💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 78 044
  • 1 869
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 193
Моля да ми отговорите- щяхте ли да харесвате повече Паулина, ако беше взела храната? Има сили да иде на дуел. Показвала е, че може да спечели. Трябваше ли да се откаже от имунитета?

Не харесвам Паулина поради ред причини, сега ще спомена някой от тях:

- От началото е супер високомерна и гледа на другите все едно са ѝ роби и са длъжни да ѝ дават обяснение за поведението си.
- Продукцията я бута.
- Продукцията ѝ подари битката срещу Мартин. И тя не стига, че го знаеше, а и прояви наглостта да каже, че са били Равни. Не, тя никога няма да бъде равна с човек като МАРТИН. За разлика от нея, той наистина знае какво означава чест и достойнство.
- Голям моралист, но като се обърне монетата се крие като мишка.
- Контузена е и е тежест на племето.
- Присламчила се е към Рабухчиев, надявайки се да изглежда силна, ама всъщност е жалка и дори не показва нормално възпитание.

# 916
  • Мнения: X
Моля да ми отговорите- щяхте ли да харесвате повече Паулина, ако беше взела храната? Има сили да иде на дуел. Показвала е, че може да спечели. Трябваше ли да се откаже от имунитета?
[/quote
Спечели, заради  продукцията 😜

# 917
  • Мнения: 9 700
Няма нормален човек, който би се отказал от имунитет на мястото на Паулина в тази ситуация.

Колкото до това, че се присламчила към Рабухчиев и Стратимир - не е вярно, те се присламчиха към нея. И тя ходи на арената в индивидуални битки, докато те двамата почиваха кротко отстрани. Четворката на Туджаров стреля само по нея - защото е жена и е по-слаба според тях и защото държи ПСР коалицията цяла.
Но ги чакат ми се струва доста изненади от теб,теб и теб в играта Simple Smile

# 918
  • Мнения: 279
Не е носила храна Паулина. Когато победи в първата капитанската, спечели огън. Беше ясно, че няма да вземе храна за всички вместо имунитет и се опита пак да се изкара велика - вече го била правила. Предлагаха й храна за три дена, а иначе вчера не пропусна да мрънка, че не са й донесли пица. Струва ми се, че Тъпарев няма да пропусне да събере Мани и Паулина в едно племе. То такъв сеир не е за изпускане...

# 919
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Аз от първата седмица несъзнателно симпатизирах на Бойците, а тогава още Мани не се беше разгърнала до днешните мащаби, но ето, че и до днес '' викам'' за тях. Защо, и аз не знам, явно съм толерантна даже и към непознати 😁
А иначе Мани си ме дразни, и Соня и тя ме дразнеше, по едно време и Неделчо бая се изложи, но даже и така са ми интересни като племе. Шампионите са ми скучни, а Приключенците банални, с това 2х3 равно на кой има повече грошове. За Паунка каквото и да кажа, няма да е политмкректно, та ще сложа.... многоточие.

# 920
  • Мнения: 2 451
За мен по-интересната част от състезанието са договорките и стратегиите. На който му се гледа чисто спортно състезание, да си пуска Евроспорт, Диема Екстра и т.н.
Мисля че Фермата отговаря на стандарта с интрижките.

# 921
  • Мнения: 644
Днес гледах два сериала:
При Бойците латино сериала Трима братя, три сестри.
А при сините беше индийския сериал Малката булка - ококорените им очи казваха всичко, голяма драма, страх и ужас. Накрая видяхте ли как булката и влюбеният се прегърнаха и потънаха в тъмната гора...?

# 922
  • Мнения: 2 579
Интересна игра беше. Много трудна. Лоша тактика на сините, но според мен нямаха друга възможност. Рабухчиев е твърде тежък и реално нямаше да успее да мине няколко пъти. Валентин до сега на такива игри винаги се е справял много добре. Изненадах се, освен ако дългата ръка на продукцията не се е намесила пак Simple Smile Хареса ми на съвета как Рабухчиев пое част от вината за грешната стратегия.
Бах за Шампионите и се радвам много, че победиха. Елизабет с тези прашки откровено ми е неприятна за гледане, особено на такива битки, които не са статични, та само да се фръцка.
Лошо пострадаха всички мъже, които минаваха през торнадото. Направо не мога да си ги представя утре как ще играят. Ако са решили още веднъж да си изплзват халките и пак няма наказателни минути, битката ще приключи още преди да е започнала. Определено вярвам, че конузията на Красима е истинска, защото ако симулираш в някакъв момент забравяш, особено ако си подложен на стрес, какъвто има по време на битката, а тя и по стълбата се качваше като кривеше крака, и като бутаха куба пак накуцваше.
Мани и Кремена бяха такава гротеска с тези начервени устни и изкуствени мигли, а Кремена е по-голяма мърда и от Мани. Направо съм в шок. Не знам как имат нерви да ги търпят, особено Мани. Тези хора сигурно ги дрогират преди да се приберат, за да могат да й понесат на тази жена фасоните. Най-безполезният играч, с най-големите претенции.
Милена ми е много неприятна за гледане с тези драми и ревове. Харесва ми как се справя в битките, но като надуе гайдата......
Стратимир как се оглеждаше като сурикат като разбра, че е номиниран еднолично и окончателно. А Паулина сама се закопа, показа, че е въздух под налягане, който само на думи е УАУ, а на дела по-голяма мишка и от Туджаров и сие, в което ги обвинява винаги. Даже не мога да си предсавя как може да си помисли, че точно пък Семира, която обиждат и номинират постоянно, ще си пропилее единствения шанс за защита, за да храни точно тях и Милена??? Странна жена. А най-неприятна ми стана, че се определя като полякиня. Защо се е домъкнала тук тогава?
Утре стискам палци пак на Шампионите.
Ако предположим, че отидат бойците ми е интересно, кой ще номинират, ако предложат имунитет на Мани. Кремена и ? може би Калоян? Хем ранен, хем нов, хем се дъни и той.

# 923
  • Мнения: 1 644
Няма нормален човек, който би се отказал от имунитет на мястото на Паулина в тази ситуация.


Факт.
Но тя сама се постави на точката на дузпата с голямата си уста. Що Семира не я била нахранила? Тя щяла да ги даде грошовете за манджа, ама не ѝ били предложили. А като ѝ предложиха - обърна палачинката.
Та проблема ѝ не е, че не се отказа от имунитета, а че изобщо не си затваря устата.
То и на Козата ѝ е ясно, че без имунитет ще отлети. Нито е състезател, нито е умна. Тухла четворка.

# 924
  • Мнения: 1 528
Да разпусне малко! Коя участничка има ушите на Стоян?

# 925
  • Sofia
  • Мнения: 15 572
Полимир изгорЕ. Отново браво на Семира!
Всъщност, Семира прояви чутовна глупост тази вечер, похабявайки ценните си грошове за номинацията на Стратимир. Не знам дали по принцип не ѝ достига досетливост или за момент се притесни / разконцентрира и Ралица фино я преметна. Стратимир, така или иначе, щеше да бъде номиниран от Валентин, Туджаров и самата Семира. Нали ги дадоха как се наговарят преди съвета, ако Поли е с имунитет, да стрелят по Стратимир, като втора опция. На него номинацията просто "не му мърдаше". Т.е. излиза, че с всичките си грошове Семира си купи една ... тортичка.
Макар да не мога да я дишам, направо и мен ме заболя как жестоко я наиграха. И това, на фона на факта, че ѝ предлагаха да организират цял купон, по случай рождения ѝ ден. Трябваше да се съгласи, според мен, а не да проявява дребнавост. Защото сега какво се получи?! Вместо кон, взе кокошка.
Какво като се е случило да е с някои хора, които не харесва? Тя само веднъж ще има възможност да отбележи този специален ден в живота си. Не я разбирам и нея...

Но сбърка, че не взе двата гласа според мен.
И аз си помислих, че е допуснала грешка в първия момент, но след като в последствие предложиха на Семира да посочи еднозначно единият номиниран, то реално можем да заключим, че Поли постъпи разумно, защото притежанието на допълнителен глас/-ове щеше тотално да се обезсмисли в една такава проекто-ситуация.

Милена реално изпрати Семира на елиминации. Страшна приятелка.
Не, по никакъв начин не я е изпратила на елиминации, защото гласът на Милена нямаше никакво значение конкретно в тазвечерния съвет. Дори и Милена да беше посочила Рабухчиев, както направиха Вальо и Туджаров, Семира пак щеше да бъде втората номинирана, заради капитанския вот на Рабухчиев.

Ако Рабухчиев имаше акъл щеше да даде два гласа за Туджаров и тогава да избира той. Ама Кинг Конг… кво да го правиш.
Рабухчиев още отпреди съвета си беше решил, че ще номинира Семира.

Абе щом Мани успя да победи Соня, Елизабет и Елена, значи и Семира мкже да победи Полимир. Без нея няма да има толкова джавкане при сините все пак.
Семира е учудващо кротка и неконфликтна напоследък (нещо, което дори водещата отбеляза). Според мен, ще си ходи тази седмица.

Стратимир е многокомпонентен участник, да не кажа – един от най-силните във формата. Мисля, че ще е грехота толкова кадърен играч да отпадне нелепо на такъв ранен етап от играта. Ще ми се да го гледам в обединеното племе. Но ще видим, има време... Simple Smile

# 926
  • Мнения: 9 700
Няма нормален човек, който би се отказал от имунитет на мястото на Паулина в тази ситуация.
Факт.
Но тя сама се постави на точката на дузпата с голямата си уста.
Също факт. Много пъти съм го писал по страниците на форума - не знае кога да говори и кога да мълчи Поли. Много първосигнална е.

# 927
  • Мнения: 9 701
Защо се е домъкнала тук тогава?

За да ни радва Simple Smile

# 928
  • Мнения: 2 451
Колкото и да е дразнеща и досадна Паолина в Биг Брадър ската част на играта, то в битките се справя доста прилично.

# 929
  • Мнения: 1 644
Колкото и да е дразнеща и досадна Паолина в Биг Брадър ската част на играта, то в битките се справя доста прилично.
Ми тя в последните игри всъщност е публика.

Общи условия

Активация на акаунт