачна нощ. Не , че нашите нямаха. Макар този подартк на Еда да има друг смисъл.

# 20
  • Мнения: 514
Идвам и аз в новата къщичка Blush

# 21
  • Мнения: 10 221
Добре, че са феновете на Демет и "Вятърничев, че нашите нещо се разцепиха ....

Едно голямо "Благодаря" на Айше, с такива "приятели", врагове не ни трябват Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 5 740
Момичета, според мен трябва да се радваме, че ни нареждат до Любов под наем и Ранобудна птичка. Това са успешните летни сериали. Нека се радваме, че ще имаме 25+ епизода. Сигурна съм, че ще сме доволни накрая. Ханде и особено Керем няма да играят в лош проект. Знаете колко внимателно Керем си избира ролите. Сигурна съм, че няма да развалят сериала. Напротив. Да се радваме на успеха му, да стискаме палци за още по-голям. Най-много се радвам за Ханде и Керем обаче. Ще имат възможност по-дълго време да са на екран и да докажат колко добри са в това, което правят. Simple Smile

# 23
  • Монтана
  • Мнения: 305
Алекс, напълно подкрепям написаното от теб за внезапното напускане на Айше!

# 24
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Сега сте разочаровани, и нападате Айеш, ама аз ще се въздържа. Ако е трябвало тук да свърши историята ясно че нямаше да свърши така.
Тя създаде героите такива каквито ги обикнахме .в онези две -три серии в които я нямаше, /колкото и да ни убеждаваха че седяла зад екипа/ разликата се усещаше ... Тя създаде историята ... Имало клишета, нямало клишета, не обсъждам. Като правиш една история за екран е трудно да избягаш от клишетата.
На няколко пъти казах не знаем какво е станало. Може да е искала да приключи историята си така както е било планирано в началото. Ясно е че продуцентите ще искат повече серии /пари са това, много им пука за другото/, телевизията ако има рейтинг и тя ще иска серии /рекалим са това/. А като човек, който макар и аматьорски се занимава с писане мога да разбера и ситуацията в кято е Айше. Едно нещо е замислено по един начин, всичко върви към там и изведнъж - йок, ние искаме още пари, ще пишеш още. Едва ли и за нея е било лесно да вземе  такова решение, а може и да не са оставили на нея да го взимат . Тия неща никога няма да се разберат, освен ако някоя от страните не проговори, и то пак ще знаем едната страна.
Аз лично обаче -  до вчера съм била възхитена от начина по който създаде героите си, по който ги накара да пораснат .... Няма да кажа лоша дума за нея сега. Ако е решила да си тръгне има право.
А по въпроса дали го е съобщила в подходящ момент - никога няма подходящ момент.
Но да се обвинява нея за евентуален нисък рейтинг, не е сериозно. Колко пък народ ще каже - а тя напуска, другата серия няма да я пише, сменям канала. Напротив, аз ибх казала - чакай да видя какво е написала като за послдно.
И да между Серкан тази серия и Серкан предните две серии има разлика.
Надявам се новите сценаристи да се справят добре с историята /Любов под наем ми хареса, та имам надежда/


   

Алекс, напълно подкрепям казаното. Няма нужда от толкова нападки и обвинения. Историята на Айше ни събра тук. Тя е виновника да се наслаждаваме на сериала, мисля че нападките са излишни!
Красива история, красиви характери в които всички сме влюбени, затова сме и тук.

# 25
  • Мнения: 423
Много ми хареса епизода - Еда и серкан са "мухтешен" - насладих се на красиви млади хора, от които лъха любов!

# 26
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
44 Потребители и 103 Гости преглежда(т) тази тема. - оцелелите след края на тази инфарктна серия и чакащи фраг...

# 27
  • Мнения: 1 709
Серкан с Алптекин ли си пишеше? Алптекин не фигурира ли като "баща ми" в телефона? Нали Алптекин е изчеснал? Какво му писа Серкан?


A Бабата с Балджа ли си пишеше или с някой който следи Серкан?

# 28
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Иначе серията беше страхотна /фрагманите и озета ме бяха подготвили за кошмар, официално отказвам да им се връзвам повече/, беше си като приказка. Влюбн Серкан Болат, отдаден Серкан Болат. Еда - обичаща, борбена, но и уплашена /знае възможностите и способите на баба  си, няма как да каже -а бе какво толкова можеш да направиш/. СТана ми мъчно за Пъръл, но после пък и усмихнато за нея - омъжи се и сега ще се радва на любовта, която не е получавала в детството си. Дори Айфер и Айдан си оказваха подкрепа...
Само бабата ми лазеше по нервите. Но явно ще се задържи, така че другият път ще я преглъщам с алкохол.
Чакам момента в който ще се появи новото С.Б и да видим кога Балджа ще  се преориентира към него и бабата ще трябва да търси нов зет.Или ще си я пратят в Мардин, барабар с трона и  /умрях как Серкан гледа невярващо този трон/


Кикличке, не знам бабата от къде разбра че Сиркан е приютил Еда . Може и от Балджа,... не обърнах внимание А за Алптекин - Семиха каза на събранието че Алптекин не е в състояние да се появи или нещо подобно, Енгин се притесни тоя дракон да не е направил нещо и помоли Серкан все пак да го провери къде е.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 740
И аз мисля, че няма смисъл да нападаме и обсъждаме решението на Айше. Дали сама е напуснала или са й “помогнали”, вече няма значение. Единствено не ми хареса, че го обяви по време на епизода. Обясних защо. Знаете, че работя в този бранш. Занимавам се с продуциране от няколко години. Наистина не беше добър ход да го пише по време на излъчването на епизода. По принцип не е правилно да го пише изобщо по този начин - от личен профил в социалните мрежи. Това е знак, че има скандал, някаква драма. Издава лично отношение. Обида. По принцип се прави така - ако актьор или друг от екипа напуска даден проект, новината се публикува от името на продукцията в официалната страница на проекта. Чак след това даденият човек може да напише нещо, ако има желание. Това показва, че са се разделили “по взаимно съгласие” и всичко е окей. В противен случай се получава това - най-различни фенски реакции, спекулации, тълкувания. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт