По пътя на Керем Бюрсин и новите му проекти след "Въпрос на чест"/ Тема 28

  • 44 654
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 936






Скрит текст:
Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул. Висок е 1,79 м. В Турция е известен с ролята си на Керем Сайер в сериала "В очакване на слънцето".
Когато е на 10 месеца семейството му се мести в Единбург. До 13-годишната му възраст живеят в различни страни, тъй като баща му е инженер в международна петролна компания. През 1999 година се местят в САЩ и се установяват в Тексас. Там той се влюбва в театъра. Завършва образованието си по "Маркетинг и реклама" в Емерсон Колидж в Бостън. Керем започва актьорската си кариера в Лос Анджелис, като междувременно се труди на различни работни места. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман и участва във филмите "Sharktopus" и "Дворецът на прокълнатите". Учи актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Бюрсин владее отлично английски език и френски език - средно ниво. В гимназията се интересува от музика и свири на бас китара в група. Любител е на конната езда, силовите спортове, футбол, тенис, баскетбол и най-много лакрос. Любимият му актьор е Даниъл Дей Луис! Когато идва в Турция на сватбата на свой близък се среща случайно с Гайе Сьокмен и се записва в нейната агенция. Не след дълго е избран за първата си роля в сериал.



Harold's Fall
Mariner
The Music Man
Fiddler on The Roof
All out


Rozar Man/Macalester - 2006 г. - късометражен филм
Thursday/Grauss - 2006 г. - късометражен филм
Strawberry Melancholy - 2007 г. - независим филм
The Architect/Craig - 2007 г. - късометражен филм
Killian/Lennox - 2008 г. - късометражен филм
Wendigo/Andy - 2010 г. - независим филм
Sharktopus/Andy Flynn - 2010 г. - кино филм
Palace of the Damned/Adam - 2013 г. - кино филм
Unutursam Fisilda/Erhan - 2014 г. - кино филм


















El Polo Loco/Tequila Shoot - 2010 г.
Line/Sen Line Indir - 2013 г
Lipton/Sans Opucugu - 2014 г.
Turkcell - 2014 г.
Mavi - 2015 г.





Tüm Amerika Liseler Arasý Tiyatro - En Yyi Erkek Oyuncu
Evvy Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/The Architect-Craig - 2008 г.
Ege Üniversitesi Medya buluşması - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Dilek Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
20.Altin Objektif Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Kristal fare Medya Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
AYAKLI GAZETE 5.TV YILDIZLARI - En iyi genclik dizisi erkek oyuncu - 2014 г.
GQ Turkey - Rising Star Man of the Year - 2014 г.
14. Yılın Yıldızları Ödülleri - En İyi Erkek Sinema Oyuncusu/Unutursam Fisilda
22. İTÜ Başarı Ödülleri - En Başarılı Erkek Oyuncu/Unutursam Fisilda
GSÜ EN Ödülleri 2014 yılının EN İyi Dizi/Sinema Erkek Oyuncusu / Şeref Meselesi - Yiğit Kılıç (2015)








# 1
  • Мнения: 8 409
Първа в новата тема.  Party Party Party Hug Hug Hug

Дидко,  Heart Eyes благодаря за уютното ни местенце, страхотно е. bouquet Hug Heart Eyes

Позагубих се малко, но имам проблеми с компа, прецака ми се ЛАН-картата и още не съм го занесла на поправка, поради липса на време.  Peace Иначе ви чета от телефона, но ми е трудно да пиша. Peace Сега използвам служебния компотър.  Wink

Благодаря ви за всичко постнато в старата тема.  bouquet bouquet bouquet  Невероятен е Керемчи на снимките на "Мави", направо е трепач. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Чакам с нетърпение да започнат снимките и за сериала.  Praynig Praynig Praynig Няма ли най-накрая да я обявят тази партньорка, стига са ни държали в напрежение?! Mr. Green ooooh!

Харесва ми рекламата на Чаатай и той е страхотен на снимките, които гледах.  Peace



Габи,  Hug мерси за откъса от рекламата.  bouquet Да не ми се сърдят фенките на Серка, ама Керем повече ми харесва на клипа, тя нещо ме подразни, което ми се случва за първи път на общите им реклами.  newsm78  Ама нека пуснат пълния клип, че тогава ще видя дали пак ще е така. Peace


Тази е съвсем нова, пусната от агенцията му в инстаграм. Wink Хайде, чакаме новини.   Praynig Praynig Praynig




Снимчици от конференцията на "Мави", или каквото е там. Wink Peace  Shocked Ако повтарям нещо, сори. Praynig








Пък от това припадам направо. Shocked Shocked Heart Eyes

# 2
  • Мнения: X
Поздравления на Диди Hug Heart Eyes, новата тема е разкошна! bouquet

Снежи Hug Heart Eyes, смятам, че никой няма да се сърди, всеки има право на мнение, нали? Peace На мен и двамата ги обожавам, и двамата ми харесаха страшно много, страхотна лятна реклама ще е, дори не съм я видяла цялата, а вече ми е любима. Mr. Green До преди това ми беше първата, в метрото, а като се сетя, че пеят песен на любимата ми група ... #Crazy Blush Heart Eyes

Още една снимка, хаха Серенай как го гледа само ... hahaha



И видео. https://twitter.com/sekerciailesi/status/722072911708889088

# 3
# 4
  • Мнения: X
Този си е объркал мястото ... Shocked Joy

# 5
  • Мнения: 8 936
Снеже глупости за какво да се сърдим бе мила всеки си изказва мнението  Hug
ПП:От това което видях от рекламата ми хареса,но искам да видя цялостната реклама мен толкова не ме впечатли рекламата колкото,че нашите хора се снимаха най-сетне  hahaha hahaha hahaha hahaha
Освен това вече съм сигурна от погледите не става въпрос за рекламна любов тези летят та прелитат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

21 часа чакаме нали?  Wink


https://twitter.com/mavi/status/722094063290335233

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 8 936


Тея от Мави искат да ни уморят преди рекламата ли?
Бу не? Бу насъл бир ресим лан?


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
# 10
  • Мнения: 4 830
Невероятни!



# 11
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Hug Hug HugСтраааахооотен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 8 936
За тая реклама ще кажа едно само все едно са дошли от летен филм
Такъв заряд и енергия! Бравооо очакванията ми дори се надминаха  Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 13
  • Мнения: 4 830
МимчеееHug Heart Eyes

Диди, Hug Heart Eyes миличка, благодаря ти за новата тема!

Пресни чичеци за теб..



# 14

Общи условия

Активация на акаунт