Аптека с доставка до дома

  • 1 249
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 731
Здравейте!
С ковид сме и сме карантинирани. Не можем да излизаме. Търся аптека, която да доставя лекарства до дома за София. Благодаря!

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 443
Ремедиум, но не са експресни доставките. Нямате ли някой близък, съсед, който да купи и остави пред вратата Ви необходимите лекарства?

# 2
  • Мнения: 731
Всички отказват. Страхуват се. Те вярвах, че ще изпаднем в тази ситуация.

# 3
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 222
Първо, че лекарствата едва ли ще дойдат до понеделник и второ, аптеките не доставят лекарства, които се отпускат с рецепта. Намерете близък да ви ги донесе пред врата/ тераса/ вход и т.н. Все пак не сте прокажени, нямате ли някой много близък, който да има малко акъл в главата?

# 4
  • Мнения: 1 902
Sopharmacy.bg/ доставят на следващия ден, но не може да се поръчват лекарства, които се отпускат само с рецепта.

# 5
  • Мнения: 2 749
Ей, съвсем изтрещя тоя народ! Пишете ми, ако живеете в София, аз ще ви донеса лекарства.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 980
Ако тези не свършат работа, пишете от кой район на София сте:
https://www.kupimi.org/?fbclid=IwAR0heN22A40FSSznXLTBX8R7v3ilsJ9 … UGFNrlSGbjTHUKbrY

# 7
  • София
  • Мнения: 12 654
А какъв е проблемът на близките, когато няма как да се видят с вас и да се заразят? Или ги е страх да не го лепнат по телефона? Многократно сме носили лекарства и сме пазарували за наши близки, докато са в карантина. Отиваме, купуваме каквото трябва и го закачаме на дръжката на входната врата, снабдени с маска и ръкавици. Обаждаме им се преди това по телефона и те оставят необходимата сума на същото място, а ние си вземаме парите, оставяйки продуктите. Нито се виждаме, нито се пипаме, нито се прегръщаме. Пликчето, в което са парите го изхвърлям, а след пипане на пари и преди пандемията си миехме стриктно ръцете, защото не се знае кой къде си ги е завирал, докато стигнат до нас.
Покрай тази болест съвсем изчезна явно човещината.

# 8
  • Мнения: 731
Леле, момичета, хиляди благодарности за отзивчивостта ви. Живея в Обеля 2.
Милинка, никой не ми вдига на телефона на купи ми.

# 9
  • Мнения: 11 558
Някое такси дали няма да се съгласи? Нали правят и те доставки.
Бързо оздравяване!

# 10
  • София
  • Мнения: 7 980
Леле, момичета, хиляди благодарности за отзивчивостта ви. Живея в Обеля 2.
Милинка, никой не ми вдига на телефона на купи ми.
Писах на ЛС.

# 11
  • Мнения: 743
Glovo предлагат услуга да ти доставят от където искаш в София до вкъщи ,възможно най-бързо.

# 12
  • Мнения: 731
Да, аз пробвах, но искат да платя с карта по интернет, а не на място. Аз не зная как се плаща с карта по интернет. Благодаря!
Glovo предлагат услуга да ти доставят от където искаш в София до вкъщи ,възможно най-бързо.

# 13
  • Мнения: 2 051
Може да се обърнете към общината.

“Ако сте поставен под карантина и нямате близки или познати, които могат да Ви доставят продукти от първа необходимост, можете да се възползвате от Социалния патронаж в съответната община. Можете да проверите по телефона дали общината, в която се намирате, предоставя тази услуга. Също така, на интернет страницата на Националното сдружение на общините на Република България се публикува актуален списък с общините (заедно с техните контакти), които организират доставка по домовете. За съдействие с доставянето на храна и продукти от първа необходимост, можете да се обърнете и към доброволците от съответната община.“
 София   02 818 85 22 и 02 818 85 53

https://coronavirus.bg/bg/news/917

Бързо оздравяване!

# 14
  • Мнения: 731
Вчера звънях на Столична община, но не предлагат тази услуга.
Може да се обърнете към общината.

“Ако сте поставен под карантина и нямате близки или познати, които могат да Ви доставят продукти от първа необходимост, можете да се възползвате от Социалния патронаж в съответната община. Можете да проверите по телефона дали общината, в която се намирате, предоставя тази услуга. Също така, на интернет страницата на Националното сдружение на общините на Република България се публикува актуален списък с общините (заедно с техните контакти), които организират доставка по домовете. За съдействие с доставянето на храна и продукти от първа необходимост, можете да се обърнете и към доброволците от съответната община.“
 София   02 818 85 22 и 02 818 85 53

https://coronavirus.bg/bg/news/917

Бързо оздравяване!

Общи условия

Активация на акаунт