Отговори
# 45
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Сега...

и преди години на същото място...

Спокойни почивни дни ....

# 46
  • Мнения: 3 208
Демет може само да се гордее с това, което прави Hands Clap Излишно е да казвам колко ѝ се радвам Heart Eyes

Появяването ѝ на терена >>> https://twitter.com/i/status/1451265052842024968



Хвърлянето на топката >>> https://twitter.com/i/status/1451233023949746179





През призмата на Оузхан >>> https://twitter.com/i/status/1451244104524894208
И на Гюлбахар Каракуш >>> https://twitter.com/i/status/1451243827763679253



"Един сериозен зрител" + "Всичко е хубаво Flowers Hibiscus Да правиш хубави неща с любимите си хора е още по-хубаво"

Поглед от залата Sunglasses Демет пак е на голям екран Stuck Out Tongue И пак е спечелила публиката Purple Heart



По време на мача



Победа за Анадолу Wink Победа срещу неинформираността.



Снимки в залата



Емоциите на следващия ден





Напомняне за втората ѝ плейлиста в Spotify (с рекламна цел, разбира се)




И за финал 2 класации - за съжаление на Златните пеперуди Демет няма да се бори за статуетка (за разлика от Оузхан)



Втората е на Ayaklı Gazete >>> https://www.tvyildizlariayakligazete.com.tr/9-ayakli-gazete-tv-y … lari-odul-toreni/ Може да се гласува безброй пъти Joy

Имам чувството, че само аз не раздавам награди Stuck Out Tongue Winking Eye Разбирам колко е лесно да привличаш трафик към сайта си чрез подобни класации, но понятието награда девалвира ужасно много...

Както и да е, по-важното е да имаме причини да си подскачаме ей така весело от крак на крак Wink

# 47
  • Мнения: 337





Мисля си , че Демет вече е избрала сериал и просто чака точния момент да се обяви. Ще е страхотна в ролята на Фалън и смятам , че точно Династия е избрала, той е близо до интригите. Пък и визиите ѝ леко подсказват
Режисьор на сериала щял да бъде  Çağrı Bayrak




По последни данни в топ 10 на най-гледаните проекти на платформата HBO Max в Бразилия сериалът „Твоят дом е твоята съдба“ се нарежда на пето място

# 48
  • Мнения: 3 208
Gray Heart

И на мен ми се мерна, че Чааръто и Ай Япъм преговарят за нов сериал, но не разбрах, че става дума за "Ханедан". С Демет са много сработен тандем, това би било трети пореден сериал за тях, но всчки са в различни жанрове... не знам... дано да е за добро, ако се окаже истина. Не мога да си кривя душата обаче, че чакам с нетърпение да видя "Тактиките" и как Емре Кабушак се е справил с режисьорската работа Kissing Face В тази връзка, малко актуални снимки от Шуки Wink





Направил си е мини-градина за подправки. Много здравословно живее Nerd

Дениз Байдар и сценаристката Пелин.




Демет с Оузхан



И днес някой беше изровил едно старо предаване на Беяз, в което гости са Демет, Юсуф Чим и Екин Мерт, както и певицата Гюлбен Ерген, която говори за дуета си с Оузхан Коч... има и скеч с него и Беяз... абе, пълна лудница е Joy





Това пък е Седа, която е голяма фенка на Демет и днес се е запознала с нея Heart Eyes



"Един от най-значимите и специални моменти в живота ми са тези 1 ч. и 30 мин., прекарани с теб Blue Heart Беше толкова естествена, толкова искрена, толкова красива и истинска... Още веднъж си казах добре, че те има. Единствена моя, красивото ми сърце, благодаря ти хиляди пъти за непринудения разговор, че ме изслуша, че ми разказа за себе си, че ме накара да се чувствам толкова добре. Докато съм жива, ще те подкрепям. Много те обичам. Никога не забравяй днес, може ли?"

Вчера пък подкрепи приятеля си Сердар Кьотук, с когото бяха заедно през лятото при една от почивките им.



И една прекрасна песен на Нил Караибрахимгил, чийто текст казва много, стига да има кой да го чуе Kissing Smiling Eyes




Скрит текст:
Ако имах машина на времето и можех да се обърна към себе си, когато бях на 17 години, щях да си кажа: - Най-важното нещо е любовта, изживей я пълноценно, това първо. Разбери какво обичаш да правиш и тогава
виж дали си способна на него. Ако не си, не си хаби енергията, остави го на тези, които могат да го правят. Ако можеш да го правиш, тогава си един от най-щастливите хора на света, но си прехапи езика и не казвай на никого. Намери хора, които обичаш и потърси начини да работиш с тях. Живей, яж, работи, успявай. И ако този маратон се случва с тези, които толкова обичаш, не работиш, а през цялото време даваш любов. Дръж се здраво за ръцете на няколко души. Тревожи се за техните проблеми. Лети с тяхното щастие, слушай какво казват. Не ги губи. Когато всичко се промени, ще имаш нужда от хората, които те познават и обичат в най-първоначалния ти вид. Не се сравнявай с другите. Не прави избори според критериите на другите! След това отиваш там, където отиват другите. Какво правиш там, пътят ти е различен! Не слушай какво казва съседът. Съседът ще говори за живота ти 15 мин., а ти ще го живееш, докато умреш. Движи се, нека ти стане навик да се движиш всеки ден.
Занимавай се със спорт, с танци, с шах. Това, с което усърдно се занимаваш, ще ти се отблагодари в бъдеще. Чети всеки ден, чети всичко. Какво е да си дърво, какво е да си Ван Гог, да участваш във Втората световна война
Какво е, разбери! Един ден всичкo това ще се подреди като пъзел, за да ти покаже невероятни истини. Момичета харесват интелигентността, успеха и хумора. Мъже ценят красотата, маниерите и спокойствието. Животът се движи от навиците. Ако искаш да направиш нещо добре, превърни го в навик веднага. Ако е навик, тогава се случва. Така е програмиран мозъкът. Ако правиш нещо през цялото време, не мисли за нищо друго, винаги прави така. Затова бъди много внимателна с навиците си! Не забравяй, че каквито навици си създадеш, животът ти ще бъде направляван от тях. Знам, че ранното ставане звучи ужасно, но ранобудните успяват в живота. Най-вярното нещо, което съм чувала. Понякога в 8 часа: до и 30 си завършила три неща и не можеш да повярваш на относителността на времето. Не клюкарствай! Знаеш ли какво са клюките - все едно да си изхвърлиш боклука в къщата си. Устата, вътрешността ви, къщата ви започват да миришат. Мислиш, че това ще те отпусне, но те омерзява. Подмини. Също така, не забравяй, че нещата, на които се подиграваш, ще ти се случат. Това са превратностите на съдбата. Момичетата са красиви, бъди независима, когато си красива жена. Печели си сама парите и ги харчи на воля, така че никой да не може да ти ги вземе, ако се разведеш или разделиш. Никой не може да ти вземе твоето. Можеш да отидеш, където поискаш. Мъже, красиви или не. Когато си мъж, никога не вдигай ръка на жени, деца или дори един на друг. Тази сила не е сила, страх е това! Храни се от слабостта да загубиш. И не можеш да задържиш никого, като го стискаш в ръката си. Напротив, остави дланта си отворена. Да обвиняваш някого, как да кажа, това е токсично чувство. Спира хората, вкарва ги в психологията на жертвите.
Отдръпни се от това. Всъщност вече напиши „Не се чувствам виновен“ на стената. „Не се чувствам виновен.
Не се чувствам виновен, Не се чувствам виновен. Ще видиш колко е полезно. Отдели един час за себе си далеч от телефона, компютъра, телевизора. Общувай със себе си или ще забравиш какъв човек си. Животът ти има свой глас, който другите не познават. Слушай го като морски рапан. Не давай на никого своята самота. Защото животът е красив, когато е споделен. Бъди благодарна всеки ден! Никога не пропускай благодарностите в молитвите си. Няма нищо, което да се отразява по-хубаво на хората от благодарността. Дори да си пожелаеш нещо стопля душата. Това, което имам, ми е достатъчно, дори ми е в повече, това е най-красивата философия на света. Не искайте от някого нещо, вместо това дайте нещо на някого, гледайте какво се случва след това. Ще има тъмни дни. Ще паднеш. Раните също ще се отворят. По това време помни, че в края на тунела винаги има светлина. Ще станеш и ще продължиш. Кажи "Обичам те. Обичам те толкова много" на любимите си хора, без да се уморяваш. Дори кажи „каквото и да правиш, който и да си, аз ще те обичам“. Не се страхувай да се страхуваш.
Затвори очи за тъмнината. Не се хвали, не бъди арогантен, не се мръщи. Увеличавай, умножавай, блести. Всеки ден мисли за живота си, сякаш писател ти го разказва. Би ли искал да бъдеш такъв герой? Ако искаш, значи си успял. Радвам се за теб.

# 49
  • Мнения: 4 611
От сторито на Демет





# 50
  • Мнения: 3 208
Много ти благодаря, Азисия Flowers Bouquet

Снимката на Демет от празния кино-салон е правена вчера. Съдя по дрехите, които благодарение на фенката ѝ Седа, за която писах вчера, можем да видим и в цвят Wink



Демет е изпълнила обещанието си да се запознае с един от дарилите най-много средства за Алперен, когато беше ангажирана с кампанията за неговото лечение. Действително и аз помня, че Седа беше много активна, така че браво на момичето. Хем е сбъднала една своя мечта, хем са помогнали на детето.



Споделила е снимката на Демет със следния текст: "Вчерашният ден е сбъдната за мен мечта. Да гледам Демет, да я слушам, да държа ръката ѝ, да я прегръщам, да я целуна и да усетя аромата ѝ...  да я гледам в очите, докато говори, беше толкова значимо и специално за мен Balloon Това щастие няма еквивалент. И го пожелавам на всички, които я обичат да им се случи един ден Hands Pray Знам, че ви е много любопитно за какво си приказвахме с нея. Мога да кажа само това - Демет е точно такава, каквато я виждаме - много естествена, непретенциозна, искрена, честна и говореща открито. Говорихме си по всяка тема откровено. За неща, които я правят щастлива, за неща, които я ядосват, работа, проекти, личен живот... Определено срещу себе си видях една решителна и силна жена, която по всички въпроси е много логична, здравомислеща и знаеща какво иска. Много добре ми обясни колко внимателно и обмислено е правила изборите си, както по отношение на работата си, така и в личен план, осланяйки се не само на чувствата, но и на логиката си. Сподели, че ѝ се иска да вярваме в решенията ѝ и да ги уважаваме Hands Pray Разбирам я напълно. Избира най-доброто за себе си и очаква разбиране от последователите си. Може да има ситуации, които не ви харесват и да сте мечтали за различни неща като фен, но коментарите, направени свободно в социалните мрежи по обиден начин, не са признак на любов и повярвайте ми, Демет чете всичко и се натъжава много. Беше толкова ясна, откровена и истинска. Демет е точно такава, каквато я виждаме и никога не ме/ни е подвеждала. Затова я обичам толкова много. Надявам се да се срещнем отново, скъпа моя...Heart Kiss"

Скрит текст:

Кучовците от последната снимка, споделена от Азисия, се казват Начо и Бела, вчера беше пуснала пост, че са се изгубили в някой от Истанбулските паркове. Днес съобщава, че са намерени Animal Dog


Иначе на днешната дата преди 4 г. приключва No. 309. С тази снимка зад кадър тогава се е разделила с героинята си Лале.



А днес точно направи реклама на постановката на екранната ѝ майка от сериала - Сумру Явруджук



Някои неща са истински и никога не се променят Kissing Smiling Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 48
Много точно го е написала Седа. Убедена съм, че Демет чете всичко и се разочарова от някой неща. Много хора не виждат хубавите неща които прави нейните каузи и инициативи, а се гледат други неща. На много от феновете не им харесва връзката и с Коч но тя сама си каза, че не търси принца на бял кон, защото е била разочарована. Въпреки не я познавам от близо за мен Демет е много истинска, искрена, знае е какво е бедност и помага. Прекрасна, Демет💗💗💗. Чакам с нетърпение новия и проект.

# 52
  • Мнения: 3 208
Теди, съгласна съм Hands V Най-куриозното е, че някои хора я критикуват за Оузхан заради една връзка, която не искат да приемат, че отдавна приключи, а други заради такива, които не са и започвали (а им се е искало) като с Енгин Йозтюрк, например Kissing Smiling Eyes В песента на Нил, която беше споделила онзи ден, много хубаво се казва, че другите ще говорят за живота ти 15 мин., а ти трябва да живееш с изборите си... В това отношение, смятам, че Демет действително знае какво прави, пък, ако не знае, сама ще си търпи последиците...

Днес отново се радва на постиженията на гмуркачката Шахика Ерджумен. Поставила е световен рекорд.



И гримьорката Налан се е присетила за съвместната им работа.



Дано по-скоро я видим в подобна атмосфера Heart Eyes

# 53
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Спокоен ден на всички в темата....

# 54
  • Мнения: 3 208
Да допълня серията на Гости Kissing Heart






Малко лигавене със сестра ѝ Дерия Stuck Out Tongue



От същия ден




Автограф за фенката Седа




Релакс с любимите ѝ медени свещи и малко рекламка на hepsiburada




Поредното интервю, в което не казва нищо ново за проект...



Превод Wink
Скрит текст:
Поздравите в началото няма да ги превеждам. Минавам по същество:

Акиф: Виждайки ви с мениджърката Ви, си помислихме, че срещата Ви е свързаноа с работа.
Демет: Няма връзка с работата. Не сме се виждали отдавна, вечеряхме само.

Акиф: Да започнем със събитието „Розова топка“ тогава.
Демет: Много хубаво беше, не знам дали можахте да го изгледате. За мен беше изключителна гордост, също така и посланието ни беше много ценно. Бях доста развълнувана. Смятам, че изпратихме добро послание и се справихме със задачата, много съм щастлива, за което.

Акиф: Определена ли е датата за филма („Любовни тактики“)?
Демет: Всъщност не ми казаха точната дата, казаха ми, че ще е между февруари и март, да не ви излъжа сега, но можем да кажем, че остава малко.

Репортер: В социалните мрежи говорят за дрехите, които носите. Много от тоалетите Ви се харесват.
Демет: Благодаря много.
Акиф: Мислила ли си за моделстване?
Демет: А, не, не съм се замисляла, не мисля и да пея, в случай, че искаш пак да ме питаш.

Реп: А за танци мислиш ли?
Демет: Винаги мисля за танци и винаги ще го правя. Акиф много се вълнува, харесват му.
Репортер: Би ли танцувала с него?
Демет: Ако поиска, защо не? Винаги!

Акиф: Има ли нов проект, продължавате ли да четете скриптове?
Демет: Чета сценариите, няма нищо окончателно обаче. Продължавам да чета, смятам че това е нещо много ценно, след изморителния период на снимки, да мога да чета хубави сценарии. Когато има нещо ясно, ще го разберете от мен непременно.

Репортер: Какво мислите за настоящите сериали?
Акиф: Следиш ли някой?
Демет: Да, всъщност следя всички проекти, всички се стараят много, така че уважавам безкрайно работата им и пожелавам да продължават успешно.

Репортер: В някои случаи насилието над жени е крайно, дори някои актьори са отхвърлили работата, когато са четели сценариите.
Демет: Да, четох за това. Не мога да сложа всички сериали под общ знаменател, но мисля, че балансът е много важен и това не е отговорност само на актьора... и без това тази тема е най-голямата ни рана. Изпращането на правилните послания е много важно. Опитвам се да съблюдавам за това в сериалите, в които участвам.

Накрая я питат какво мисли за новия сезон на O ses Türkiye и за Оузхан. Също дали има някакви изненади за края на годината. Отговори, че много харесва „Гласът“, но веднъж е пяла за края на годината и няма да го направи отново.







Въпросителната продължава да си стои

# 55
  • Мнения: 1 267
От фотографа Morteza Atabaki - @mortezaatabaki

# 56
  • Мнения: 9 732
Привет 

Благодаря за споделеното 

# 57
  • Мнения: 3 208
Флораленце, Мортеза се сети да пусне тези снимки 3 години по-късно. Дали не избърза малко Joy

Иначе честит ден на Турската републиката от Демет Balloon



Снимка с някаква руска почитателка от онзи ден, когато вечеря с мениджърката си Гьозде >>>



Надписът към нея е: "Защо си толкова сладка Heart"

Преди това пък с Нихан и Седа >>>



Малко фенско творчетво



И въпрос към Онур Алп с коя известна личност се е забавлявал най-много, докато танцува. Написал е, че отговорът е ясен - с Демет и е пуснал малко по-различна версия на "седналия" им танц, в която Демет си пее и финалът им е различен Stuck Out Tongue Winking Eye >>> https://twitter.com/i/status/1454142846974431235





Ако на някой му отива да се лигави, то това определено е Демет Kissing Face

# 58
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801

Спокойна вечер и прекрасна неделя....И сменяме времето с 1 час назад...да си поспите добре

# 59
  • Мнения: 9 732
Пожелавам ви красива и романтична октомрийска вечер Revolving Hearts

Общи условия

Активация на акаунт