Торакс - не ходете там ако ви е мил животът!

  • 7 609
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
УЖАС #Crazy
Това е за "Господари на Ефира"

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А ще поясните ли за коя клиника Торакс говорите.В София или Пловдив? Защото за пловдивската,която е предимно акушеро-гинекологична съм чувала само хубави неща?

В пловдивската оперираха снаха ми под пълна упойка заради раничка на шииката на матката. Операцията беше преди 6 години, но оттогава до днес не може да забременее и ходи по лекари. Последно се оказа че са й отрязали прекалено голямо парче от шииката. През интервали от време има неприятни болки а мензиса й е по 10 дни.

В софийската още като я откриха едно време и беше хит се записа един мой приятел. Даваше немалко пари за абонамент. Когато се усъмни в лечението и поиска изследванията си за да отиде на друго място отказаха да му ги дадат.

# 17
  • Мнения: 565
В пловдивската оперираха снаха ми под пълна упойка заради раничка на шииката на матката. Операцията беше преди 6 години, но оттогава до днес не може да забременее и ходи по лекари. Последно се оказа че са й отрязали прекалено голямо парче от шииката. През интервали от време има неприятни болки а мензиса й е по 10 дни.

Shocked Shocked Shocked
martisun, а снаха ти сигурна ли е, че са я оперирали именно в Торакс? Защото тази клиника работи от преди три години, а не 6 в Пловдив.

# 18
  • Мнения: 22
Боже опази от некадърници Praynig Моят приятел закъса с мъдрец и естествено в неделя  Rolling Eyes и къде в Торакс! Попитахме на рецепцията и ни казват " няма проблем , но ще трябва хирург и процедурата ще струва ОКОЛО 50лв. Приятеля ми е инат и издържа на болката до понеделник, но СЛАВА БОГУ всичко се оправи и не попадна в ръцете на касапите Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт