💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 76 231
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Малко информация от "конкурентното предаване", която е показателна за отношението на И&А към зрителите.: В петъчния епизод бяха допуснали гаф в показанията на хронометрите, което будеше някакви съмнения. Ииии.....днес в страницата на предаването във FB има подробно обяснение и извинение към зрителите (и наказание за тези, които са правили монтажа).

Това никога няма да се случи в продукция на Тупарев.

# 1 861
  • SF
  • Мнения: 21 167
От трите сезона, този ми е най-интересният. Миналогодишният не ми допадна. В момента сигурно гледат хора и потриват ръчички за новия кастинг: "Ще ги разбия! Ще ям жаби, ще пия вода от локвите, но съм там!"

# 1 862
  • Мнения: 6 247
Като им е толкова акълът, ще ходят по кастинги и ще влизат в такива предавания. Повечето читави хора не биха и си помислили да участват баш в Игри на волята.

# 1 863
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Рабухчиев, Милен и син, Стоян, Статимир, Вайс и Лазаринов

# 1 864
  • Мнения: 2 107
Аз също съм против гладуването, а и минали години като спечелеха каквато и била битка племето на реката им даваха кошница с храна. Сега ги залъгват с грошове и мизерни пици.
Дават им оризови бисквити като много прегладнеят, защото миналата година няколко участника си прецакаха стомасите с кисели те джанки.
Не ми прави удоволствие да гледам измършавели и измъчени хора.
И наистина се топят мускули, когато няма мазнини.

# 1 865
  • Мнения: 9 700
Аз имам предложение за догодина към Продукцията.
Ако трябва да има "звезда" предлагам на вниманието кандидатурата на Божигол.
- Свободен агент е.
- Активно спортуващ с достатъчно допълнително тегло, което позволява по-дълъг престой без храна.
- С изключително богат опит и практика в стоенето и носенето на вода на терен и извън него. Правил го е в над двадесет отбора, може да го направи отново.
- Притежава изключителна точност - от пет-шест метра често и без проблем успява да улучи 7 см греда.
- Невероятен в логическите игри и математиката за втори клас. Ще открие изцяло нови хоризонти.
- Обещава записването на синхрони да се превърне в приказка - всичко ще се получава без дубли. Също така записването им може да е опасно за екипа - може да умрат от смях.
- Няма да остане неподгонено "котенце", открива възможност за лИбовни линии в сюжета.
- Певец с изключителни познания в "модерната" балканска музика. Пее без да се смущава и с удоволствие.
- Добряк. Не носи зло в себе си.

# 1 866
  • SF
  • Мнения: 21 167
Не ми прави удоволствие да гледам измършавели и измъчени хора.

И на мен, но това го има в концепцията на играта. От първата година се знае, че едни "пируват", едни нижат риба, за ядат боб и ориз, а третите берат джанки.
Една реална седмица не се равнява на една снимачна седмица.

# 1 867
  • Варна
  • Мнения: 132
Неделчо много ми се издигна в очите последните епизоди. Моите фаворити лично са - Елизабет, Морунов, Неделче и Боби. Измежду тях може би Морунов и Боби са най-комплексните играчи.

# 1 868
# 1 869

Общи условия

Активация на акаунт