"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 517
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 938





Скрит текст:
Али, който на пет години става свидетел на смъртта на майка си, е приютен и отгледан от Рауф

- готвач на товарен кораб. Работейки заедно на товарния кораб, те оставят след себе си 24 години. Рауф бил за момчето и майка, и баща,

посветил е живота си на Али. Али с помощта на Рауф, когото той нарича "майка", завършва корабостроително образование. Под внимателните грижи

на Рауф, Али забравя, че е сирак. При навършването на 28 години, Али става красив, зрял, говорещ 5 езика, общителен моряк.
А дъщерята на собственика на кораба Текин Миркеламоулу, Дерин е на прага да вземе важни решения за живота си. Колкото повече се доближава до

щастливия край с годеника си Иит, толкова по-нещастна става тя. Докато корабът, в който е Али, се доближава до пристанището,  Дерин става с

друга мечта от леглото си същата сутрин, но в този ден тя дори не знае, че животът й ще се промени...
Али нарочно, в продължение на много години, не иска да работи в корабите, които. акостират в Истанбул. След преживяната травма, той е обиден

на града. След толкова години, заради носталгията на "майка" Рауф, той се съгласява да дойде с него, но има едно условие, той няма да слиза

от кораба на пристанището.
В действителност Рауф идва в Истанбул специално за Али. Той разбира, че болестта му прогресира. Твърдо решен е преди смъртта си да разкрие

тайната на Али, свързана с неговото минало, и да предаде момчето в добри ръце. Именно затова той намира бившия шампион по бокс Шахин Варгъ.

След като спират на пристанището обаче, работите не се развиват така, както очаква Рауф. Веднага щом корабът спира, Али става герой в

историята на едно момиче, чието име той не знае...





Участват още:Осман Алкаш,Дефне Кайалар,Нилпери Шахинкайа,Али Йоренч,Бурак Тамдоан,Седа Акман,Берак Куш,Бенгю

Ергин Балта,Хакан Чименсер,Серкан Бьорекйемез,Хазал Бенли,Джемре Йоктем,Емир Йозйакъшър,Селим Тюркоолу,Баръш Аккойун






Продуцентска къща:Ay Yapim
Продуценти:Керем Чатай, Пелин Дишташ Яшароолу
Режисьор: Чааръ Вила Лостовалъ
Сценарист:Едже Йоренч
Музика: Тойгар Ъшъклъ











Скрит текст:
Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул. Висок е 1,79 м. В Турция е известен с

ролята си на Керем Сайер в сериала "В очакване на слънцето".
Когато е на 10 месеца семейството му се мести в Единбург. До 13-годишната му възраст живеят в различни страни, тъй като баща му е инженер в

международна петролна компания. През 1999 година се местят в САЩ и се установяват в Тексас. Там той се влюбва в театъра. Завършва

образованието си по "Маркетинг и реклама" в Емерсон Колидж в Бостън. Керем започва актьорската си кариера в Лос Анджелис, като междувременно

се труди на различни работни места. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман и участва във филмите "Sharktopus" и

"Дворецът на прокълнатите". Учи актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Бюрсин владее отлично английски език и френски език -

средно ниво. В гимназията се интересува от музика и свири на бас китара в група. Любител е на конната езда, силовите спортове, футбол,

тенис, баскетбол и най-много лакрос. Любимият му актьор е Даниъл Дей Луис! Когато идва в Турция на сватбата на свой близък се среща случайно

с Гайе Сьокмен и се записва в нейната агенция. Не след дълго е избран за първата си роля в сериал.





Harold's Fall
Mariner
The Music Man
Fiddler on The Roof
All out


Rozar Man/Macalester - 2006 г. - късометражен филм
Thursday/Grauss - 2006 г. - късометражен филм
Strawberry Melancholy - 2007 г. - независим филм
The Architect/Craig - 2007 г. - късометражен филм
Killian/Lennox - 2008 г. - късометражен филм
Wendigo/Andy - 2010 г. - независим филм
Sharktopus/Andy Flynn - 2010 г. - кино филм
Palace of the Damned/Adam - 2013 г. - кино филм
Unutursam Fisilda/Erhan - 2014 г. - кино филм











El Polo Loco/Tequila Shoot - 2010 г.
Line/Sen Line Indir - 2013 г
Lipton/Sans Opucugu - 2014 г.
Turkcell - 2014 г.
Mavi - 2015/2016 г.





Tüm Amerika Liseler Arasý Tiyatro - En Yyi Erkek Oyuncu
Evvy Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/The Architect-Craig - 2008 г.
Ege Üniversitesi Medya buluşması - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Dilek Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
20.Altin Objektif Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Kristal fare Medya Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
AYAKLI GAZETE 5.TV YILDIZLARI - En iyi genclik dizisi erkek oyuncu - 2014 г.
GQ Turkey - Rising Star Man of the Year - 2014 г.
14. Yılın Yıldızları Ödülleri - En İyi Erkek Sinema Oyuncusu/Unutursam Fisilda
22. İTÜ Başarı Ödülleri - En Başarılı Erkek Oyuncu/Unutursam Fisilda
GSÜ EN Ödülleri 2014 yılının EN İyi Dizi/Sinema Erkek Oyuncusu / Şeref Meselesi - Yiğit Kılıç (2015)





Последна редакция: вт, 03 яну 2017, 18:53 от x BlackRose x

# 1
  • Мнения: 4 447
Благодаря за темата, x BlackRose x bouquet

Дано я  напълним с хубави емоции около новия сериал!
Записвам се първа, дано да съм на късмет! Hug

# 2
  • Мнения: 33 399
Ще ти изтрият темата, защото старата не е минала 50 стр  Laughing

# 3
  • Мнения: 8 409
Диди,  Hug мерси за новата тема!  bouquet Много е хубава и подредена.  Hug Дано дълго време пишем в теми с такова заглавие, само номерата да променяме.  Praynig  Praynig Praynig Дай Боже, сериалът на нашето чаровно и талантливо момче да има голям успех, какъвто той заслужава. Praynig Praynig Praynig



Дано я  напълним с хубави емоции около новия сериал!
Записвам се първа, дано да съм на късмет! Hug

 Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 5 267
Диди............. Hug Hug Hug Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 9 293
Hug  Hug   Hug
И аз тук

# 6
  • Мнения: 2 532
И такааа!
Изгледах епизода....и.... този Кемер много ме изненада.. приятно!
Много е добър. Играта му е ... много естествена и непринудена... лека!
Лейла... ми същата, като в Делибал!! Нищо ново! Не ми хареса танца и! Много аматьорски беше!!
Музиката ми хареса. Но, на моменти ми напомни на същата от Делибал. Нищо чудно, все пак композитора е един!
Анне Рауф, много ме усмихна Wink
Бащата на Али, не му запомних името, за момента е, моят номер 1 newsm10
Значи,Едже е сценарист! Много продуктивна тази жена!!
Епизод първи ми хареса и заинтригува. Ще гледам сериала!
Лека..

# 7
  • Мнения: 8 409
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Бойче, ГБУ, Диди, bouquet bouquet bouquet





Хубав ден! Hug bouquet

# 8
  • Мнения: 659
Здравейте,добро утро на всички Simple Smile
Мога ли да попитам дали ще се превежда на български?
Благодаря за отделеното време!   Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 447
Здравейте в тази снежна приказка!

Да си кажа и аз какво мисля за първата серия.
Много добър подбор на артисти.

Не знаех как да си представя Керем, като Керем от слънцата, или като Игит от ВЧ. А той си си изгради плътен, цветен и съвсем различен образ, за който сигурна съм ще се говори дълго. Страхотен, толкова естествен, неотразима усмивка,  ...ще прекаля , хаха

Анне Рауф. Гледала съм го в "Песента на живота", там има отрицателна роля. Това му се казва добър актьор, защото тук ми пълни душата. Толкова топъл образ. Не знам по всички кораби ли казват на готвачите "мама", но хрумката тук да му казват "анне" е голямо попадение. От устата на Керем пък още по-хубаво.

Шехин. Не съм го гледала досега май, защото нямаше да го забравя. Много съм впечатлена, ама много.
Сцената, когато разбра, че Али е жив, също и когато го чакаше да дойде в салона, ми той вълнува с поглед, с всяко потрепване на лицето. Прекрасен.

Малко към дамския състав.

Лейля - Дерин. Няма как да кажа, че не разбирате от танци сега ....
Ама пък иначе не е зле. Нежна е, изригването ѝ че няма да се омъжи беше много добро. Хареса ми играта ѝ. С Керем им се получава като двойка (колко се радвам ако знаете, че не е Саадет!)
Или ще напредне в танците, или във сериала ще има много повече бокс, много по-малко танци.  Simple Smile
Може пък и дубльор да и вземат, знам ли ...

Музиката е ок според мен.  На някой напомня за едно, на други за друго ...
Аз гледах Керем, аннето и Шехин, не ми вкарваше спомени. Определено ми беше фон, при това подходящ.

Ами, толкоз от един пристрастен фен. Grinning  Нямам търпение за новата серия.

Ilianaangelova, ще има превод  Peace


# 10
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Добър ден, момичета! Hug Party

Диди Hug Heart Eyes, благодаря ти за новата тема, обичам зеленото bouquet bouquet bouquet

Камъче Hug, с почти всичко, което си написала, съм съгласна  Peace Музиката на Тойгар е вече много разпознаваема за мен, а не съм музикален специалист. Но пък може това да е целта му, знам ли Laughing

# 11
  • Мнения: X
Здравейте на Йордановден  Hug

Да сме здрави!  Peace Честито на имениците!  Hug

Благодаря за новата тема, Диди  bouquet

И на всички за коментарите и картинките  Grinning bouquet ще се гледа сериала, ясно  Peace

Не знам по всички кораби ли казват на готвачите "мама" ...
Peace Не, "майка" е боцмана на кораба- шефа на моряците, Simple Smile грижи се коритото да е чисто и подредено... нарядно Wink  "старшинката", сиреч, ако трябва да влезем в "сухия" речник, готвачите на кораба са "кок" Simple Smile за моряка майката е в "троицата", след господ и капитана  Peace Peace

# 12
  • Мнения: 8 938
Фрагман тази вечер!  Peace
Дано пуснат и епизода в ютуб,че този и от сайта на АТВ  Sick Sick Sick

 ooooh! ooooh! ooooh!

Колко са сладки само  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 13
  • Мнения: 8 938
https://twitter.com/atvcomtr/status/817385348250664960

Фрагман  Peace
Йиит да ти се счупят ръцете дано! Айде бий го без мъжете бе мижитурко  #2gunfire ooooh!

# 14
  • Мнения: 8 938
Детето:Той не е такъв човек за какъвто го мислиш...Той е шампион!
 - Този човек не е никакъв шампион! Залъгва ви!
Този човек е убиец!
Шахин: Така ли те научи? Да виниш човек за историята която си чул наполовина ли те научи?
Али: Няма и една причина която да изкара убиец на човек прав!
Рауф:Този човек потърси сметка на тези които убиха синът му
Текин:Али Смит на 28 години гражданин на Чили...
 Ако пак се срещнеш с онзи човек...Ако повторно преживеем този резил...Ще съжалите и двамата
-Господине не казахте нищо относно Шахин Варгъ?
Рауф: Този човек е надежда на всички...


Общи условия

Активация на акаунт