Трето бебче

  • 2 079
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 155
Радвам се,че майките,желаещи повече деца, все пак не са на изчезване Laughing

# 31
  • Мнения: 229
Ние сме планирали 4 Grinning и все момчета.... newsm08 3а сега сме направили две....но и другите няма да чакат дълго...Инициативата идва главно от мъжката страна,който се смята(по негови думи) zа най_добрия татко на света Mr. Green Но не каzват ли така всички smile3521

# 32
  • Мнения: 155
Браво на вас Hug

# 33
  • Мнения: 65
Здравейте аз очаквам 4то бебе и като излезна по квартала с децата ме оглеждат като извънземно

# 34
  • Мнения: 505
Здравейте аз очаквам 4то бебе и като излезна по квартала с децата ме оглеждат като извънземно
Хихихи познато  Laughing Не ти ли казват нещо  Laughing

# 35
  • Мнения: 229
Здравейте аз очаквам 4то бебе и като излезна по квартала с децата ме оглеждат като извънземно
Grinning Бив6ата ми свекърва има 9 деца Sunglasses И на мен ми бе6е странно като си я представях с всичките как се раzхожда SunglassesА най много поzнавам едни,които са 11 Shocked ,но това не е в БГ..при нас да са ги ленчували след 5тото Laughing

# 36
  • Мнения: 2 673
Прекрасно е с две каки на 14 години ...и ......

# 37
# 38
  • София
  • Мнения: 5 606
Възхищавам ви се!!! И ние искаме да имаме три, но за сега е едно! Успех момичета - надявам се някой ден да давате съвети
 Peace

# 39
  • Мнения: 2 663
Ох, ако имаме възможност и всичко е ок искам да имам даже 5.Винаги съм искала 3, но сега искам повече.Съпруга ми не иска повече от 2 , но пак казвам ако имаме възможност, 100 % ще са повече.Сега опитваме да си направим второто и даже се моля да са близнаци.Ако стане няма да има по-щастлив човек от мен.

# 40
  • Мнения: 65
подиграват ми се че имам син за женене /15ГОД/ а ще раждам бебе

# 41
  • Мнения: 252
Здравейте,
Радвам се че все още има семейства, които искат да имат и 3то дете.Аз наскоро родих втората си дъщеря,и се надявам един ден да се сдобием и със син Simple Smile. Само да сме живи и здрави. Иначе, коментарите на мои познати по повод 2рото ни дете са от сорта на: "как се реши на второ?". Незнам какви ще са коментарите им, ако си имаме и 3то детенце.Пожелавам много радост и къмет на всички многодетни майки!!!

# 42
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ех, как съм я пропуснала тази хубава темичка до сега!!
Ние искаме 3 дечица , въпреки , че сега очакваме номер 1. Дано Господ ни дари с това щастие, иначе от глад няма да умрем, ще се отгледаме, да сме живи и здрави.

# 43
  • Мнения: 598
засега си имаме 1 ама искаме още! Аз лично искам 3, мъжът ми се усмихва на това. Абе живот и здраве, може и да успеем Simple Smile Винаги съм се възхищавала на многодетните семейства, мисля че са по-сплотени и щастливи, а и децата могат да израстнат по-отговорни... Познавам в Англия семейства с 5, 6 деца, дори едно с 12 и са страхотни, децата им също, така че мотивация не ми липсва. Едни приятели тук в България имат 3 деца, за третото им казваха че са луди, а сега чакат и близнаци... Българи са. Ама жалко че нямат подкрепа от другите, а само ги осъждат че са голямо и щастливо семейство...

# 44
  • Мнения: 453
Аз съм първата от 4 деца! Сестра ми е '89, другата '90 и брат ми '92- все трудни години за България! Можете да си представите с какво очи са гледали на майка ми, но тя винаги се е гордяла с нас! А сина ми си има млади лели и вуйчо! Когато се събираме заедно е много весело!
Мили мами на много деца, може да има много трудни периоди (особено, когато са болни от шарка едно след друго  Shocked), но хубавите моменти са 100 пъти повече!

Кураж!

Общи условия

Активация на акаунт