Идея за начупване на косата

  • 22 001
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Здравейте  Grinning МОже и да греша,но мисля че пяната за къдрици си е за къдрава коса по рождение и се ползва с цел оформяне на вече готови къдрици  Confused
Аз иначе ползвам черния тафт( за силна фиксация).Слагам доста на мокра коса,изсушавам без да разресвам и косата стои като на клечки ,става доста твърда.След това си слагам един крем "Брилянтин" за оформяне и блясък,и тя се начупва.Ами така си правя косата от 3 г и съм доволна  Wink

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 612
а защо аз не се справям с дифузера newsm78


споко не си сама
и аз си нямам на идея как се ползва и съм го оставила да прашолясва
 #Silly

# 17
  • Мнения: 4 053
а защо аз не се справям с дифузера newsm78


споко не си сама
и аз си нямам на идея как се ползва и съм го оставила да прашолясва
 #Silly

айде де,светкайте ни Crazy

# 18
  • Мнения: 9 093
И аз в началото не знаех за какво е дифузера, но тук любезно ми обясниха Flutter
На мокра коса може да се сложи пяна (може и без пяна, но ефектът не е същия), косата се прави на отделни топчета (снопчета, като в шепата събирате коса) и навирате в дифузера. Аз даже движа напред назад, понякога си навеждам главата надолу. Ефектът е бухнала начупена коса.

# 19
  • Мнения: 1 986
 айде, ще кажа как аз го ползвам Wink-още докато е влажна косата ,нанасям пяна,навеждам я надолу и "пълня" дифузера с нея,после приближавам към главата и от време на време въртя самия дифузер-задържам 1-2 мин.,и после пак CrazyНе знам дали си представихте процедурата Crazy

# 20
  • Мнения: 49
Здравейте  Grinning МОже и да греша,но мисля че пяната за къдрици си е за къдрава коса по рождение и се ползва с цел оформяне на вече готови къдрици  Confused
Аз иначе ползвам черния тафт( за силна фиксация).Слагам доста на мокра коса,изсушавам без да разресвам и косата стои като на клечки ,става доста твърда.След това си слагам един крем "Брилянтин" за оформяне и блясък,и тя се начупва.Ами така си правя косата от 3 г и съм доволна  Wink
Да така става супер,но пък трябва след 2 дни пак да си миеш косата.Ти на колко я миеш?

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
  С дифузера е много лесно,но друг вариант са "лепящите" ролки и тези, които са като пръчки и могат да се чупят на всички посоки Crazy/като на рекламата за кафето "Нова Бразилия" Wink
Може ли малко инфо за тези ролки, и ако е възможно - снимка? Благодаря  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 076
Мокря косата с бира,начупвам я леко с пръсти и става .Къдрите се оформят прекрасно,косата става лъскава,а казват,че бирата подхранва.Накрая си допивам биричката  bowuu

# 23
  • Мнения: 14
Незнам дали разбрах точно-не искаш да ползваш сушоар ли?Както и да е мойта коса е пълен "праз",а от пяната ми излиза пърхут.Пробай с яйчен белтък разбит добре/може на пяна/,ако е къса косата става и половин-слага се на мокра коса,суши се пак с дифузер, но става много къдраво и трайно! Недостатък е че няма блясък.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 612
И аз в началото не знаех за какво е дифузера, но тук любезно ми обясниха Flutter
На мокра коса може да се сложи пяна (може и без пяна, но ефектът не е същия), косата се прави на отделни топчета (снопчета, като в шепата събирате коса) и навирате в дифузера. Аз даже движа напред назад, понякога си навеждам главата надолу. Ефектът е бухнала начупена коса.

айде, ще кажа как аз го ползвам Wink-още докато е влажна косата ,нанасям пяна,навеждам я надолу и "пълня" дифузера с нея,после приближавам към главата и от време на време въртя самия дифузер-задържам 1-2 мин.,и после пак CrazyНе знам дали си представихте процедурата Crazy

мерси и на двете
  bouquet
всичко разбрах и ще опитам някой път

# 25
  • Мнения: 1 986
  С дифузера е много лесно,но друг вариант са "лепящите" ролки и тези, които са като пръчки и могат да се чупят на всички посоки Crazy/като на рекламата за кафето "Нова Бразилия" Wink
Може ли малко инфо за тези ролки, и ако е възможно - снимка? Благодаря  bouquet

За съжаление,не мога да ги снимам/ако някой може-да се включи/,но "лепящите" ролки ги има във всеки козметичен магазин-кръгли,с различна големина,продават се в опаковка по 6 бр./има и най-различни цветове/кичура коса се навива и "полепва" около тях-според моя фризьор,не е желателна честата им употреба,тъй като се накъсва косата Confused-иначе пък правят косата със страхотен обем Peace
 А за пръчките знаеш как изглеждат,нали Wink

# 26
  • Мнения: 739
а кога правите всички тези процедури ?  Thinking
Ще ми се да пробвам да си я начупя с пяна и пръсти, бира, белтък, но я мия вечер и ако си легна така, сутринта ще съм  Crazy. Същото важи и за рогчетата, ако се направя като Бьорк ...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
а кога правите всички тези процедури ?  Thinking
Ще ми се да пробвам да си я начупя с пяна и пръсти, бира, белтък, но я мия вечер и ако си легна така, сутринта ще съм  Crazy. Същото важи и за рогчетата, ако се направя като Бьорк ...


При мен ефекта от къдренето е за един ден,защото косата ми е мека и на следващия вече се е поизправила за това сутрин най-добре с рогчетата,защото убиват и не може да се спи с тях ,но с парцалчета,хартиики,меки ролки може да се преспи.

# 28
  • Мнения: 2 897
Навиваш си я след къпане на парцалчета .....

Добра идея,ефикасен метод Peace
Може и с ролки тип маркуч

# 29
  • Мнения: 8 917
Пробвай да си направиш опашка, на която да сложиш ролка - за тази цел са идеални онези старите - железните с ластик - аз имам такава реликва от младите години на майка ми и ми върши чудедна работа Hug

Общи условия

Активация на акаунт