💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 78 086
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 1 944
Особено на висене на дънер и на ровене за торбичка. Страшно добра.Joy
Миленка изкопа цял канал до Китай Wink

# 901
  • Мнения: 6 886
Стратимир е добър в някои игри, но не блести. Нищо общо с Морунов, Андрей и Неделчо да речем. Стратимир като играч спокойно може да бъде заместен от Рабухчиев и Валентин (макар последният да се изложи днес), а Валентин със сигурност е по-добър от Стратимир в логически игри и пъзели. Не е уау играч и не смятам, че заслужава да стигне далеч. Дразни ме и колко е кух и с кофти характер.
Семира е далеч от силен играч. Спокойно може и тя да си ходи скоро. Не я надценявам, но смятам, че не е тотал щета. На моменти ми е симпатична. Милена е единствената жена в това племе, която одобрявам.

# 902
  • London
  • Мнения: 6 732
Семира е сравнително слаб играч, не може грам да се сравнява с Ванчето от миналия сезон. То никоя в този сезон не е толкова добра като Ваня. Но не надценявайте Стратимир- добър е в някои игри, но е от слабите мъже този сезон.
Аз не надценявам Стратимир, но ми се струва, че ти го подценяваш. И надценяваш силно Семира.
Стратимир до момента играе много добре в племенните битки. Днес мина идеално по трасето примерно Simple Smile

Ясно е, че Продукцията реди играта. Но в двете племена Стратимир има много повече място сравнен със Семира. Най-малкото дава възможност на Продукцията за много по-разнообразни и силови игри.
Едно е племенна битка и съвсем друго индивидуална. Историята помни достатъчно калпави като им дойде ред да направят нещо сами......

# 903
  • Мнения: 20 233
Абе да не си тръгнат накрая и двамата, и Семира и Паулин.

# 904
  • Мнения: 64
За мен по-интересната част от състезанието са договорките и стратегиите. На който му се гледа чисто спортно състезание, да си пуска Евроспорт, Диема Екстра и т.н.

# 905
  • Мнения: 6 886
Дано Бойците отидат на съвет. Жълтите си ги харесвам, за мен са определено най-силното племе този сезон. Мога да ги сравня с Ловците и затова смятам, че ще ги разпаднат.

# 906
  • Мнения: 9 700
В Игрите на Тупарев всичко е възможно.
В анкетата първи глас за "Все ми е едно".
Ако са бойците - Мани ще е с имунитет, така че ми е все едно от кой ще отпада Семира в петък.

# 907
  • London
  • Мнения: 6 732
Пожелавам си в битката тази седмица да отпадне Сратимир.
Така де....да помислим малко и за отшелническите битки. И стига само жени са отпадали.

# 908
  • София
  • Мнения: 1 005
Семира е сравнително слаб играч, не може грам да се сравнява с Ванчето от миналия сезон. То никоя в този сезон не е толкова добра като Ваня. Но не надценявайте Стратимир- добър е в някои игри, но е от слабите мъже този сезон.
Аз не надценявам Стратимир, но ми се струва, че ти го подценяваш. И надценяваш силно Семира.
Стратимир до момента играе много добре в племенните битки. Днес мина идеално по трасето примерно Simple Smile

Ясно е, че Продукцията реди играта. Но в двете племена Стратимир има много повече място сравнен със Семира. Най-малкото дава възможност на Продукцията за много по-разнообразни и силови игри.

Абе то и в трите племена всички други заслужават повече място от Мани, ама нА, още я гледаме!

В анкетата гласувах за Бойците! Искам да си ходи тази Наглост!

И как само ги облъчи всички бойци, че на Стоян не му е чиста работата.... Хич не е глупава, просто тя за да оцелее, прилага тактиката "разделяй и владей" и "нападението е най- добрата защита"!
 И все пак не искам да се дава гласност на такива нагли, арогантни  същества... колкото по-малко ефирно време за нея, толкова по-добре! И без това света се е напълнил с манита!

# 909
  • Мнения: 193
На Стратимир силата му е в преминаването на тези халки и мостове. Друго не виждам от него - нито блести с ум, че да става за пъзели, нито е някакъв велик стратег или играч. Даже не е интересен.

В  сравнение с него коалицията на Тунджаров ми е много по-интересна.
Оф, явно частта с Биг Брадър я пропускам. Чак се дразня, че пълнят времето с някакви скандалчета тип битовизми и шушу- мушу неща в храстите и зад дуварите.
Не можеш да сравняваш играта на Стратимир и Семита в битките. Ако останат все такива като Семирчето и Туджаров, то ще стане само чесане на езици и дребни интрижки. Битки цък.

Отдавна съм се примирила, че този сезон няма да гледам спортно състезание, а сапунени сериали.

Ама, че разбира се, че ще предпочета Семира пред този абсурд Паулина и Стратимир.

Семира за разлика от тях двамата е изключително интелигентно и приятно за гледане момиче. А на онези двамата много им знае устата, ама Семира е права, че в битката за територия Стратимир забави отбора най-много, а след това и Милена. Стопи им цялата преднина.

А и няма голяма значение колко са добри на игрите. Важното е да се измъкват от елиминациите и да имат достатъчно силни играчи около себе си, че да оцелеят.

И плюс това предпочитам мъжка силова на плажа на отчелника, че на Марти да не му е скучно.

# 910
  • Мнения: 5 475
Моля да ми отговорите- щяхте ли да харесвате повече Паулина, ако беше взела храната? Има сили да иде на дуел. Показвала е, че може да спечели. Трябваше ли да се откаже от имунитета?

# 911
  • Мнения: 41 784
Какво мислите по следния въпрос - играта е снимана лятото и каквото е било, било. Обаче дали и монтажът на всеки епизод е свършен отдавна, или сега монтират ден за ден като от многото материал подбират на какви нюанси да наблегнат според реакциите на зрителите в интернет? В края на краищата даже и някога да са били изготвени епизодите, излишният насниман материал едва ли е изхвърлен и защо да не модифицират сега според конюнктурата?

# 912
  • Мнения: 6 886
Няма сила, която да ме накара да започна да харесвам Паулина. Излъгах се в началото, но няма да се излъжа пак.

# 913
  • London
  • Мнения: 6 732
Хитрата сврака взе да укорява Семира що видиш ли не й напълни търбуха....пък нейните грошове не ги даде за същото. Е това е Паулина....каквото и да направи няма да ми хареса, червива е, егоцентрична и фалшива.

# 914
  • Мнения: 6 886
Днес наглостта на Паулина стигна нови висоти. Искаше ми се да я шибна през телевизора. Учудих се на търпението на Ралица.

Общи условия

Активация на акаунт