Ехография

  • 578
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте някой може ли да ми каже дали е наред всичко с ехографията ми защото генекологът каза че всичко е наред но още не се вижда сърдечна дейност на плода. Последна м 16.08

# 1
  • Мнения: 542
С какъв ехограф ви гледаха? Аз вчера бях на преглед и се чу сърдечен ритъм, последната ми менструация беше на 23.08. Ако са ви гледали коремен ехограф, може би заради това не се чува нищо или сте с по-късна овулация. Щом гинеколога е казал, че всичко е наред, не се притеснявайте излишно.

# 2
  • Мнения: 3 728
Аз бих посетила и друг лекар. Сърдечна дейност обикновено се вижда около 7-8г.с., а ти си почти в 9г.с.

# 3
  • Мнения: 8
Само с коремен тази снимка е от понеделник 4.10  тогава бях първи ден от 7ма седмица

# 4
  • София
  • Мнения: 13 031
През тази седмица вече може да отидеш на преглед и да засечете пулсациите.
Към 04.10. е нормално с коремен още да ме се засича. От тогава е минала седмица. Затова е добре още в първия пост да се уточняват подробности.
По снимката няма как да гадаем само, но ако имаш доверие на лекаря си и към момента нямаш оплаквания, кървене, болки или нещо друго, единствено ти трябва търпение.
Успешна и лека бременност ти желая!

# 5
  • Мнения: 8
Имам зацапване кафяво но само след ходене до тоалетна изписаха ми папаверин и утрогестан бях на системи , но си продължава лекарят казах че не вижда нищо притеснително

# 6
  • София
  • Мнения: 13 031
От кога е зацапването? Преди или след прегледа започна? Преди това прави ли кръвни изследвания? След зацапването ходи ли на преглед?

# 7
  • Мнения: 8
И по време на зацапването ходих на преглед пускаха ми системи и инжекции но не спира , но каза че не вижда нещо притеснително като ме гледа и незнам дали  е възможно да имам някоя киста и да е от нея

# 8
  • София
  • Мнения: 13 031
Нищо не разбирам. Нали последно те е гледал на 04.10.? Ако от тогава кървиш още, ходи ли в спешно АГ отделение? Там гледаха ли те?
След 04.10. гледаха ли те пак и кога последно потвърдиха, че липсва сърдечна дейност?
Защо не опишеш всичко, вместо да ти тегля думите с ченгел?

# 9
  • Мнения: 8
Последната м е 16.08 първия преглед на който отидох беше на 23.09 тогава ми каза че има плоден сак но да отида след седмица на 25.09 отидох защото имах зацапване ( не кръв а кафяво зацапване след ходене до тоалетна) гледа ме каза че не се вижда кървене но ме оставиха в болнецата под наблюдение на системи за 3 дни изписаха ме и до 30.09 нямах зацапване на 1ви отидох отново слагаха ми пак системи и на 4ти доктора ме прегледа казах му че зацапването продължава но каза че не вижда нищо притеснително

Общи условия

Активация на акаунт