💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 76 046
  • 1 869
  •   1
Отговори

Анкета

Вярвате ли, че Мани стигна справедливо дотук /без помощта на продукцията/?

Опции:

# 30
# 31
  • Мнения: 1 117
Бамби с фен.

# 32
  • Мнения: 2 001
Мани:
"Момиче, сметки без кръчмар не стават!"

Аз си мисля - Именно, именно - кръчмаря е Тупарев!

# 33
  • София
  • Мнения: 5 718
Благодаря за новата тема! 🌺
Нямам предпочитания и очаквания за това кой ще е на реката.
На последната снимка Красима прилича на себе  си.

# 34
  • Мнения: 1 117
На последната снимка Красима прилича на себе  си.
Да, защото не е минала през Фотошопа. Grinning А на снимките, които си качва в Инстаграм, е неузнаваема.
Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 2 001
Напоследък с това масово фриволно използване на "фотошоп" като нарицателно някак звучи сякаш всяка кифла има Adobe Photoshop в къщи и знае как да го ползва да си прави физиономията.  

Авторите на съответните разкрасяващи апове за телефон сигурно си умират на мъка и завист.

# 36
  • София
  • Мнения: 12 298
Благодаря за темата!
Гласувах за приключенците. Имат нужда малко да заслабнат.
Красима всякак ми е противна, и с Фотошоп, и без.

# 37
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стоян

# 38
  • Мнения: 5 876
Значи Елизабет все пак се разбира с Елена, нямат пререкания.

# 39
  • Мнения: 2 560
Ехааа Красима добре се обработва. Преди няколко дни племенникът ми гледаше нещо в Тик Ток и там видях Елизабет, едвам я познах и тя не пести от филтри. Тази неприяница водещата също. Каква е идеята? А не са грозни жени, но то очи, устни, зъби. А при положение, че си ги виждал НА телевизора е повече от смешно. Сега психарии като на Мани и Кремена грам няма да споменавам, че там е болестно състояние.

# 40
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дано не познавам, ама ми се струва, че Андрей ще бере ядове.

# 41
  • London
  • Мнения: 6 732
Да не намекваш, че имат нещо?Rolling Eyes

# 42
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нищо не намеквам.

# 43
  • Мнения: 2 001
Сори ако е пускана вече, тази снимка ме озадачи. Паулина и Туджаров заедно във весела компания.

# 44
  • London
  • Мнения: 6 732
Ами поясни какво имаш предвид. Аз лично не мисля, че имат нещо ....просто приятелство. Но си признавам, че няма да съм Ок да дундуркам деца докато мъжа ми се вее нагоре надолу било с мъже или жени толкова често. Не че моя не излиза...., Но сякаш Андрей е всеки ден някъде соло. Предполагам покрай предаването се получава така, но аз хипер бих се изнервила в даден момент.Joy Може спокойно да я взима....и оставя на някоя баба детето или и него да вземе.....знам ли.Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт