Трето бебче

  • 2 074
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Браво за решението да имате по три и повече деца .И аз се нареждам при кандидатките ,когато му дойде времето ,искам 2-3 дечица още .

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Дай Боже да имаме възможност- и двамата искаме повече от две дечица  Grinning

# 17
  • Мнения: 155
Имаш време за второ хлапе,бебокът е още малък Wink

# 18
  • Мнения: 171
Това е моята мечта - да имам поне три дечица. Дано да ме огрее някой ден късметът  Praynig, защото мисля, че и мъжете се плашат от толкова голямо семейство.  Laughing

# 19
  • Мнения: 155
Да имаш възможност да отгледаш повече деца е много важно,ние се сблъскахме с проблема "няма място вкъщи". А толкова си мечтая всяко от хлапетата да има собствена стая ...но в началото няма да имаме избор...е какво пък толкова- най-важното е да сме здрави Grinning

Dorka76 моят мъж не се плаши от многото деца ... и това започва да  плаши мен като се замисля newsm78

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Dorka76 моят мъж не се плаши от многото деца ... и това започва да  плаши мен като се замисля newsm78

 Joy Хе, развесели ме  Hug

# 21
  • Мнения: 155
Днес между другото чух един коментар за една жена към 50 годишна с шест деца .... та я бяха изкарали едва ли не луда.....аз не мисля,че бих се справила с толкова хлапета,не за друго ,а защото обичам да обръщам внимание на всяко поотделно, а това би било невъзможно в този случай,но и не мисля жената за луда  Crossing Arms възхищавам й се сигурно е много търпелива Thinking

# 22
  • Мнения: 505
mama Irena и моят не се плаши  Laughing Laughing Laughing Laughing Между другото - и той е от семейство с 6 деца. Казва, че му е било много хубаво. Аз 6 не знам дали ще имам, но 3 винаги съм искала.  Blush Твоите двама сладури радват ли се за бебето?

# 23
Кое е най-голямото богатство на света, кое е смисълът на живота на една жена - това са нейните деца. Какво по-хубаво от това да отледаш три деца. HugМного щастие и късмет с вашите съкровища!!! Laughing

# 24
  • Мнения: 155
Ето виждаш ли,дори да е било много по-трудно да се отглеждат деца по неговото време/не можем да не признаем,че малко или много в наше време сме улеснени в много неща,като започнем от пералнята/ хората не са се плашили напротив били са по-решителни от нас.
А за децата- каката е много щастлива-пее песнички на бебето и обеща да го гледаме заедно,а малкият забравя от време на време,че ще става батко Grinning дори на няколко пъти ми скочи на корема Wink

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз искам 3 деца,и ще ги имам ,стига обстоятелствата да позволят,разбира се  Peace

# 26
  • Мнения: 1 455
Толкова ви се радвам,браво! Wink И аз искам по нататъка трето ама мъжа ми не иска и да чуе.Странното е ,че до сега не е сменил и един памперс ама ей на опъва ми се Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 503
Поздравления и лека бременност ти пожелавам!!   bouquet Ние за сега чакаме бебе номер 2, но и двамата с мъжа ми винаги сме искали поне 3 деца  baby_neutral  baby_neutral  baby_neutral . Надявам се след година-две и ние да можем да се присъединим към клуба на многодетното семейство  Praynig . Това бебе го чакахме 18 мес., надявам се третото да стане по-бързо.
Иначе тук не е рядко срещано, едно семейство да има повече от 2 деца, и не се приема за странно. От нашия квартал за сега познавам две многодетни майки - едната има 6 деца, а другата - 8  Hug . Не им е лесно, но децата са най-голямата радост и всичко си заслужава!! А по-големите са толкова отговорни, и така помагат в отглеждането на малките, грижат се за тях, много зрели са за възрастта си.

# 28
  • Мнения: 1 104
Аз лично много се възхищавам на мамите с повече деца и искрено им се радвам. Аз също искам повече деца и дано всичко да е наред, съм сигурна че ние може и да опитаме. А в момента чакаме първото бебе и сега сме само на етап планове за следващите.

# 29
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Планираме пролетта да правим трето  Peace

Общи условия

Активация на акаунт