Колко свобода трябва да получи едно 17 годишно момиче?

  • 9 615
  • 179
  •   1
Отговори
# 105
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
От предишните й теми останах с впечатление, че не е имало взаимност. Нещата са били само в нейната глава.
Не разбрах дали има прогрес с 27 - годишния колега. Той може и да не знае, че е обект на копнеж.

# 106
  • София
  • Мнения: 62 595
Само че Ромео е старичък  за романтики и извоюване на свободата на любовта, а Жулиета е доста добра манипулаторка за възрастта си. Simple Smile

# 107
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Ромео-то може изобщо да не е схванал каква роля му е отредена. Даже може да си има някоя на неговата възраст.

# 108
  • Мнения: 280
От предишните й теми останах с впечатление, че не е имало взаимност. Нещата са били само в нейната глава.
Не разбрах дали има прогрес с 27 - годишния колега. Той може и да не знае, че е обект на копнеж.

Взаимност има. Колкото аз имам интерес към него, толкова и той към мен.А дали има някоя на неговата възраст ,нямам представа, по негови думи иска само мен, но дали е така.....

# 109
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Майка ти, ако знаеше, нямаше да те остави да работиш с/около него.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
"На тези хора не може да се има доверие."
Как го разбра това? За какво им се довери? Кога предадоха доверието ти?
"Те ми нямат доверие."
Сигурно, защото многократно са те хващали в това да ги лъжеш и да правиш неща, с които предаваш доверието им.
Ако опиташ да обърнеш всичко написано горе (ти обаче не би си дала този зор) може и да се промени нещо.

# 111
  • Мнения: 280
Майка ти, ако знаеше, нямаше да те остави да работиш с/около него.

Знам, за това не знае

Poohito, най-добре да им споделя за тази моя тръпка нали? Този път да бъда искрена с тях, да видим дали ще даде резултат

# 112
  • Мнения: 18 734
Ще даде резултат.Накрая той  ще ти покаже истината ,не те.

# 113
  • София
  • Мнения: 62 595
Иска ти се да споделиш, но знаеш много добре, че ще стане скандал, от който ще останеш сама, защото възлюбеният ще се покрие и ще отрича, защото си непълнолетна и е колега на майка ти - двойна причина.

# 114
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 321
На 17г.може да са една глава по-високи от  нас и да са с 20кг по-тежки,обаче са непълнолетни и зависими.
 Ние сме родителите и по закон ние носим отговорност за тях.
Защото ако не дай Боже се случи нещо,родителите са виновни.
Ако детето тръгне по лош път-пак родителите са виновни.

В моя дом естествено  има някакъв ред и правила и аз държа те да се спазват.
Не бих допуснала вкъщи да се влачат всякакви индивиди.
Защото къщата ми не е хан.И не е безопасно.

Домашни купони-в нашия блок също има правила.Живеем в затворен тип комплекс.Ако след 23ч се вдига шум,идват охраната и домоуправителя,ако не се справят звънят на 112.И кой ще е виновен и ще плаща глоби-пак родителите...

Ходенето по домашни купони също не е никак безопасно.

Пълна свобода може да има самостоятелния ,пълнолетен,независим и зрял човек,който е способен сам да носи отговорност за себе си.
Но даже и тогава,пак се налага да се съобразява с ред и правила.

# 115
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Този ти е интересен сега, но в бъдеще може да ти писне. Ще има и други момчета/мъже. Няма закъде да бързаш.

Ако искаш да следваш нещо, сега е времето да решаваш какво и къде.

# 116
  • Мнения: 280
Иска ти се да споделиш, но знаеш много добре, че ще стане скандал, от който ще останеш сама, защото възлюбеният ще се покрие и ще отрича, защото си непълнолетна и е колега на майка ти - двойна причина.

Знам, че ще стане скандал, да а възлюбеният все още не го познавам толкова добре, че да предположа каква ще бъде реакцията му .

Дана, знам от 10 години какво искам да следвам и все още продължавам да го искам, даже ще уча и втора специалност.

# 117
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 321
Е то не е задължително всички да следват.
Някои имат други интереси-мъж,бебе,работа...такива неща...
Важното е да знае какво точно иска.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Най-добре е да споделяш и да казваш истината.
Да кажеш "мамо искам днес да се прибера в 19. Ще ходим на кафе с Ваня." И ако майкатимине в 18 през кафето наистина са си там с Ваня. Ако 10 пъти мине майка ти и се обади и винаги си казвала истината тя ще повярва.
Ако ти вярва ще можеш да кажеш, че харесваш Гошо и мислиш, чеи той те харесва и утре ще бъдеш само на кафе с него или с него и други приятели.
Ти обаче не искаш това. Искаш драмата на тайните и криенето.
Освен това, за да очакваш неодобрение очевидно и ти знаеш, че Гошо не е човек, на когото може да се разчита да се заяви сериозно, като някой с чувства към теб пред родителите ти. Иска ти се Гошо да те харесва така, ама той те харесва, колкото опцията за нещо свежо в леглото и знаеш, че от позицията на опита и липсата на влюбена слепота майка ти ще види това и няма да е съгласна.

# 119
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Той ще избяга, ако чуе за бебе.

Мисля, че родителите й има много да патят. Майката сигурно нарочно й е намерила работа при нея, за да я контролира, а авторката си паднала по общ колега.

Общи условия

Активация на акаунт