Раждане във II САГБАЛ Шейново (4 тема)

  • 35 675
  • 727
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 567
Аз съм имала лапароскопия и сигурно имам сраствания, но никой не ми е казваш досега.

Кажете, че съм стигнала до куфара де - козметика за бебе да слагам ли някакква? Simple Smile Примерно при смяна на памперс в стаята?

# 136
  • София
  • Мнения: 1 658
Аз си носех една мини опаковка (мостра) на судокрем и мажех дупето. И кремчето за зърна ми беше бая полезно.

# 137
  • Мнения: 2 523
На мен ми бяха полезни крем за подсичане,  крем за зърна и физиологичен разтвор.

# 138
  • Мнения: 700
Момичета, акта за раждане след 10 календарни или работни дни става готов?
Относно козметиката само крем против подсичане за смяна на памперса.Аз като раждах даваха подаръчен комплект и вътре имаше мостри на судокрем и крем здраве и те могат да свършат работа.
Вечер им правят тоалет на бебетата и нищо друго не ми е било нужно.

# 139
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Аз носех крем против подсичане.
Акта за раждане го взех вчера(специално се разходих до София),пише че е издаден на 4.10,та вероятно около 10-ти още е можело да го взема...

# 140
  • Мнения: 1 021
Моят е бил готов около седмица след раждането. Обадих се предварително да питам дали е готов и ми потвърдиха от Община Средец,за да не се разкарвам напразно.

# 141
  • Мнения: 139
Здравейте,
По повод акта да раждане на бебето ,таткото е с постоянен адрес в София,но аз не съм.
Трябва ли да се направи нещо от моя страна преди раждането,ще има ли проблем?
Въобще не съм ориентирана за тези неща  ,моля някой запознат да съвет!

# 142
  • Мнения: 578
Детето е с адреса на майката. Ако искате на има адрес в София, трябва вие да си смените постоянния адрес и с него и всички документи.

# 143
  • София
  • Мнения: 4 680
Трябва да си запиша час за тонове и Вецев ми е дал номера на регистратурата за записване на час, но никой не ми вдига
Само един тел ли е или са няколко?
Трябва ми час за четвъртък

# 144
  • Мнения: X
Как да се разбера с Емир ?

# 145
  • Мнения: 567
Питай Вецев за телефона й. Ама май е Имир Simple Smile))

# 146
  • Мнения: 1 021
Аз съм ходила и без записан час на тонове, не са ме върнали. Все ще вдигнат.

Ако не сте с постоянен адрес в София, просто ще си вземете акта за раждане от Община Средец.

# 147
  • Мнения: 602
Трябва да си запиша час за тонове и Вецев ми е дал номера на регистратурата за записване на час, но никой не ми вдига
Само един тел ли е или са няколко?
Трябва ми час за четвъртък

Вижте в сайта на Шейново, там имаше два номера.

# 148
# 149
  • Мнения: 2 523
Детето е с адреса на майката, освен ако не се спомене друго.
Тъй като лежах 10 седмици, не успях да си сменя адреса навреме и записах бебетата на адреса на бащата още в болницата. След това си взехме актовете за раждане от неговата община. Междувременно, аз си смених адреса да съм при тях и тогава ме питаха дали и децата са на правилният адрес.

Мисля че трябва да имате брак за да е възможна тази врътка обаче.

Общи условия

Активация на акаунт