Абонаментни кутии в България - Тема 19

  • 48 598
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 348
Момичета, как мога да откажа кутията на Кибрит? Писах им имейл, отговориха ми след това казах, че отказвам, препратили са ми пак същоя имейл като отговор. Даи е отказана. Няма да съм тук и няма кой да ми я вземе

# 706
  • Мнения: 67
Момичета, как мога да откажа кутията на Кибрит? Писах им имейл, отговориха ми след това казах, че отказвам, препратили са ми пак същоя имейл като отговор. Даи е отказана. Няма да съм тук и няма кой да ми я вземе

Според мен ще е най-сигурно, ако ги потърсиш по телефона.

# 707
  • Мнения: 2 226
Момичета,  не можах да се въздържа да не споделя - получих имейл от MyFullBox

Забелязвате ли "намалението" ? Да,никакво
Същите тези "80 % от реалната цена" , които стоят откакто е създадена
Това ако не е жалко и смешно не знам...
Дори влязох на сайта да проверя дали не са намалили нещо, ама не са

# 708
  • Мнения: 75
Имате ли описание на продуктите?
Момичета това ми е кутията от черен петък на pick en dazzle

# 709
  • Мнения: 1 399
По принцип такива лъжливи намаления подлежат на санкции, та ако продължат със спама и глупостите могат да отнесат някоя доста голяма глоба!
Момичета,  не можах да се въздържа да не споделя - получих имейл от MyFullBox

Забелязвате ли "намалението" ? Да,никакво
Същите тези "80 % от реалната цена" , които стоят откакто е създадена
Това ако не е жалко и смешно не знам...
Дори влязох на сайта да проверя дали не са намалили нещо, ама не са

# 710
  • Мнения: 82
Имате ли описание на продуктите?
Момичета това ми е кутията от черен петък на pick en dazzle
В кутията не,но в сайта получих описание.

# 711
  • Мнения: 1 351
В кутията не,но в сайта получих описание.
Може ли да го снимате или да кажете кои са продуктите?

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 18:39 от bubanka

# 712
  • Мнения: 82

Последна редакция: пн, 22 ное 2021, 18:40 от bubanka

# 713
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз снощи за малко да я поръчам кутията, но добре че се отказах. Реално е добре за цената си, но пък от всички продукти имам по много и нямам нужда. Simple Smile

# 714
  • Мнения: 75
Искам да направя включване относно балсама за устни в кутията на Goodbox - страхотен! Устните ми бяха много зле и само сменях балсами и нищо... Пробвах и този на Pawpaw, защото някой беше казал тук, че се е справил с много напукани устни и... ами нищо не стана. Накрая, естествено с много скептицизъм, пробвах и балсама на Goodbox и съм влюбена в него! Устните ми се оправих за един ден. В допълнение ще кажа, че я поръчах кутията за декември.

# 715
  • Мнения: 241
Някой пробвал ли е тази? Предходните изглеждат много яки. https://toogood.ltd/category/previous-boxes/

# 716
  • Мнения: 1 351
Някой пробвал ли е тази? Предходните изглеждат много яки. https://toogood.ltd/category/previous-boxes/
Много готина и различна кутия! Определено ще очаквам каква ще е тази за декември. Дали разкриват предварително продуктите?

# 717
  • Мнения: 348
Не знам дали някой го сподели по-рано. Това са разкритите продукти на Лейди бокс.



# 718
  • Мнения: 2 209
Тази марка C.L.L.C. я не познавам. Виждам, че я въртят в кутиите и проявих интерес да я разгледам. Понеже съм във вечно търсене на добра и безвредна слънцезащита винаги търся тази категория продукти в дадена серия козметика.

Така ми бъркат в здравето първите три слънцезащитни съставки, че бързо го прескочих...
Не срещам добри отзиви за продуктите, разгледах състава на повечето продукти, ами масла и липиди. Това вероятно е био козметика, но и алкохол и парфюми, и накрая нищоправеща.
То аз съм се отказала от българските кутии, но майка ми /на 65г./се запали. И заради нея ги прегледжам, но ми се струва, че само ще се разочарова от това издание или бъркам???

# 719
  • София
  • Мнения: 1 914
Някой пробвал ли е тази? Предходните изглеждат много яки. https://toogood.ltd/category/previous-boxes/

Ехааа. Много готина кутия. Как досега не сме я открили?
Харесах даже няколко от предходните... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт