Отговори
# 60
  • Мнения: 7 877
Случайно виждам С аромат на ягоди по бтв лейди и се загледах (отдавна не бях гледала тв).
Много ми стана мило да видя Деметчето толкова малка.
Оправи ми се настроението

# 61
  • Мнения: 3 222
Пепелче, сериалът е много сладурски и е доказателство, че няма нужда да правят ром-комите по 1500 серии...



Деметчето днес е някъде до морето. Вероятно е при Дерия, защото се е снимала и с дъщеричката на зълва ѝ Ясемин.

# 62
  • Мнения: 1 280
Кате, Morteza май го е налегнала носталгия по Санем. Smile

Sükrü е похвалил много Демет и няма търпение за Любовните тактики.

# 63
  • Мнения: 3 222
Florale, дали носталгията на Мортеза е по Санем, или по Демет - няма как да разберем Kissing Smiling Eyes Със сигурност обаче са малко дизи героите, които се споменават в други сериали, какъвто беше случаят със Санем в "Почукай на вратата ми". Днес попаднах и на този колаж, според който пък Дафне от "Любов под наем" гледа Аслъ от "С аромат на ягоди" >>>



Не съм гледала сериала, за да потвърдя дали е така обаче Animal See No Evil


Ето го и интервюто на Шуки >>>



Хванали са го да пие кафе на "Нишанташъ". Разговорът е съвсем кратък. Ще преведа само частта за Демет:

Шуки: Чета някои сценарии. Ще излезе и филмът ни. Чакам го.
Репортер: Отминалото лято Шюкрю засне филма "Любовни тактики", партнирайки си в главната роля с Демет Йоздемир.
Шуки: Говори се за дата февруари-март месец, но още няма нищо конкретно. Играхме заедно със скъпата Демет Йоздемир. Великолепен човек е. Според мен, много хубаво се получи филмът. Чакаме с нетърпение да го видим.
Репортер: Драма или екшън е?
Шуки: Жанрът е романтична комедия, много сладко се получи и ние на сета се забавлявахме доста. Много хубаво работихме, получихме положителни отзиви, затова честно казано и аз чакам с нетърпение филмът да излезе.





Иначе познахме, че Демет е при сестра си Дерия Wink



"През обектива на моята принцеса"


А феновете се вихрят покрай Хелоуин Flowers Jack O Lantern





# 64
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета....

Бъдете здрави и спокоен ден...

# 65
  • Мнения: 3 222
Допълвам  Flowers Cactus



Тези снимки са от вчера >>>







Архитектката ѝ Пънар беше пак у тях. Хвали Демет като домакин. Демет пък я хвали като архитект и така People Two Women Holding Hands




Тези са от днес >>>





Вече е и на зимна вълна



Междувременно излезе видео от "Розовата топка" >>> https://www.instagram.com/p/CVzyZ5Bg_e9



И най-много се радвам на снимката им с Шуки като Аслъ и Керем, която Демет сподели и се заформи диалог в сторита между тях Heart Eyes



Демет: Опитвайки се да не дам подсказка.
Шуки: Да идва най-накрая денят, в който можем да разкажем историята на тази сцена.
Демет: За разказването на тази история предлагам да има допълнително включване.

Скрит текст:

И без да съм гледала филма, тези двамата са ми вече много любими Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 7 877
Кати, 😍😍😍

Чакам ги заедно с Шуки с голямо нетърпение.

# 67
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета,
Гледате ли някой сериал в момента

# 68
  • Мнения: 3 222
Серията селфита в огледалото, през всеки ден от седмицата, продължават Kissing Face



Всъщност това ѝ е костюмчето, с което е била на шоуто на колежката ѝ Ясемин Сакаллъоулу.



Демет ѝ е написала: "Обери овациите тази вечер Heart Гордея се с теб Nature Star2 Винаги блести така People Dancer "

Кратко клипче, за да добиете представа каква публика е Деметеката Joy >>> https://twitter.com/i/status/1456140023993090051

Ето го и на gif-че, но без звук >>>



Доста приятели и познати на Демет също са били в залата - Берфу Йененлер, Дениз Байдар, Мустафа Аккан, Ирем Хелважъоулу Sunglasses

На излизане са я хванали за кратко интервю >>>



Отново показва невероятно поведение Hands Clap


Бърз превод:
Скрит текст:
Репортер - Здравейте!
Демет - А, познавам Ви. Отново ли? Дайте да спрем, не обичам така тичайки да говорим.
Репортер - Чудесно!
Демет - Как сте?
Репортер - Добре. Вие как сте?
Демет - Добре. Дойдохме да видим шоуто на Ясемин. Много хубаво беше! Страшно се гордея с нея. Следя я още от времето на "Харбийе". Всяка жена има различна история. Нейното пътуване, успехът ѝ, наистина ме впечатлиха много. Запознахме се с нея в инстаграм. После си станахме приятелки. Наистина много се гордея с показаното от нея.  
Репортер - Няма ли всяка жена история за успех?
Демет - Определено има, но сега станахме свидетели на нейната история и се радвам, за което. Разбира се, всяка жена има различна история, изпълнена с успехи.
Репортерът се опитва нещо друго да пита.
Демет го изпреварва - Знаеш ли, много хубави въпроси задаваш Joy (Това беше малко тип - внимавай какво ще бъде следващият ти въпрос)
Репортер - Благодаря. Историята за успеха на Демет Йоздемир каква е? Как бихте я разказали?
Демет - Вероятно сега съм в най-добрата си фаза. Как ще бъде занапред - не знам. За работата, за семейството ми - мечтая си красиви неща и ги следвам. Каквото мислиш, това и получаваш. Другите може и да не смятат така, но за мен и това е достъчно и е вид пътуване.
Репортер - Оправдаха ли се очакванията Ви (в смисъл - получихте ли това, което искате)?
Демет - За мен е достатъчно. (Тук нещо добавя и се смеят, но не го чувам добре)
Репортер - Имахте приятна вечер - забавлявахте се, смяхте се...
Демет - Сега да не питаш после какво ще правите Joy
Репортер - Какво ще правите?
Демет - Ще спя, сутринта много рано станах, тичах по задачи цял ден, тук е последната ми спирка. Да не карам прителката ми да ме чака (за Дениз Байдар става дума).
Пита я за Оузхан.
Демет - В студиото е. Работи.
Репортерът пак нещо пита и Демет отговаря - бива ли такова нещо? Опитва се да си тръгне. Отново я спира с въпрос за бабата на Коч, какво ѝ имало преди няколко седмици. Демет го пита дали не се бърка нещо. Репортерът настоява, че не се бърка и имал сигурна информация. Демет деликатно му казва, че ако иска да продължи разговора в тази посока, не е необходимо да се записва. Здравословно нещо било. Демет приключи, казвайки, че може да не са искали да я натъжават, но че не знае да е имало подобно нещо и пожелава лека вечер.

И последно - DEK ще бъде излъчван в Полша от 3 декември по TVP Nerd Доста вече станаха държавите, в които го продадоха Wink

Последна редакция: чт, 04 ное 2021, 23:26 от super_katia

# 69
# 70
  • Мнения: 3 222
Още от днешната серия Relaxed Дрънкулките веднага са влезнали в употреба, ако се загледате в дясната ѝ ръка Wink



И през призмата на Марта Оборска Heart Exl



Направи реклама на "Клубът" по Нетфликс с Баръш Ардуч, Салих Бадемджи и Гьокче Бахадър.



Ето за какво става дума >>>



Малко снимки от вчера





"Не ме будете, докато лятото не се завърне"



Приятелката ѝ Джансел се е присетила за Демет.

Реклама на "Златните пеперуди", придружена от следния текст:



"Остана мноооого малко до нощта на онези, които показват силата си и малки златни пеперуди вече летят пред очите ми! Heart Eyes Готови ли сте да споделите вълнението ми и да бъдете уловени в блясъка на малките златни пеперуди, летящи около мен? Тогава е време да гласувате през последните 4 дни в анкетата! Nature Sparkles Между другото, имам и ПРЕКРАСНА изненада за вас в най-очарователната нощ от годината, но нека това бъде наша тайна."



Междувременно някъде в Грузия Sunglasses



Както беше споделила фенското творчество с надпис "Понякога" - просто си стои и пие чай, а обстановката около нея гори Nature Fire



И за да не изневери на себе си, пак помага на някакви кучета Animal Dog



С Токио, както винаги си разменят сторита със закачки. Общо взето Токио споделя, че са говорили над 30 мин. Демет му отговаря, че му казала, че един час не им мърда, но не им се получило. Той ѝ пише, ама ако сложим и съобщенията преди това и после продължават с техните си лиготии Kissing Face



Това е обзорът на последните дни Kissing Smiling Eyes

# 71
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте момичета,
Кате, благодаря за всичко споделено... Heart

Днес времето за кафе е неограничено....

# 72
  • Мнения: 3 222
На пазар Laughing







Добре, че се вижда маската в дясната ѝ ръка, че щях да ѝ се скарам Stuck Out Tongue Winking Eye




Подкрепа за Gazete Magazine по TV8 на приятелката ѝ Ейлем Ипек



Дживан, щракнат от Оузхан и поредното куче...




И малко с героите на SBSV, днес някой се е присетил за тях






За сега толкова Kissing Smiling Eyes

# 73
  • Мнения: 16
Здравейте! Много я харесвам тази актриса. Гледах първо Домът, в който си роден е твоята съдба и после потърсих за други сериали. Изгледах Стая 309, а в момента гледам Ранобудна птичка. Ще се радвам да предложите някой друг хубав сериал с превод. ☺️

# 74
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте! Много я харесвам тази актриса. Гледах първо Домът, в който си роден е твоята съдба и после потърсих за други сериали. Изгледах Стая 309, а в момента гледам Ранобудна птичка. Ще се радвам да предложите някой друг хубав сериал с превод. ☺️
Можете да гледате Ягодова любов

Общи условия

Активация на акаунт