💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 76 283
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 20 179
Стоян е баща на Елизабет, а модераторите в бг-мама се опитват да крият това от вас, като трият теми и коментари.
Този новорегистриран профил да не е на някой участник в Игрите 🤔

# 1 846
  • Мнения: 1
Това е Мани,със сигурност 😂

# 1 847
  • SF
  • Мнения: 21 244
Lemy, не е вярна тази "информация". Подминавай.

# 1 848
  • Мнения: 20 179
Може, идва да ни просветли 😁
Есме, аз за това помислих, че може да е Мани. : ))

# 1 849
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
Нека да си пише тук този потребител защото само пуска нови теми а само в тази могат да се коментират теории Simple Smile Всеки е свободен да си пише всякакви конспирации - нека пише, че ние зациклихме на Мани и това си е Joy

# 1 850
  • Мнения: 1 726
Като цяло убедително твърдят, че гладуват на реката.
Аз от скоро пробвам да не ям по 24 часа и честно казано, ми се струва абсурдно да не се дава никаква храна. То не е само гладът, но започва главоболие, виене на свят, може дори да започнеш да трепериш, а това съчетано с жега и физическа умора ми се струва непосилно, дори опасно.
Сигурно осигуряват някакви съвсем  минимални калории, които не им стигат и ги карат да се чувстват по-гладни..

Седял съм една седмица без храна,  не е кой знае какво.Преживява се.Проблема са първите 1-2 дни,  защото по навик се сещаш за храна в определени часове.Дали им дават нещо минимално,  или нищо не им дават не знам,  но че седят гладни се вижда и с просто око.За седмица и нещо през които са на реката Морунов и някои други заприличаха на сенки.Това няма как да стане,  ако ги хранят редовно.

# 1 851
  • SF
  • Мнения: 21 244
Не ги държат рисково гладни. Осигурен им е здравословния минимум от храна. Вода имат в количества.

# 1 852
  • Мнения: 5 793
Да, но с тази разлика, че те не се гласят да стават будисти, а играят силови игри. Моят приятел е по-слаб от Рабухчиев и Симеон, но яде омлет от 10 яйца само на закуска. А дори някой да не умре буквално, колабира или нещо такова, ако си прецака стомаха заради начина на хранене там не мисля, че е нормално. Но те първата година им изпочупиха краката и все едно нищо, то е крак ще зарастне ... все едно нищо не е станало.

# 1 853
  • Мнения: 10 395
И аз мисля, че това ядене на сурови жаби и подобни изцепки са за пред камерата. Това дори може да е подсъдно, ако се заразят с някакви бактерии. Вероятно им дават някакви вафли или подобни гадости.

# 1 854
  • SF
  • Мнения: 21 244
И аз мисля, че това ядене на сурови жаби и подобни изцепки са за пред камерата. Това дори може да е подсъдно, ако се заразят с някакви бактерии. Вероятно им дават някакви вафли или подобни гадости.

Дават им, дават им минимумът калории. Вафли чак не.
Никой не ги кара да ядат жаби и гущери. Нямат такова условие.
Преди да подпишат договорите, участниците са напълно наясно какво ги очаква. Всички са в добро, дори перфектно моментно физическо състояние. Явяват се по собстгвено желание на кастинг. И тези, и миналогодишните, и бъдещите участници в игри, свързани с воля, кураж и оцеляване (сървайвър, ферми, игри на глада...) са наясно какво ги очаква и какво се очаква от тях. Или поне би трябвало да са наясно. Разбира се, че при определени условия или промяна в здравословното им състояние, те могат да бъдат освободени и заменени. Това е тв предаване, не е истинско оцеляване. Контролирано оцеляване е. Simple Smile

# 1 855
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не могат да бъдат наясно, че ще ги лъжат на всяка крачка. Нито това е включено в договора.
Всичко останало е приказки за наивници.

# 1 856
  • earth
  • Мнения: 1 334
Участници като Морунов и Мартин нямат въобще мазнини. Когато губят тегло, те губят мускулна маса, което е нездравословно. Могат да се засегнат и вътрешни органи. Вие бихте ли се доверили на продукцията да определи какво е здравословен минимум на храна?

Това с гладуването е голяма глупост. Не мога да разбера как хора, които години наред са полагали усилия да си изградят телата, се подлагат на това за оня дето духа.

# 1 857
  • Стара Загора
  • Мнения: 454
Малко информация от "конкурентното предаване", която е показателна за отношението на И&А към зрителите.: В петъчния епизод бяха допуснали гаф в показанията на хронометрите, което будеше някакви съмнения. Ииии.....днес в страницата на предаването във FB има подробно обяснение и извинение към зрителите (и наказание за тези, които са правили монтажа).

# 1 858
  • Мнения: 9 700
Трети сезон е. Не е първи. Сценария и отношението на Продукцията към играчите са предвидими според мен. Едва ли очакванията им са били, че отиват в реалити с честно спортно състезание. И нашите очаквания като зрители бяха по-високи, но няма много изненадани от това, което гледаме. Даже ако се абстрахирам от един-два момента, поне според мен се получава не лош комичен сапунен сериал. 

# 1 859
  • Мнения: 6 357
Ще съм шокирана, ако специално тази продукция ни се извини за нещо. Те са над нещата 😃

Общи условия

Активация на акаунт