Край на изборния ден

  • 3 001
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 495
Има ли учудени от резултата  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 080
По- добре да не беше гласувал за никого и какво правиш изобщо тук след като гласуваш за човек ,който пръста си не помръдна ,когато спряха лекарствата на епилептици и астматици ,онкоболни , храната за болни деца .Та той излъга ,че кръгла маса щяло да има по тоз въпрос - ама от умрял писмо чакай.не стига това ами кой знае колко пари е дал да докара 11000 турци .Аз пък не искам децата ми да са малцинство и разни мустафи да определят начина ми на живот .И утре ,като видиш някой Майбах да знаеш ти си определил децата ни да страдат а някой дебил да го е купил на наш гръб. Sick

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има ли учудени от резултата  Simple Smile
Леко. Не очаквах толкова категоричен резултат.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мислех ако случаиинооо Сидеров стане президент да си стягаме куфарите.Ей на пак ще си останем тук Laughing

# 19
  • Мнения: 116
Дали ще ни представя педераст или ще ни управляват рязани за мен е едно и също.За това днес не гласувах и не мисля да оставам в тази държава.

# 20
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Има ли учудени от резултата  Simple Smile
Ц,няма! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 080
Дали ще ни представя педераст или ще ни управляват рязани за мен е едно и също.За това днес не гласувах и не мисля да оставам в тази държава.
  202uu newsm10

# 22
  • Мнения: 326
Волен може да се цани за тромпетист в духовата музика  Mr. Green

Според мен избор между две злини не е избор! Въпреки, че е краен, Сидеров е прав за много неща... Мен лично ми писна да се сменят комунисти с комунисти... Аман!
Но всъщност изпитах тайно задоволство от поредния крах на Иван Костов - то бива-бива самонадеяност, ама тоя направо ме разби - то веднъж, то два пъти излагация, аре, стига  ooooh! Да мъ извиняват костовистите, ама тоз път се ос**ха!

# 23
По- добре да не беше гласувал за никого и какво правиш изобщо тук след като гласуваш за човек ,който пръста си не помръдна ,когато спряха лекарствата на епилептици и астматици ,онкоболни , храната за болни деца .Та той излъга ,че кръгла маса щяло да има по тоз въпрос - ама от умрял писмо чакай.не стига това ами кой знае колко пари е дал да докара 11000 турци .Аз пък не искам децата ми да са малцинство и разни мустафи да определят начина ми на живот .И утре ,като видиш някой Майбах да знаеш ти си определил децата ни да страдат а някой дебил да го е купил на наш гръб. Sick

Споко - чичо Волен след 5 години пак ще се пробва. И като стане президент, Дядо Коледа ще се оттегли в заслужен отдих. Чичо Волен ще раздава и лекарства, и храни, и играчки. Ако деца няма - и деца ще ви направи (то всъщност Митко ше ви ги направи, щото Чичо Волен нещо май не можел да го вдига). Капка-Снежанка ще вади подъръците от чувала на Чичо Волен. А Чичо Павел Шопов ще раздава семки и бонбонки. И ще се радват на труда си хората, и ще се обичат като братя!

# 24
  • София
  • Мнения: 6 363
просто най-голямата заблуда е, че на Първанов не му стигаха сините гласове.
това искам да кажа.  Whistling
тоест, дали сините гласуват или не, резултатът щеше да е същия.
нямаше никаква опасност психопата да стане президент. никаква.
но, имаше сериозна пропаганда, в полза на противното и сини гласове припнаха да
пускат бюлетинки, което си е ваше право, разбира се. Wink


е защо, според теб, е имало такава пропаганда (а като бонус ми кажи и къде, и от кого), след като нямаше никаква опасност психопата да стане президент (апропо, и аз така мисля)? нещо нема логика?

# 25
  • София
  • Мнения: 6 363
Дали ще ни представя педераст или ще ни управляват рязани за мен е едно и също.За това днес не гласувах и не мисля да оставам в тази държава.

ми да бяхте гласували за Беронов, тогаз...

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808

Ами, надявах се на разгорещени политически стълкновения Simple Smile Ама, не би. Шаркчица май отидЕ да вечерят Simple Smile

А и другите започнаха доста солени епитети да ползват. Ще има метли...

# 27
  • Мнения: 2 924
хм,значи не спечели. Колко странно.

# 28
  • Мнения: 1 080
Грешно ме разбираш или въобще не .нали знаеш - прасето рие и на гърба си хвърля. Mr. Green
Оттук нататък не бързам да отговоря . Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Правила на Форумите
2. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат премахвани.

Дали още нещо трябва да се добави...?
Защо просто не престанете...? Трябва ли да се омазва ситуацията от провокацията на един или няколко човека...?
Карайте го по-спокойно, пийте по една студена вода и дишайте дълбоко...
Тоест - сто пъти мислете, един път пишете...

Общи условия

Активация на акаунт