Чорапогащник, от кога?

  • 2 943
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
 Сега чувам,че не може. Аз му обувам от миналия месец.

# 16
  • Мнения: 1 233
Ние сме с чорапогащник от около два месеца. Не съм чувала да не може да се обуват.

# 17
  • Мнения: 1 030
Според мен, когато стане студено и по-малко се излиза навън, по-удобно е с ританки, от гледна точка на това, че при смяната на памперса ританките по-лесно се обуват и събуват...Чорапогащникът е по-прилепнал и според мен, ще е малко по-трудно обуването и събуването, отколкото ританките..

# 18
  • Мнения: 8 505
Не виждам причина да не може.Дреха като дреха.

# 19
  • Мнения: 4 621
От когато реши майката. За пръв път чувам, че не може на малки бебици newsm78

# 20
  • Мнения: 2 849
Обувала съм от новородени ,имам съвсем малки размери ,меки и топли .

# 21
  • Мнения: 1 165
Не виждам причина да не може.Аз  даже мисля да й купя няколко за зимата,за да я обличам под ританките с тях .

# 22
  • Мнения: 2 019
И аз вече започнах да слагам.Не виждам причина да не може newsm78
Peace

# 23
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Не виждам причина да не може.Дреха като дреха.
newsm10
И след като е подхваната темата, аз искам да попитам какви чорапогащници купувате на бебешоците /до годинка/? Ако може да цитирате фирма - производител. Ние сме на 3.5 месеца, а всички чорапогащници, които съм виждала по магазините са доста дълги за нас. Предварително ви благодаря!

# 24
  • Мнения: 191
Има и чорапогащници за новородени,а и не мисля,че има проблем да се обуват ........и ние вече не ползване ританки.С чорапогащника сме си добре,а и са по-плътни:))

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Има чорапогащници които са с размер 00 и са от 0 до 3 месеца, 0 - 3-6 месеца и т.н. Макар че зависи и от производителя. В повечето магазини за бебешка стока има такива, най-малките мисля са турски.

Тук сме с един от малките, който още ни става  Simple Smile Никога не съм му слагала ританки, предпочитам чорапогащник, той поне не се изсулва.

# 26
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
И ние от 2 месеца носим. Само не мого да разбера аз ли не търся където трабва, ама всички модели, които ми предлагаха, са й големи на мишката. Та сега я караме с 3-4 бр., които ми ги даде една позната.

# 27
  • Мнения: 6 164
Аз явно все на големи съм попадала - сега е на 6 месеца и най-после му стана един по мярка.
Иначе отговора на другото от кога - от 0
оС.[/color] Wink

# 28
  • Мнения: 1 881
Защо да не може? Аз имам чорапогашници, които са за 2-3 месечно бебе. Дъщеря ми от тримесечна си беше с рокличка и чорапогащник

Мдааа, и аз така......

# 29
  • София
  • Мнения: 3 787
Ние сме с чорапогащници от 6 месечна възраст.Много удобно нещо.За пръв път чувам,че на малки бебета не се обували.Защо newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт