💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 76 262
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 416
Колкото и да е дразнеща и досадна Паолина в Биг Брадър ската част на играта, то в битките се справя доста прилично.
Така ли? В кои битки точно? Даже и днес само Семира игра. А Паулина след битката с Марти е само зрител, даващ акъли.

# 931
  • Мнения: 6 294
СправяШЕ се прилично. Напоследък е или публика, или meh.

# 932
  • Мнения: 2 577
Всъщност, Семира прояви чутовна глупост тази вечер, похабявайки ценните си грошове за номинацията на Стратимир. Не знам дали по принцип не ѝ достига досетливост или за момент се притесни / разконцентрира и Ралица фино я преметна.


Защо да е глупост? Тя е наясно, че така или иначе е номинирана. Вероятността да не се върне е огромна. За какво да ги пази тези грошове? Така поне си достави удоволствието да номинира един от двамата Паулинчовци. Щеше да е чутовна глупост да им купи храна, точно пък на тях. Не знам от къде й се понесе славата на Паулина, че е много добър играч? Реално една Милена е много по-комплексен и силен играч. Паулина е бавна и тромава. На пъзелите никаква я няма. Мааалко по-добра ми е от Семира.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 00:05 от Хоп-Троп!

# 933
  • Мнения: 9 664
Аз мисля, че Семира знаеше, че няма да й предложат имунитет, та взе каквото дадат.. много ясно, че няма да избере партито, че да прави кеф на полската пръчка.

# 934
  • Мнения: 95
Полимир изгорЕ. Отново браво на Семира!
Всъщност, Семира прояви чутовна глупост тази вечер, похабявайки ценните си грошове за номинацията на Стратимир. Не знам дали по принцип не ѝ достига досетливост или за момент се притесни / разконцентрира и Ралица фино я преметна. Стратимир, така или иначе, щеше да бъде номиниран от Валентин, Туджаров и самата Семира. Нали ги дадоха как се наговарят преди съвета, ако Поли е с имунитет, да стрелят по Стратимир, като втора опция. На него номинацията просто "не му мърдаше". Т.е. излиза, че с всичките си грошове Семира си купи една ... тортичка.
Макар да не мога да я дишам, направо и мен ме заболя как жестоко я наиграха. И това, на фона на факта, че ѝ предлагаха да организират цял купон, по случай рождения ѝ ден. Трябваше да се съгласи, според мен, а не да проявява дребнавост. Защото сега какво се получи?! Вместо кон, взе кокошка.
Какво като се е случило да е с някои хора, които не харесва? Тя само веднъж ще има възможност да отбележи този специален ден в живота си. Не я разбирам и нея...

Но сбърка, че не взе двата гласа според мен.
И аз си помислих, че е допуснала грешка в първия момент, но след като в последствие предложиха на Семира да посочи еднозначно единият номиниран, то реално можем да заключим, че Поли постъпи разумно, защото притежанието на допълнителен глас/-ове щеше тотално да се обезсмисли в една такава проекто-ситуация.

Милена реално изпрати Семира на елиминации. Страшна приятелка.
Не, по никакъв начин не я е изпратила на елиминации, защото гласът на Милена нямаше никакво значение конкретно в тазвечерния съвет. Дори и Милена да беше посочила Рабухчиев, както направиха Вальо и Туджаров, Семира пак щеше да бъде втората номинирана, заради капитанския вот на Рабухчиев.

Ако Рабухчиев имаше акъл щеше да даде два гласа за Туджаров и тогава да избира той. Ама Кинг Конг… кво да го правиш.
Рабухчиев още отпреди съвета си беше решил, че ще номинира Семира.

Абе щом Мани успя да победи Соня, Елизабет и Елена, значи и Семира мкже да победи Полимир. Без нея няма да има толкова джавкане при сините все пак.
Семира е учудващо кротка и неконфликтна напоследък (нещо, което дори водещата отбеляза). Според мен, ще си ходи тази седмица.

Стратимир е многокомпонентен участник, да не кажа – един от най-силните във формата. Мисля, че ще е грехота толкова кадърен играч да отпадне нелепо на такъв ранен етап от играта. Ще ми се да го гледам в обединеното племе. Но ще видим, има време... Simple Smile

Според мен не се е прецакала,защото гласовете щяха да са така,ако са достатъчно умни ПСР де
3 - Стратимир
3 - Семира
1 - Валентин
И остава още един глас,защото Рабухчиев има 2 и можеше да го даде за Валентин.Така той щеше да реши на битка да ходят Семира и Валентин с претекст,че Семира е най-слабата,а Валентин се е издънил на днешната битка.Валентин според мен е по-добрия вариант за противник от Стратимир,но нали са си уж близки и не искаше да се изправя срещу някой от нейната коалиция.

# 935
  • Мнения: 6 294
Паулина не е най-силната жена този сезон. Дори не е най-силната жена от Приключенците.
Продължавам да смятам, че Семира постъпи умно. Нямаше как да номинира Паулина, Рабухчиев би бил силен противник, а на този етап е нормално да се държи за коалицията. Няма логика да номинира Милена, защото хем се имат, хем Семира осъзнава, че Милена е силен играч. Остава Стратимир, който за момента не се е доказал в индивидуална  битка и е напълно възможно да се издъни дори без помощ от продукцията. Пък и не го харесва и ще й е кеф да го отстреля в битка.
Много правилно беше също, че избра да номинира директно, но тортата не беше ли включена също?

# 936
  • Мнения: 2 372
В момента има някакъв лайв с Паулина, Стратимир, Рабухчиев и Валентин. Изглеждат свежи и в добри отношения, явно от дистанцията на времето нещата са различни. Казаха, че страшно много се гладува наистина  и че дори те не са си представяли, че е чак така. Стратимир беше възмутен как го смятали за 'кучето на Поли' и че бил влюбен в нея.

# 937
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Всъщност, Семира прояви чутовна глупост тази вечер, похабявайки ценните си грошове за номинацията на Стратимир. Не знам дали по принцип не ѝ достига досетливост или за момент се притесни / разконцентрира и Ралица фино я преметна.


Защо да е глупост?
Не прочете ли поста ми? Написала съм защо е глупост. Стратимир на 100% щеше да е единият номиниран, дори без Семира да беше дала грошовете си именно за това. Т.е. тази маневра от нейна страна беше напълно, ама напълно безсмислена.

Аз мисля, че Семира знаеше, че няма да й предложат имунитет, та взе каквото дадат.. много ясно, че няма да избере партито, че да прави кеф на полската пръчка.
Тя, обаче, взе по-малкото от двете неща, които ѝ предлагаха. Избра си торта пред цяло празненство.
Този манталитет ми е непонятен. "Не е важно на мен да ми е добре..."

Според мен не се е прецакала,защото гласовете щяха да са така,ако са достатъчно умни ПСР де
3 - Стратимир
3 - Семира
1 - Валентин
И остава още един глас,защото Рабухчиев има 2 и можеше да го даде за Валентин.Така той щеше да реши на битка да ходят Семира и Валентин с претекст,че Семира е най-слабата,а Валентин се е издънил на днешната битка.Валентин според мен е по-добрия вариант за противник от Стратимир,но нали са си уж близки и не искаше да се изправя срещу някой от нейната коалиция.
Не съм сигурна, че те разбрах. Как Валентин ще ходи на елиминационна битка, ако е само с 2 номинационни гласа (по твоите сметки), а останалите двама (Стратимир и Семира) – с по 3?
Моля, не цитирайте толкова дълги постове.

# 938
  • Мнения: 9 700
Няма спор коя е най-силната жена на терен през този сезон за мен - еднолично Елизабет. Но не бих подценявал и теб,теб и теб на терен - има много хъс и воля, което понякога помага много.

# 939
  • Мнения: 6 294
Не съм съгласна за Елизабет - малкото диване не е никак комплексно.

# 940
  • София
  • Мнения: 2 411
Black cat, капитанът има два гласа. И при равни гласове решава кой да отиде на елиминация.
Теоретично, Рабухчиев можеше да прати Валентин.

# 941
  • Мнения: 896
Полимир изгорЕ. Отново браво на Семира!
И кое му е бравото на Семира? Те така или иначе щяха да номинират по един от коалиция, защото са 4:5 гласа, а тя знаеше че ще е едната номинирана, защо й е да се изправя срещу Стратимир?
Защото не мисли логично, а следва направленията на Туджаров. Обаче неговите направления са такива, че да запазят него самия, а не тези около него. Семира е негова косвена жертва.
Тук никой не мисли, прави това , което му кажат.Сами казваме,че продукцията диктува всичко игри , реплики, кадри..А как мислите, дали номинациите ги оставя на "полъха на вятъра"!?

# 942
  • Мнения: 68
Гледах лайфа в инстаграм на Валентин, Стратимир, Рабухчиев и Паулина и ми се струва, че Горилата доста се изпусна. 😆Имаше въпрос за какво най-много съжаляват в Игри на Волята и Рабухчиев каза: “За това, че не отидох на острова на Отшелника”, а Паулинка веднага притеснено отвърна: “Ама ти все още можеш да отидеш” иии смях в залата. Според мен това направо си значи, че ако не е победител, то поне на 100% е финалист.

# 943
  • Мнения: 3 510
Стратимир е доста добър на терен.

Относно това, че играчите ги е страх от битки/номинации.
Ами нормално е...
Е, кое е нормалното? Един човек, който се предполага, че е стабилен психически и има някаква реална представа за себе си, трябва да знае докъде ще му стигнат силите. На Туджаров би трябвало да му е ясно, че претендент за голямата награда няма как да бъде, при наличието на хора като Боби, Морунов, Андрей, Неделчо, че донякъде и Рабухчиев. Тоест дори на финала един от изброените само да остане, той няма шанс....или се надява на финал да е със Семира и Мани, които също ще стигнат по някакъв магически начин до там?
И от тук вече тези опити да се задържиш колкото се може повече в играта, стават безсмислени. Какво печели от това? Дават им надница за всеки изминал ден ли?

# 944
  • Мнения: 659
На мен пък продължава да ми е симпатичен Валентин. Милена малко по-малко вече. Не мога да реша наистина ли е толкова безхарактерна или се прави на умряла лисица. Стратимир не е чак толкова комплексен. Вчера и на точност го нямаше. Една игра за баланс или висене с пъзел или нещо за памет и като нищо може да изхвърчи. Семира не е чак толкова слаба. Зависи от играта.
Паулина услужливо забрави, че Туджаров я би в номинационната битка на играта за памет с цветове.
Утре съм за шампионите.

Общи условия

Активация на акаунт