Спешно молим за инхалатор

  • 2 654
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте на всички, повечето дами и господа които следят '' Благотворителност '' ме познават. Аз съм самотна майка на момченце. От Варна сме. Преди време потърсих помощ тук и не само ми се подаде ръка а и намерих истински приятели.Благодарни сме и двамата с малкия човек  за това. Извинявам се предварително ако на някого искането ми, му се стори нагло или досадно. Инхалатора, който използваше сина ми до преди няколко дни се счупи и много спешно търсим друг. В момента нямам възможност да закупя а ни трябва изключително. Ако някой има такъв, който вече не използва ще бъдем изключително благодарни да го използваме. Благодаря, че ме изчетохте и дано не съм предизвикала негативни емоции на някого чрез темата си.

Последна редакция: сб, 09 окт 2021, 18:01 от Mariqmagdalena9898

# 1
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
МарияМагдалена, какъв е инхалаторът, от който момченцето ти има нужда? Ако пратиш линк, откъдето може да се поръча и адреса ти за доставка ще го поръчам още днес.

# 2
  • Мнения: 18
@marie_curie Толкова много ти благодаря с цялото си сърце. Този, който използвахме и се счупи беше под формата на коте на Омрон. Не държа да е изобщо тази марка, просто да е компресорен инхалатор с малка маска за дете. Ще ти се от благодаря веднага щом си стъпя на краката.

# 3
  • Over the hills and far away
  • Мнения: 148
Писах ти на лични. Няма нужда да ми благодариш Blush

Общи условия

Активация на акаунт