На море в Гърция 2021-VII/2022

  • 51 108
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 691
Според мен италианците имат по-строги мерки, защото дадоха страшно жертви в началото на пандемията. Чела съм, че няма семейство, което да не е пострадало. Те затова и се ваксинираха така масово. И в края на краищата, на който не му харесва, не е нужно да ходи в Италия или в която и да е друга държава със строги мерки.

P.S. По БТВ новините съобщиха за големия пожар на "гръцки" ферибот. Извинете, но съм възмутена от тази дезинформация.

# 706
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Не знам дали някой е писал, но има промоция на самолетните билети в Aegean. За билети, закупени до 3-ти март, деца до 12 години пътуват безплатно - мисля до октомври  /ако не се лъжа и с един чекиран багаж/.

# 707
  • Мнения: 4 915
Здравейте,

Септември планираме да почиваме на Евия. В коя част на острова има избор от малки, китни, живописни плажове и заливи, със зеленина наоколо?

Ако знаете, и кое е това място?

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 11:26 от Free Soul

# 708
  • Мнения: 5 898
Здравейте,

Септември планираме да почиваме на Евия. В коя част на острова има избор от малки, китни, живописни плажове и заливи, със зеленина наоколо?

Ако знаете, и кое е това място?


https://goo.gl/maps/Q2CeT3wL2pUWbTW79

# 709
  • Мнения: 4 915
Благодаря!

# 710
  • София
  • Мнения: 590
Това е нудистката част на плаж Хиляду. Там често са разположени палатки. Има още едно малко плажче на север от това, на което има пещера, но се стига до него по една козя пътека, доста стръмна. Мястото е страхотно. Пътят до там е стръмен и с доста завои, но си струва. В източната част е много живописно и зелено. Освен този плаж на мен ми харесват още Лимнионас и Влахия (не се ползва краткият крайбрежен път!), Ахлади. Но аз си падам по такива закътани места, без барове на плажа.

Последна редакция: сб, 19 фев 2022, 16:20 от viper

# 711
  • София
  • Мнения: 11 989
Здравейте


# 712
  • Мнения: 1 401
Змия, браво на теб! Да си изкараш чудесно!

# 713
  • Мнения: 9 188
Е браво бе Змия. Simple Smile студенокръвна си 🤣🤣🤣
ти ни закопа ..откри сезона
къде се престраши и колко -* е ввводата

# 714
  • София
  • Мнения: 11 989
Близо до Аспровалта, водата според телефона ми е 12 градуса, според дистанционния термометър на приятели е 10!

# 715
  • Мнения: 9 188
Герой 🏆🥇

# 716
  • Мнения: 487
леле леле,опасна змия си ти Simple Smile В такава студена вода, няма начин да се пробвам аз.

# 717
  • София
  • Мнения: 3 457
От скоро имаме куче.И ще трябва да се съобразяваме и с него в нашия живот ,почивки  пътувания.За местата за настаняване е ясно.Ще търся и резервирам подходящи.НО  не съм обръщала внимание какъв е режима на плажуване или посещения на заведения и други обществени места с куче? Някой може ли да даде насоки,с които да се съобразя.Багаж и за него ще трябва да приготвяме Simple Smile А тъкмо уж стана лесно като порасна детето....Laughing

# 718
  • Варна
  • Мнения: 3 945
На повечето места като хотели , къщи за гости , ваканциони апартаменти има проблеми с кучетата.Единствено  няма проблеми с кемпер или на къмпинг и то с кротко куче . Ако вдига на главата си орталъка никъде не става ! Най - лесното решение родители или приятели да приютят животинчетата докато сте на почивка Simple Smile

# 719
  • София
  • Мнения: 11 989
За местата за настаняване не мога да кажа нищо, но в заведения и магазини влизаме без проблеми с кучето. Дори в аптеки сме влизали. Като цяло гърците се отнасят много добре с животните.
Не ходим на урбанизирани плажове, затова и за тях не мога да се изкажа.
В исторически и археологически места не пускат кучета.

Общи условия

Активация на акаунт